Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1

    Domyślnie weekendowa zbieranina [stock]

    bez wstepu, bez tłumaczeń dlaczego, po co i jakie były warunki. Same foty
    1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ------------
    zapraszam do komentowania. Wiem, ze kolory dziwne i ręce poucinane I cóż z tego :P

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar malizna
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    181

    Domyślnie

    1,2,3 - za kolorki refleksy itd lubie, i 10. Ogolnie fajne prace. Te co wymioenilem dla mnie sie wyróżnieją, przenoszą jakies emocje. Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    hehe
    nawet wiem poczemu
    mi się podoba nr5

  4. #4

    Domyślnie

    ten wątek to taki świąteczny zajączek dla hanibala... Mam nadzieję, ze zajrzy

  5. #5

    Domyślnie

    Amatorsko, ale się wypowiem.
    Na 3. modelka trochę ginie w tym zdjęciu. Rzuca się w oczy rozbłysk a ona jakaś taka na dokładkę. Może wyciągnąć lekko z cieni? Nie wiem... 4. bardzo ładna, BW przyjemne, choć fanclub przepaleń może się dowalić do rąk... Nie patrzyłam na histogram, ale zakładam że ich nie ma. 6. zasadniczo ładna, ale ten facet z tyłu wygląda jakby miał plastikową maskę zamiast twarzy :P Na 8. ta dziewczyna niestety wyszła jak manekin...Może takie swiatło, obróbka moze... Brzydko niestety. I zerknij na jej dłoń... (w wątku Hanibala przyczepiono się do tego samego) A na 9. wyszła już pięknie!

    Reszta nie wzbudza większych emocji.
    Ogólnie fajne pomysły, róznorodnie... fajne modelki Gratulacje.

  6. #6

    Domyślnie

    na 4 przepał na dłoniach jest - tak bywa Niemniej, nie uwazam by taki przepał w jakis sposób dyskwalifikował owa fotografię
    6 - zgadzam się że może wyglądac jak manekin. Niestety to zasługa pieknie aberującego 50/1.4G
    ogólnie to dzięki za komenty

  7. #7

    Domyślnie

    Nie znam się na technikaliach bardzo, ale widzę ze na trzy zdjęcia tej modelki dwa wyszły sztucznie. Na ostatnim jej zdjęciu kolor buzi jest naturalny, rumiany i tam jest ok. Poprzednie sa blade i sztuczne. Ale może to obiektyw, się nie znam.
    Pozdrawiam!
    PS: Co ona na ostatnim ma w zębach? Z ciekawości

  8. #8

    Domyślnie

    to czarny łańcuch który na 1 i 2 ma na szyi.
    w kwestii kolorów - to nie obiektyw a obróbka. Taka już wizja fotografa

  9. #9

    Domyślnie

    tos mnie wyrwal z butow... ze jaaaaa

    do rzeczy. Ogolnie zdjecia mi sie podobaja ale jak to ja samozwaniec mam kilka komentarzy...
    1. troche za bardzo przycieta po prawej. podoba mi sie ekspresja na zdejciu. obrobka juz mniej
    2. zrobl bym w szerszym kadrze by nie ciac refleksji w oknie. prawa reka ucieta ale to nie przeszkadza w odbiorze.
    3. nie... bo nie
    4. podoba mi sie konwersja. kadr juz troszke mniej, jest poprawny
    5. nieostra buzia i zielone nogi ( rajstopy? ) nie podoba mi sie...
    6. chyba najlepsza fota... koniecznie wysteplowac tego pana z maska z tylu... troszke nie odpowiada mi obrobka buzi tej pszeslicznej Pani.
    7. zdjecie ok jest w poradku nie wywowalo we mnie emocji
    8. roznica dlon skora na twarzy.. i tak troche plastikowo... ale modelka z potencjalem
    9 bardzo ladna... tu modelka wyszla fajniscie
    10. nieostro mi na oczkach... i nie podoba mi sie ....ani kadr ani poza ani zabki

    czy ja tez mam pozbierac swoje najlepsze foty ??
    boten zajaczek jest " normalny"

    pozdrawiam
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #10

    Domyślnie

    zdecydowanie 6-ka (bez pana z tyłu), reszta zdjęć nie budzi we mnie większych emocji

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •