Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Droga na Północ

    To chyba ostatnie zdjęcie, które prezentuję. przez jakiś czas zajmę się kształtowaniem swojego warsztatu, bo ostatnio coś moje zdjęcia nie przypadają do gustu ogółowi.

    Tutaj zdjęcie drogi na północ. resztę historii dopiszcie sami.


  2. #2
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    "Zwykła" poprawnie wykonana fotografia.

    Być może Ciebie z tą drogą łączy coś więcej. Niestety ja jako przypadkowo przetaczający się obok tej fotografii widz nic na niej ciekawego nie dostrzegam. Owszem mogę tylko powiedzieć, że zdjęcie ma wysokie walory estetyczne. Jest po prostu poprawne.

    pzdr, P.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez erde Zobacz posta
    ...bo ostatnio coś moje zdjęcia nie przypadają do gustu ogółowi.
    erde, grunt, że Tobie się podobają i czerpiesz z owej zabawy przyjemność... Mniemam, że jak będziesz dążył do tego, by trafić w gusta jedynie przeglądających, to możesz się pogubić... Patrząc na ostatnie odsłony, to kadry jakie ukazujesz są ciekawe lub wymagają niewielkiej korekty... Uważam, że w większości z nich zgubiła Cię pora dnia w jaką wykonywałeś owe fotografie, a może chęć testowania nabytego filtra polaryzacyjnego...

    T_P_

    P.S. Odnosząc się zaś do niniejszej odsłony, to zwróć uwagę, że kolorystyka pracy o wiele ciekawsza aniżeli w tym wątku http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=97137 Również wyszedłeś obronną ręką z kontrastów, pomiędzy zacienioną drogą, a oświetlonymi partiami... Brakuje tylko obłoczków na niebie i motywu "wijącej" drogi, bowiem nie każda prosta urzeka... Stąd też owe zdjęcie jest poprawne, ale nie zapierające dech w piersiach...
    analogi, szkiełka, filterki, statyw, a na nim ostatnio, od czasu do czasu, stawiam także lusterko cyfrowe...

  4. #4

    Domyślnie

    dzięki za komentarz. Tak myślę, że jestem teraz na poziomie dopracowywania zdjęć właśnie do najwyższego możliwego poziomu technicznego. na zapieranie tchu jeszcze przyjdzie czas, kiedy zdobędę więcej praktyki i doświadczenia...mam nadzieję

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Jest poprawnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •