Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1

    Domyślnie Kenijskie landszafty (wer.2)

    Witam, wrzucam 2 kolejne fotki z Kenii i 2 poprawione, które już wcześniej publikowałem (topic:http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=93158&page=2)
    Liczę na komentarze. Nie jestem pewien co do jasności zdjęć (nie mam dostępu do skalibrowanego monitora ;/), ale mam nadzieję, że jest okay.
    1.
    2.
    3.
    4.

    Wszelkie uwagi będą bardzo mile widziane
    Pozdrawiam
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  2. #2

    Domyślnie

    No i o to mi chodziło w poprzedniej odsłonie z jedynką (w poprzedniej 7). Po poprawce nadal mój faworyt

  3. #3

    Domyślnie

    dobrze sie ogląda. Plus

  4. #4
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Świetne poza 3jką. 1nka ma rewelacyjne niebo. No nie mogę powiedzieć ale 1nka rządzi w tym zestawie i bardzo mi się podoba. Bardzo dobra obróbka.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kulten Zobacz posta
    Świetne poza 3jką. 1nka ma rewelacyjne niebo. No nie mogę powiedzieć ale 1nka rządzi w tym zestawie i bardzo mi się podoba. Bardzo dobra obróbka.
    Bardzo miło mi słyszeć te słowa właśnie od Ciebie, bo jesteś jednym z moich ulubionych fotografików w tym dziale
    Co do obróbki - w 90% kierowałem się tym króciutkim tutorialem z szóstej strony topicu Wir i lawa , 90%, bo pozostałych 10% nie umiałem zrobić (PS na poziomie zerowym praktycznie u mnie).
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  6. #6

    Domyślnie

    Ja wybieram 2 i 1 w komplecie i w tej kolejności - bardzo ładnie! 4 trochę za czerwona na dole, a 3 chyba w za ostrym słońcu robiona i nie podchodzi mi.
    "Myśleć, że się coś wie, to najlepsza obrona przed dowiedzeniem się czegoś" - Terry Pratchett
    Pozdrawiam! Jacek

  7. #7

    Domyślnie

    wszystkie piękne, podobają się.
    Nikon D200 + S17-70 2.8-4.5 + N50 1.8 + N70-300Vr
    "Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było."

  8. #8

    Domyślnie

    Duzo lepiej! 1,2 i 4 to moi faworyci. Super!
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze. Cieszę się, że moje prace się podobają. Jeśli jednak ktoś ma jakieś uwagi co do techniki itd., to bardzo chętnie posłucham
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

  10. #10
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cieszę się, że mogłem Ci pomóc. Dodam jeszcze, że ciągle jak patrzę na 1nkę to chętnie bym ją widział w swojej galerii .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •