Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Pure reason revolution ii

    Jakiś czas temu AMI wprzucił coś z PRR. Obrobiłem się trochę z zaległościami i proponuję kilka moich. Kto był wie, że światło nie było po naszej stronie. Uprzedzając pytania sprzętowe: D300, T12-14/4, N35/2, N50/1,8, N70-200/2,8 VR.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10.

    11.

    12.

    13.

    14.

    Koncert był bardzo fajny choć mniej miły do focenia. Ale czasem trzeba wynieść cokolwiek. Nie zawsze świecą tak, jakbyśmy chcieli...

  2. #2

    Domyślnie

    podsumowanie zdecydowanie najlepsze. choć powiem ci że z takim sprzętem to huhu chciał bym takim operować.
    brakowało mi jednak ujęć spoza fosy. coś trochę szerzej czy pokazanie korelacji muzyków. wydaje mi się że przez to reportaż jest trochę niepełny. choć jakoś zdjeć powala to jednak nie są to moje ulubione zdjecia koncertowe.
    14 bardzo fajny klimacik - lubie takie
    8 podoba mi isę bo jest bardziej kombinowane, a ja przecież lubię skomplikowane kadry i grę świateł

  3. #3

    Domyślnie

    No jakość powala bo jak się wrzuca zdjęcia po 300kb to musi być żyleta. Ale chyba nie powinno być to praktykowane na tym forum przy tej ilości zdjęć ( nie ściąga się to dobrze, a na forum jest powiedziane aby starać się jak najlepiej zdjęcia kompresować oczywiście przy zachowaniu dobrej jakości ).

    Podoba mi się 4 ( jest świetna i gratuluje tego ujęcia ) i 14.

    Za dużo zdjęć w skosie. Ja rozumiem jedno dwa ale nie nie 5.
    Na 5 odwraca mą uwagę duży mikrofon, twarz zakryta, w cieniach widać tylko usta.
    8 - jeśli to reklama efektów gitarowych to ok, ale ani światła jakieś piękne ( są ładniejsze na innych zdjęciach ) ani nie widać gitarzysty.
    9 - przepały w czerwieniach i magentach, ( o skosach już wspominałem, tu nawet nie pasuje jako pojedyńczemu zdjęciu ).
    10 - kadr mógłby być bardziej czysty, znów widać tylko usta, brak reszty.
    12- nic się nie dzieje, wokalistka wygląda jak by się opierała o konsole, niepotrzebny mikrofon.
    Brak ruchu, zdjęcia statyczne, przydało by się choć jedno zdjęcie pokazujące dynamikę.

    Pozdrawiam,
    AMI

    PS.> widziałem na koncercie ja latałem tylko z 24-70.
    PS> IMHO uważam że jeśli to reportaż, to powinny być także zdjęcia poprzedniego zespołu ( chociaż jedno ) tak wychodzi na to że grał tylko jeden zespół..
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  4. #4

    Domyślnie

    Chloe Alper znów, mniam!

    Fajne fotki, tylko się dziwię, że Ci się chciało tyle szkła na plecach nosić
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

  5. #5

    Domyślnie

    Dzięki za opinie Nie zgodzę się z zarzutem skosów. Nie uważam tego za dużą wadę. Swego czasu przesadzałem z trzymaniem pionu, teraz ma to dla mnie mniejsze znaczenie. Z przepaleniami nie dyskutuję, czerwień robi to nader często. Nie uważam, że to świetne foty, po prostu chciałem skonfrontować z poprzednimi i przy okazji... zachęcić do poznania przy następnej okazji. AMI, skoro wiedziałeś (jeśli nie, to pomiń to zdanie), że widzisz kogoś z forum mogłeś zaczepić. Ufam w raz następny. Nie był to koncert najszczęśliwszy do focenia ale muzycznie świetny.
    hedgehog - zawsze je noszę Kto wie co się przyda. Choć marzę o szkle, którym focił AMI. Za jakiś czas sobie sprawię (choć może wolałbym 2 korpus, uwielbiam stałki :P).
    Będę się pilnował z wielkością plików, choć zawsze wrzucałem takie i było OK

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grabol Zobacz posta
    AMI, skoro wiedziałeś (jeśli nie, to pomiń to zdanie), że widzisz kogoś z forum mogłeś zaczepić. Ufam w raz następny.
    A skąd miałem wiedzieć, że z forum jesteś? Widziałem tylko gościa z nikonem i podpiętą 70-200 innego tam nie było (bo ja swója lufe zostawiłem w domu) wiec musiałeś to być Ty .
    D3,D750,D80,N14-14,N24,N24-70,N70-200VRII,N50,Z16,S85,SB-80,800,900
    www.mariuszlinkiewicz.pl (w przebudowie)

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grabol Zobacz posta
    hedgehog - zawsze je noszę Kto wie co się przyda. Choć marzę o szkle, którym focił AMI. Za jakiś czas sobie sprawię (choć może wolałbym 2 korpus, uwielbiam stałki :P).
    Masz wszystko, czego do szczęścia można potrzebować. Zakładaj 35kę i ucz się zdjęcia robić A resztę sprzedaj i kup se bilet na zagraniczną wycieczkę. Albo do Londynu, pomiętosić Chloe Alper. Ha ha.
    "The more gear you carry, the less likely you are to make a good photograph" - B. Jensen

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •