Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Świnia wodna

  1. #1

    Talking Świnia wodna

    Z braku laku zaprezentuję zdjęcia takiej oto psiny. Dla zainteresowanych - pies znajdował się na terenie prywatnym, ogrodzonym, nie było tam żadnych dzieci. Woda w której pies pływa to prywatny staw, pies nie ma możliwości ucieczki poza teren prywatny.

    1.

    2.

    3.

    4.

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    A co złego miałoby się stać temu psu, gdyby uciekł poza teren prywatny?
    Ładnie i wyraziście pokazane zwierzątko, mina na zdjęciu nr 1 - bezcenna.
    Krzysztof Paszkiewicz

  4. #4

    Domyślnie

    takie tam zwykłe pstryki :P A ja uwielbiam te psy bo to straszne pieszczochy, więc komentarz zbędny

  5. #5

    Domyślnie

    to nie są zwykłe pstryki, przynajmniej dla mnie - ja przykładałem się do odpowiedniego kadrowania, dobrania parametrów i sytuacji. Zatem w mojej ocenie, to wyklucza "pstryka"

    ekonet psu raczej nic, ale innym psom owszem...niestety właściciele wzięli tego psa już rocznego, który nie został odpowiednio ułożony. Teraz jest agresywny w stosunku do innych psów, bez znaczenia jakich.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    ekonet psu raczej nic, ale innym psom owszem...niestety właściciele wzięli tego psa już rocznego, który nie został odpowiednio ułożony. Teraz jest agresywny w stosunku do innych psów, bez znaczenia jakich.
    Szkoda...

    Co tu dużo mówić... jak widać po moim avatarze należę do tych "odchyleńców" co to zakochani są w tej rasie, więc obiektywny w ocenie zdjęć nie będę
    Dla mnie tylko nr 1
    Reszta niestety to takie... hmmm... dokumentacyjne/albumowe zdjęcia.
    Wysoka trawa wcale Ci nie pomogła - wiem po próbach fotografowania swojego psa, że najlepiej robić to przy niskiej trawie. Widać też, że kadrowałeś stojąc - a może się mylę? - jak fotografujesz psa, zejdź do jego poziomu, a tu konieczna już będzie niska trawa - moje próby masz np. tu - klik

    Szkoda, że mieszkasz tak daleko - można by się spotkać, pogadać o tych wspaniałych świnkach.

  7. #7

    Domyślnie

    widziałem Twoje zdjęcia z tej 85 nie twierdzę, że moje są wybitne. akurat w fotografowaniu zwierząt nie mam zupełnie praktyki Zdjęcia kucane, natomiast w tamtym miejscu są spore różnice wysokości terenu i stad takie wrażenie. dzięki za komentarze

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    widziałem Twoje zdjęcia z tej 85 nie twierdzę, że moje są wybitne. akurat w fotografowaniu zwierząt nie mam zupełnie praktyki Zdjęcia kucane, natomiast w tamtym miejscu są spore różnice wysokości terenu i stad takie wrażenie. dzięki za komentarze
    Moje też nie są wybitne zresztą nie to miały na celu

    Jeszcze jedna rzecz po przemyśleniu - ja kadrowałbym ciaśniej w przyp. 2 i 3.

    Pozdrawiam

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    ekonet psu raczej nic, ale innym psom owszem...niestety właściciele wzięli tego psa już rocznego, który nie został odpowiednio ułożony. Teraz jest agresywny w stosunku do innych psów, bez znaczenia jakich.
    Polecam bardzo uważną lekturę książki "Zapomniany język psów" - przy pomocy metod tam opisanych można rozwiązać większość problemów. Trzeba jednak być konsekwentnym.
    Krzysztof Paszkiewicz

  10. #10

    Domyślnie

    przekażę właścicielowi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •