Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie Po drodze mi było

    Zapraszam do komentowania. Zdjęcie wykonane około godziny 20, słońce praktycznie zaszło.


  2. #2

    Domyślnie

    ja osobiście troszke nie rozumiem co się stało z drzewem po lewej. Wygląda ciut dziwnie..

  3. #3

    Domyślnie

    tzn jak dziwnie? może wciśnij CTRL + F5 bo poprawiałem zdjęcie i może akurat trafiłeś jeszcze na złą wersję, która mi się źle załadowała na serwer

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    tzn jak dziwnie? może wciśnij CTRL + F5 bo poprawiałem zdjęcie i może akurat trafiłeś jeszcze na złą wersję, która mi się źle załadowała na serwer
    Troszkę,jakby,ciut za dużo zieloności,w tym i na korze drzewa..Kadr całkiem przyjemny.
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez borregaard Zobacz posta
    Troszkę,jakby,ciut za dużo zieloności,w tym i na korze drzewa..Kadr całkiem przyjemny.
    Zgadzam się.

  6. #6

    Domyślnie

    ehh czas zmienić monitor. mój niestety nie jest zbyt stabilny, i teraz jak popatrzyłem na zdjęcie to rzeczywiście za zielono. Wrzuciłem na serwer poprawioną wersję, także odświeżać

  7. #7

    Domyślnie

    w powodzi ostatnio publikowanych, banalnych drzewno-polno-rzepakowych landszaftów, ten mi sie jakos wyjątkowo podoba.
    Jest tu spokojna i bardzo zrównoważona kompozycja. Drzewo ładnie sie uzupełnie z chmurką. I wszystkie krzaczki rosną tam gdzie trzeba i drózka ładnie prowadzi...
    A po drugie uderza dobre odwzorowanie detali.

    Ja bym wprawdzie jeszcze troche powalczył z tą fotka w obróbce, niemniej najważniejsze to dobry materiał wyjściowy
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    tzn jak dziwnie? może wciśnij CTRL + F5 bo poprawiałem zdjęcie i może akurat trafiłeś jeszcze na złą wersję, która mi się źle załadowała na serwer
    chyba tak, bo teraz jest o niebo lepiej!

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo mi sie podoba, kadr, obrobka, jest naprawde dobre.

  10. #10
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Dużo lepiej i poprawnie teraz jest.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •