Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Pozdrowienia

  1. #1

    Domyślnie Pozdrowienia

    Witam.Wlasnie mija 2.5 tygodnia w Ameryce Lacinskiej,Wenezuela,Ekwador i polowa Peru juz zaliczone.Jest to kontynent kontrastow,fajnych ludzi,pieknych kobiet(Wenezuela),dziwnych zasad,mogle tak wymieniac w nieskonczonosc.Jak zawsze omijam komercje lub robie miejsca komercyjne po swojemu.Trzeba uwazac na kazdym kroku,strasznie kradna i poprywaja dla kary kredytowej.Jesli przestrzegasz zasady BHP bedzie oki.duzo by pisac o tych prawie 3 tygodniach,jeszcze mnie czeka Cusco,Iquitos(najwieksze miastow dzungli bez drog dojazdiwych na swiecie).Tu chce spedzic pare dni w dzungli,puzniej statek do Manaus w Brazyli(jest to statek towarowy a ludzie spia w chamakach,generalnie indianie i miejscowi,tanio,z klimatem)Z Manaus musze sie dostac do Wenezueli,autobusem okolo 20 godzin.W Wenezueli wjechac w dzungle izobaczyc naj wyrzszy wodospad Swiata.Generalnie Ameryka Poludniowa nie jest latwa,nie mozna porownac z Azja Poludniowa,Afryka a nawet Meksykiem,oczywiscie to moja ocena.Wstawiam zdjecie z Wenezueli,wiem krzywe,malo kontrastu,nie wyostrzone.Wstawiam,poniewaz chce wszytskich pozdrowic.Po powrocie obrobie RAWy i beda lepsze.Te jest prosto z aparatu.Tak wiec pozdrawiam was Panowie i Panie z Ameryki Lacinskiej.

    Radek


  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Podoba mi się prawa strona zdjęcia z tą górą w tle i niebem. Ale lewa mi się nie podoba, za ciemno i mało przekonywująco. Jak na takie miejsce tak bardzo egzotyczne mało tej egzotyki się odczuwa.

  3. #3

    Domyślnie

    pozdrowienia z Bełżyc
    zdjęcie poprawne i chyba dobrze że zdecydowałeś się na usunięcie koloru , gdyby to było podane w kolorze byłaby to widoczek taki pocztówkowy a tak wzbudza pewien niepokój , wywołuje we mnie jakieś emocje Praca na plus
    ps zaraz pewnie Andrzej i spółka będzie prosiła o kolor - nie ulegaj

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki Panowie.Kulten tak jak posalem,zdjecie prosto z aparatu,nie dotkniete,tylko BW zrobione w aparacie.Przytne,kontrast itp i bedzie oki.Mam duzo w RAWach ale nie mam gdzie tego wywolac.Te zdjecie jest wstawione tak tylko zeby pozdrowic,po powrocie zrobie to co powienienem i beda oki.Dzieki Malibu,pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Dobrze,że nie w kolorze,..myślę,że byłby to lanszaft,..a tak ma niezły klimat,..szkoda,że tak ciemno w cieniach palmy i krzaczory dużo straciły...

  6. #6

    Domyślnie

    Wolę takie zdjęcia w kolorze jednak.
    - Nikon -

  7. #7
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    To i ja pozdrawiam i czekam na zdjęcia z podróży .

  8. #8

    Domyślnie

    zapowiada się przepyszny deserek
    one shot a day keeps the doctor away

    http://www.fotosia.blogspot.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •