Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Paulina.

  1. #1

    Domyślnie Paulina.

    witam ,pod ocene zdjęcie Pauliny ,i taki sposób obróbki, czy to zwykły pstryk ?
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Rider
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Poznań/Wronki
    Posty
    125

    Domyślnie

    Troszkę przedobrzyłeś z kolorem moim zdaniem No i ten ucięty łokieć z prawej. Modelkę masz sympatyczną, warto pokombinować
    Dwie puszki, kilka stałek, jeden zoom, jakieś akcesoria i duuuuużo radości z fotografii

  3. #3

    Domyślnie

    Zostawiłeś za dużo miejsca za plecami kosztem uciętego łokcia więc jeśli chodzi o kadr to niestety nie jest udany, co do kolorów to też wydaje mi się, że lepiej byłoby zmniejszyć nasycenie.

  4. #4
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Co do kadru i kolorków już wiesz więc ja dorzucę 5 groszy na temat światła - za ostre (buzia płasko wyszła). modelka urocza więc działaj dalej

  5. #5

    Domyślnie

    żeby nie zakładac nowego wątku kolejne dwa zdjecia pod krytykę.
    2,3,
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  6. #6
    autograf
    Gość

    Domyślnie

    Moim zdaniem za duże kontrasty uskuteczniasz..

  7. #7

    Domyślnie

    Nr 2 - Na pewno jest lepiej niż poprzednio - kolory są łagodniejsze i kadr też lepszy (choć nadal jeszcze mi czegoś brakuje)
    Nr 3 - Tu nawiąże do przytoczonych przez autografa kontrastów bo ma chłopak rację - z jednej strony sporo ciemnych partii, z drugiej sporo całkowicie jasnych, a pomiędzy tym brakuje środka czyli szarości - w rezultacie wyszło strasznie płasko i sprawia wrażenie jakby było walnięte lampą na wprost na pełnej mocy.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elix Zobacz posta
    Nr 2 - Na pewno jest lepiej niż poprzednio - kolory są łagodniejsze i kadr też lepszy (choć nadal jeszcze mi czegoś brakuje)
    Nr 3 - Tu nawiąże do przytoczonych przez autografa kontrastów bo ma chłopak rację - z jednej strony sporo ciemnych partii, z drugiej sporo całkowicie jasnych, a pomiędzy tym brakuje środka czyli szarości - w rezultacie wyszło strasznie płasko i sprawia wrażenie jakby było walnięte lampą na wprost na pełnej mocy.
    Jakby nie patrzeć ma chłopak rację . Co do jedynki to kadr słaby, a kolory, no może takie lubisz ale ja bym też był za tym że za mocne.
    Dwa nikoniki i troszkę szkła, choć chciałbym więcej.

  9. #9

    Domyślnie

    Jedynka ze względu na stanowczo za duże nasycenie niekoniecznie, ale dwa kolejne bardzo ładne - czyste, miłe - podobają się
    FX / 20 / 35 / 50 / 85

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •