Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Bez tytułu, za to B&W

    A7R3/AF18/AF35/AF45/MF58/AF85/MF135
    Yashica Electro 35 GTN | Konica Autoreflex TC 28/40

  2. #2

    Domyślnie

    hmmmmm, skąd ja znam tą panią?


    jak dla mnie, to nr 1, 2, 3 - w takiej kolejności

    ogólnie, to dobra robota

  3. #3

    Domyślnie

    wybieram 1, ale wydaje mi się że ostrość na rękawiczkach. poza tym przyciąłbym dół na wysokości paska.
    no i nie do końca przemawia do mnie to BW
    D700, N35/1.8, N50/1.8, S24-70/2.8, N85/1.8, T70-200/2.8, SB900

  4. #4

    Domyślnie

    Na poczatku chciałem cie zjechac za tytuł. Bo nie lubie bezmyślności.
    A tytuł mówi - co tam tytuł, najwazniejsze, ze zdjecie jest czarno-białe...czyli w zasadzie nawet nie ważne co jest na zdjeciu, ale to że w BW, to już od razu daje temu zdjęciu rangę...

    A więc chciałem cie zjechac za ten bezmyślny tytuł, ale popatrzyłem na pierwsze zdjęcie, które jest takie klasycznie spokojne i subtelne, że sie powstrzymałem.

    Trzymałem sie tak podczas ogladania drugiego, już nieco gorszego, ale przestałem sie trzymać przy trzecim - głównie za cerę...

    No i teraz sam nie wiem, czy zjechać cie za ten tytuł, czy nie
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  5. #5

    Domyślnie

    jak dla mnie jedynka , 2 było by fajne gdyby kadr nie był taki centralny, to znaczy więcej lewej strony - tak myślę .
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6

    Domyślnie

    Dzięki za komentarze

    A co do tytułu to nie pomyślałem w ogóle o tym, co napisał Lechupe
    Nie miałem pomysłu na tytuł, to raz, a dwa - wolałem te zdjęcia w B&W. Przy okazji pobawiłem się w konwersję i jestem zadowolony z efektu, a pani na zdjęciu tym bardziej.
    A7R3/AF18/AF35/AF45/MF58/AF85/MF135
    Yashica Electro 35 GTN | Konica Autoreflex TC 28/40

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez TOMEK K Zobacz posta
    jak dla mnie jedynka , 2 było by fajne gdyby kadr nie był taki centralny, to znaczy więcej lewej strony - tak myślę .
    Byliśmy na molo, więc po lewej stronie woda, po prawej woda. Nie jestem na tyle biegły w PSuciu, żeby domalowywać coś co w rzeczywistości nie istnieje, zresztą pewnie nawet nie chciałbym mieć takiego zdjęcia.
    A7R3/AF18/AF35/AF45/MF58/AF85/MF135
    Yashica Electro 35 GTN | Konica Autoreflex TC 28/40

  8. #8

    Domyślnie

    Bardzo przyjemny set - urzekla mnie dwojka swoja cisza. Na jedynce razi mnie za jasna i za malo kontrastowa twarz w porownaniu z reszta.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •