Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1

    Domyślnie Szwagier też rodzina.

    Dzięki uprzejmości cierpliwego Szwagra



  2. #2

    Domyślnie

    Pierwsze jak dla mnie ma klimat

  3. #3

    Domyślnie

    no panie - fajka fajką - a gdzie dym ??? Dla mnie taka fota jest bez sensu. BW akceptowalne

  4. #4

    Domyślnie

    Już tak zaraz bez sensu, znając życie to jak byłby dym to też sensu by nie miało bo...
    a jak wiadomo, " przeładowany wóz łatwo pęka"

  5. #5

    Domyślnie

    jedyneczka całkiem całkiem, ale fakt z dymem było by o wiele lepiej
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wojtekw Zobacz posta
    Już tak zaraz bez sensu, znając życie to jak byłby dym to też sensu by nie miało bo...
    a jak wiadomo, " przeładowany wóz łatwo pęka"
    Zanim sam nie spojrzysz krytycznie na swoją twórczość, nie bardzo jest o czym z tobą dyskutować.

    Kadrowo jest słabo, a i obróbka jest zdecydowanie zbyt szarobura.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  7. #7

    Domyślnie

    Za przedmówcami, niestety za nic się nie broni to zdjęcie... dałeś szwagrowi wygasłą fajkę w gębę (albo sam wziął), ze niby chciałeś go przez to dookreślić... a w rezultacie wyszło sztucznie, a dodatkowo zwisa mu ona, jak nie powiem co.....
    Próbuj dalej....

  8. #8

    Domyślnie

    Niestety za przedmówcami, foty strasznie sztuczne, mam wrażenie, że złapałeś szwagra w przedpokoju chwilę przed wyjściem, ubranego w kurtkę, ze słuchawkami na szyi z tekstem "czekaj, masz wsadź sobie fajkę do ust to ci jeszcze fotę strzelę... ok, a teraz spójrz się tam to będzie drugie ujęcie... ok leć..." BW średnio na jeża. Kadry też mało ciekawe. Ale kombinuj i nie obrażaj się.
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  9. #9
    Oszczędny w słowach Awatar Gniewna
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Bialystok / New York
    Posty
    51

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez stock Zobacz posta
    no panie - fajka fajką - a gdzie dym ??? Dla mnie taka fota jest bez sensu. BW akceptowalne
    Przeciez fajka nawet nie ma tytoniu to jak ma sie dymic.. zgadzam sie potrzeba dymu
    Marzę o cofnięciu czasu. Chciałbym wrócić na pewne rozstaje dróg w swoim życiu, jeszcze raz przeczytać uważnie napisy na drogowskazach i pójść w innym kierunku—Janusz L Wiśniewski

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •