Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Beirut by Night

  1. #1
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  2. #2

    Domyślnie

    post scriptum

    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  3. #3

    Domyślnie

    8,13,14 widać bad pixela czy jakaś gwiazda ?? a foty ciekawe widzą mi się 3 i 6
    Nikon D40X + NIKON F90X + N18-55 + N35 F1.8G + N50 1.8D + Sigma 50-150 F2.8 II + Helios 58mm F2
    http://dominik-kowalski.pl http://comp-net.eu

  4. #4

    Domyślnie

    jako reportaż to jeszcze ujdzie, ale po fotkach widać że poszedłeś na ilość nie na jakość............. kadry w większości nieprzemyślane, wyjątki stanowią 8, 10, 12, 13, ale im też dużo brakuje............... wybrałbym jedno -8

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez -bob- Zobacz posta
    jako reportaż to jeszcze ujdzie, ale po fotkach widać że poszedłeś na ilość nie na jakość.
    Może rzeczywiście wrzuciłem za dużo, ale chciałem pokazać koleżankom i kolegom miejsca nie często przez turystów odwiedzane.
    Z jakością niektórych kadrów faktrycznie nie jest idealnie, bo zdjęcia robiłem właściwie w biegu, noc była już ciemna, fotki z ręki (dzięki, że wymyślono VR...). Co mogłem to podocinałem.
    Dziękuję za opinie i czekam na kolejne.

    P.S. Niedługo postaram się wrzucić trochę libańskich widoczków ze światłem dziennym.
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  6. #6

    Domyślnie

    Numer 3 jest oki, reszta nie. Nie czuje tu atmosfery tego miasta. Jakie tu sa miejsca nie czesto odwierdzane przez turystow?

  7. #7

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    Jakie tu sa miejsca nie czesto odwierdzane przez turystow?
    A które biuro podróży proponuje turystyczne wyjazdy do Bejrutu?

    Cytat Zamieszczone przez Argymir Iwicki Zobacz posta
    To chyba nie jest reportaż
    Podpowiedz proszę w jaki inny dział forum mógłbym to wstawić?
    Dxxx Fx Fxx Pxxxx

  9. #9

    Domyślnie

    Oczywiscie, ze sa takie. Nawet agencje nurkowe to organizują. Czym jest Beirut, że nie ma być wycieczek tam? To nie Kandahar czy Bagdad. Jest mało popularny i tyle. W tym roku bylem w Kolumbii, w Puyo, czy Leticia. Tego nie znajdziesz w ofertach, za duzo FARCu tam jest i kokainy ale turysci tam sa. Iraku, nie znajdziesz Sama taksowka z lotniska w Bagdadzie do zielonej strefy, to tysiace zlotowek Nie mowiac juz o poruszaniu sie po miescie. Tak czy inaczej wrzucaj fotki, pewnie ciekawe beda.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez lodzermensch Zobacz posta

    Podpowiedz proszę w jaki inny dział forum mógłbym to wstawić?
    Architektura lub Turystyka fotograficzna.
    A masz może Gołębie Skały by night? Bardzo mi się przy nich podobało, ale nie mogłem siedzieć dłużej w Bejrucie i dałem rady poczuć wieczornej atmosfery tego miejsca.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •