Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: 3 znad Buga

  1. #1

    Domyślnie 3 znad Buga

    W Piątek wyrwałem się z rodzinką nad Bug żeby nieco odpocząć, i znalazłem odludne miejsce - łąkę jeszcze niedawno zalaną przez wodę. Ciekaw jestem, czy te zdjęcia przypadną Wam do gustu. Zaznaczę tylko, że odcienie trawy na tej łące różniły się diametralnie w zależności od miejsca - im bliżej bagienka, tym bardziej żółta trawa.

    1.

    2.

    3.

  2. #2

    Domyślnie

    Poprawnie ale niestety,nie zachwycają.Numer 3 jest naj,z tych trzech.

  3. #3

    Domyślnie

    no własnie problem polega na tym, że samo miejsce zachwycało, ale nijak nie udało mi się tego zachwytu przenieść na zdjęcia. chyba jeszcze za cienki w te klocki jestem

  4. #4

    Domyślnie

    Miejsce fajne,zeby byl klimat,trzeba sie tam wybrac przed wschodem.Przytargać statyw,moze mgiełka będzie,a napewno będą piękne kolory.Myśle,że magia wschodu i zachodu,jest tego warta.O ile dobrze pamiętam,nie widziałem Twojego zdjęcia ze wschodu.Zawsze robisz w południe?

  5. #5

    Domyślnie

    nie zawsze. Mam kilka zdjęć ze wschodu ale to zimą. jeżeli znajdę czas to na pewno tam się wybiorę jeszcze przed wschodem słońca.

  6. #6

    Domyślnie

    Przede wszystkim złą pore dnia wybierasz na zdjęcia... południe to najgorsze co może być dla krajobrazu. No może oprócz braku słońca i bialego nieba :P

  7. #7

    Domyślnie

    S4INT napisał to dosłownie,co ja chciałemMysle,ze krajobraz wychodzi naj naj w okolocach wschodu i zachodu.Uważam,że rowniez gdy jest brzydka pogoda.Duzo czarnych chmur.Pozdrawiam

  8. #8

    Domyślnie

    postaram się lepiej dobierać porę dnia do zdjęć w takim razie

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •