Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Anarchisci.

  1. #1

    Domyślnie Anarchisci.

    No wiec byl szczyt, byl tez anty szczyt. Na tym ostatnim mialam przyjemnosc byc. No i zdjecia. Wszelkie uwagi jak zwykle mile widziane.

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    Wiecej w tym pliku http://photokami.files.wordpress.com...narchiapas.jpg
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  2. #2

    Domyślnie

    3ka ma siłę !

  3. #3

    Domyślnie

    3 rzeczywiście najlepsza z zestawu co nie znaczy, że reszta zła. Jedynie kontrast wydaje mi się miejscami za duży (choć widać, że to nie przypadek ale taka wizja) bo miejscami są po prostu czarne plamy.


    PS. A tak na marginesie - nie rozumiem czemu niektórzy z manifestujących w tego typu manifestacjach zasłaniają twarze - czy wstydzą się swoich przekonań?

  4. #4

    Domyślnie

    3 najlepsza, najdłużej sie przy niej zatrzymałem, reszta też dobra.

  5. #5

    Domyślnie

    3 rzeczywiście najlepsza z zestawu co nie znaczy, że reszta zła. Jedynie kontrast wydaje mi się miejscami za duży (choć widać, że to nie przypadek ale taka wizja) bo miejscami są po prostu czarne plamy.


    PS. A tak na marginesie - nie rozumiem czemu niektórzy z manifestujących w tego typu manifestacjach zasłaniają twarze - czy wstydzą się swoich przekonań?
    owszem - wysokie kontrasty byly zamierzone. w sumie w tych zdjeciach po wypluciu rawow wrzucilam plugina ilforda 400 bodajze

    a co do twarzy - osobiscie znam czlowieka ktory bedac na wielu manifach w koncu wyladaowal na stronie ONR, bylo tam wszystko - zdjecie, nazwisko, adres oraz czy w razie ataku bedzie mogl sie obronic.
    podejrzewam, ze wiekszosc ludzi na takich imprezach wolalaby nie podzielic jego losu.
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

  6. #6

  7. #7
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    3jka faktycznie ma moc! Reszta odrobinke za mroczna (czyt. za ciemna ) jak dla mnie, ale calosc ogolnie na tak.

  8. #8

    Domyślnie



    tu można obejrzeć fotocasta z imprezy, w kolorze
    D300 | Nikkor 17-55/2.8 | N35/2 | T80-200/2.8 | SB-800 | MacBook 13" | iP4 | photoblog

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •