Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie 3 portrety dzieci...

    Witam

    Mialem mały dylemat z wyborem kategorii, no ale tu jestem najczęsciej to tu wrzucam...
    najwyzej admin przeniesie.

    portrety 3 Irlandzkich dzieci ( no wlasciwie czwórki. ) Może i albumowe... ale to rownierz portrety.

    1.
    Dziecko z zespołem "Downa" Ciezko było cokolwiek strzelić.. nie chcialo wspolpracować i było strasznie wstydliwe.
    to zdjecie zrobione z konca spaceru

    2.
    10-cio latka... no ta to już wiedziała co chce...

    3.
    8-mio latka ze swoja siostrzyczka... zdjecie niepozowane... siostrzyczki sie pilnowaly nawzajem.. zawolalem ta starsza popatrzyla sie rozdziawila buzie i pstryk...

    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne szczególnie kolorki mi się podobają ale:

    2. troszkę kadr uciekł a co za czym idzie widać brak łokcia
    3. ciasno

    mimo wszystko wiem, że dzieciom szczególnie trudno robi się zdjęcia ... mają swoje za uszami więc pozostaje mi tylko podziwiać (no chyba że Hani coś im obiecał) dlatego takie pokorne

    Pozdrawiam

  3. #3

    Domyślnie

    wiem o tym łokciu... no ale coz... 85 pod reka i ta jedna chwila kiedy chciala ze mna wspolpracowac...
    co do 3 to chcialem by bylo ciasno. wiem ze moze troszke przycieta glowka przeszkadzac...
    ale to naprawde byla chwila...
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •