Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie slub - Monika i Szymon...

    Mialem okazje w zeszlym tyg. mierzyc sie z mrokiem w ciagu dnia i z kamerzysta tez odrobine (wlazil przed nos, a raz prawie sie o niego wywalilem kiedy na kleczkach wlazl pod nogi) na slubie Moniki i Szymona... W ogole to zdolny byl, bo nawet mial swojej produkcji lampe na sprzecie Ksiedzu w okulary mocno swiecil.
    Pokaze tylko kosciol, bo plener w inny dzien zaplanowany, wiec tylko sa koscielne... Drobny to wycinek tych ustrzelonych, ale tak pomyslalem, ze wystawie "klate" na strzal forumowy Bijcie.....

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.
    12.
    13.
    14.
    15.
    16.
    17.
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  2. #2

    Domyślnie

    Jak rozumiem numerki są na dole zdjęcia?

    Ogólnie dobry ślub..
    Na niektórych zdjęciach lampa mnie po prostu odstrasza, ale rozumiem, że duży kościół przez to lampa na w prost. Dziwie się tylko, że dałeś takie do oceny.

    11... nie robi się zdjęć kiedy osoba wyciąga język. Po prostu źle to wygląda.

  3. #3

    Domyślnie

    nie swiecilem lampa w ogole. To kamerzysta.....
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  4. #4

    Domyślnie

    Z tego co wiem, lampa jest światełkiem pana kamerzysty, a nie Dj_Direct'a
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  5. #5

    Domyślnie

    Rozumiem, że to twoje początki w fotografii ślubnej?
    Wygląda to w miarę przyzwoicie, choć chwilami kadry są bezsensownie poszatkowane.
    Ogólnie dla mnie zbyt ciasno kadrowałeś i niepotrzebnie poucinałeś tu i ówdzie głowy, kończyny.
    Obróbka b/w dość ciekawa, choć nierówna.
    Bardziej pasuje mi ta smolista ze zdjęć 1, 2 i 17. Ta w stylu 14-stki to IMO nieporozumienie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    szkoda że waliłeś lampą. Bo z tego co widac to kościół był chyba całkiem jasny
    Ale ogólnie to tragedii nie ma. Młodzi będa zadowoleni.

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    szkoda że waliłeś lampą
    Dj_Direct napisał na samym początku, że świecił kamerzysta.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dj_Direct Zobacz posta
    Mialem okazje w zeszlym tyg. mierzyc sie (...)i z kamerzysta tez odrobine (wlazil przed nos, a raz prawie sie o niego wywalilem kiedy na kleczkach wlazl pod nogi) [/IMG]
    Dobry kamerzysta to martwy kamerzysta

    ostatnie najbardziej mi się podoba

  9. #9

    Domyślnie

    Stock: kosciol wbrew pozorom wcale nie byl jasny. Przynajmniej wg mnie. Iso 1250 i 1600, F2.8, i czasy 1/20 do 1/50 zalezy skad i ile swiatla kamerzysta dolozyl. Rozjasnione toto... Tego dnia bylo czarno na niebie i pokapywalo z gory... Niestety przez to kolory cierpialy, bo jakos tak malo kontrastowo bylo i plasko...
    Komercyjna stopka - regulamin forum!
    Full Frame Nikon System

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mont Zobacz posta
    Dobry kamerzysta to martwy kamerzysta
    ale na nocnym spacerze z Państwem Młodym, ze swoją lampką jest czasem niezastąpiony
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •