Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 38
  1. #1

    Domyślnie Emilia - sesja poglądowa

    Witam

    wybralismy sie dzis cala ekipa na spacerek do Dingle...

    oczywiscie aparat był ze mna... Zaprosiłem na wyjazd Emilie ktorej mam zamiar zrobic sesje we wtorek.
    Wiec dzis była mama pogladówka...

    oto wyniki kilku strzalow...
    prosze o opinie i komentarze...

    1.

    2,

    3.

    4.

    5.

    bonusy standartowo

    pierwszy

    drugi

    i kompletny bonusik
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2
    Artur Jonik
    Gość

    Domyślnie ...

    1 i 2 bardzo ladne w/g mnie. Reszta tez spoko. No jeszcze 5 bym wyroznil.

  3. #3

    Domyślnie

    IMO fotograf się sprawdził (fajne kadry), jednak modelka wyszła jakoś taka usztywniona.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    IMO fotograf się sprawdził (fajne kadry), jednak modelka wyszła jakoś taka usztywniona.
    zgadzam sie byla spieta gdyz dookoła nas sporo znajomych sie krecilo i krecili beke dla zartow...
    ja chcialem zobaczyc jak sie Emilia prezentuje w obiektywie...
    Jestem zadowolony z tego spacerku.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hanibal Zobacz posta
    zgadzam sie byla spieta gdyz dookoła nas sporo znajomych sie krecilo i krecili beke dla zartow...
    ja chcialem zobaczyc jak sie Emilia prezentuje w obiektywie...
    Jestem zadowolony z tego spacerku.
    ... i to wszystko wyjaśnia.
    Myślę, że sesja może się okazać bardzo owocną, gdyż, jak widać Emilia jest niezwykle fotogeniczna.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  6. #6

    Domyślnie

    na każdym zdjęciu (poza dwoma ostatnimi) modelka prezentuje taki sam grymas, bądź też układ mięśni twarzy. sprawia to wrażenie monotonii a wręcz nudy. moim zdaniem na pierwszy rzut oka są bardzo nieinteresujące.
    jedyne fajnie imo to 2bonus bo ciekawe i nietuzinkowe ot co

  7. #7

    Domyślnie

    Podobają mi się kadry, kolory i modelka. A, że ma podobny wyraz twarzy? Hm, taki ma uśmiech, choć nie na wszystkich taki sam
    Jestem na tak.
    Czekam na wtorkową sesję

  8. #8

    Domyślnie

    Moim zdaniem bardzo dobra sesja. Bardzo fajna modelka do zdjęć i ciekawe miejsce na sesje.

  9. #9

    Domyślnie

    kadrowo najfajniejszy 1 bonus. Fajna konwersja do BW. Reszta monotonnie. Modelka spięta.

  10. #10

    Domyślnie

    ani zdjęcia ani modelka
    D700, D750, D800, N50/1.4G, N17-35/2.8, S35 A/1.4, N85/1.8G, N70-200VR/2.8, Mamiya c330

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •