Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Ważka

  1. #1

    Domyślnie Ważka

    Witam
    Od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem swojej pierwszej lustrzanki ( Nikon D80 ), do tej pory używałem Olympusa sp-500uz. Jakiś czas temu przez przypadek trafiłem na to forum i spodobała mi się atmosfera tutaj panujaca, więc dzisiaj postanowiłem umieścic tu moje pierwsze zdjęcie.
    Proszę o opinie oraz wyrozumiałość, ponieważ są to początki znajomości z moim nowym aparatem i jak narazie to mam więcej pytań niż odpowiedzi
    Pozdrawiam
    NIKON D80, N 18-135 ( kit ), plecak

  2. #2

    Domyślnie

    Zaraz pewnie poczytasz sobie o znaczkach pocztowych A co do zdjęcia to wygląda trochę jak nieudane makro. No i sam przyznaj, że jest mało czytelne, motyw główny ginie w na tym podłożu. Na razie witam i życzę sukcesów.

  3. #3

    Domyślnie

    Jak na pierwszy raz , to dramatu nie ma .AScally już napisał po wadach , powodzenia

  4. #4

    Domyślnie

    Wystawiając tutaj swoje zdjęcie musisz koniecznie liczyć się z tym, że jeżeli ono podoba się Tobie i np. Twojej żonie , to tutaj się pewnie nie spodoba (nie wiem na czym to polega )
    ...jednak po jakimś czasie - zakładając, że się wcześniej nie zrazisz- sam stwierdzisz , że można robić lepsze...
    ...sam tak mam i jeszcze trochę będę miał
    Pozdrawiam Jacek P.

  5. #5

    Domyślnie

    Zgadza sie. Na takim tle, jak to zielone, byloby slicznie.
    seek & destroy
    Tyle masz talentu, ile zdolasz go udzwignac...

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Kęty/Diest
    Posty
    165

    Domyślnie

    Witam,
    a mnie sie podoba. Dla mnie łądnie widać ważkę. Podejrzewam że w makro by sie cała nie zmieściła, co najwyżej oko...

  7. #7

    Domyślnie

    Dzięki za wszystkie komentarze
    Wiem , że czeka mnie jeszcze ogrom pracy ale napewno nie zrażę się pierwszymi niepowodzeniami.
    Jeszcze raz dziękuję , że chciało Wam się to oglądac a póżniej jeszcze klepac w klawiature
    Pozdrawiam wszystkich - a teraz do nauki - niebawem wrócę
    NIKON D80, N 18-135 ( kit ), plecak

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •