Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Magda- pierwszy raz błyskowo.

    Pierwsze próba z oświetleniem błyskowym, ale strobistem bym tego nie nazwał xP

    Prosze o opinie, będą jeszcze następne serie.

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

  2. #2

    Domyślnie

    1 zmasakrowane tlo. mogles troche nad nim popracowac w ps zdjecie 3 za ciemne 5 szkoda ucietej reki ale kadr niczego sobie. 2 i 4 najlepsze jak dla mnie
    aaa no i bym zapomnial zacna modelka. sam bym chcial taka xD
    i teraz zauwazam ze tlo na zadnej fotce nie jest idealne

  3. #3

    Domyślnie

    na jedynce zle ze światlem.
    popatrz na kolor buzi, ramion, nóg... wszystkie różne...
    o tle już było...
    dwójkę rozjaśniłbym nieco...
    trójka pstryk
    reszta pokręcona za bardzo. też się musiałem oduczać takich kadrów...
    próbuj dalej.
    zwierciadlanki: D800 D750 D3 D300 F65
    nikkory: 14-24/2.8 20/2.8 28/2.8 50/1.8 70-200/2.8 VR
    manual: zenitar 16/2.8 fish, helios 44/2
    SB900 frotto cokin lowepro epson L800

  4. #4

    Domyślnie

    1. nie wiem czy to sa najszczesliwej dobrane rajstopy do sesji - niezbyt ciekawie wygladaja w okolicach kostek/stóp/. chyba za malo rownomiernie oswietlone - moze taki byl zamysl, by mocniejszym swiatlem podkreslic twarz, ale tak to nie wyglada. tlo nieciekawe. ogolnie studyjna wprawka bez rewelacji, ale tez bez jakiejs rzeznickiej wtopy.

    2. jakies te szarosci chyba za malo wyraziste - popracowalbym nad konwersja. szczerze mowiac to kadr i swiatlo mi tez nie bardzo lezy (wydaje sie ciekawsze, jak sie utnie gory)...

    3. tu sie zaczyna dziac cos ciekawego jesli chodzi o to kolorowe swiatelko. natomiast ewidentnie nie jest ono pod kontrola. skupia sie na rece, reszte zostawiaajc w takiej jakby nijakosci...pomysl do rozwiniecia - poszukalbym koncepcji na oswietlenie modelki i moze jakiejs stylizacji nawiazujacej do instrumentu...moze mniej swiecic po calosci , wydobywajac tylko to i owo? budowac troszke klimatu/tajemnicy? pobawilbym sie z tym na kolejnej sesji.

    4. calkiem sympatyczne. jak dla mnie troszke surowy pomarancz skóry, ale ogolnie zdiecie niezle - zwroc uwage, o ile aktywniejszą mimike prezentuje modelka w stosunku do poprzednich zdiec. i nie mowie o tym, ze tu sie usmiecha, a na wczesniejszych nie, ale jednak pokazuje jakies emocje, ktorych ma 1 i 2 mi troche brakuje (zdaje sie, ze wydobywanie emocji jest w fotografii portretowej jeszcze trudniejsze niz opanowanie swiatla). czyli tutaj lekko bym to liznął peesem

    5. chyba najlepsze. jest nieglupi kadr, jest fajne swiatelko, modelka pokazuje zycie...chyba o to chodzi - tą droga bym podazał

    pozdrawiam




    z jednej strony cos ciekawego sie dzieje z tym kolorowym swiatelkiem.

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinie tło rzeczywiście strasznie krzywe, troche też jest w tym mojej winy z powodu zbyt bliskiej do niego odleglości.
    Postaram sie to jeszcze poprawić.

    No to jeszcze jedno z ciemnych.

    6.
    Koniecznie odwiedź Podkarpacką Grupę Fotograficzną na Nikoniarzach : Forum Grupy PODKARPACKIEJ
    Informacja jak się z nami spotkać : Czwartkowe P I W K O (czyli jak się z nami spotkać)
    Jesteś z Podkarpacia : Jak do nas dołączyć

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •