Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    3 i 7. Miodzio
    -------------------------
    Nikon D80; D300; Fuji S3PRO + S8 mm; N 12-24; N 18-200 VR; T 24-70; N70-300 VR; N 24/2.8 N 35/2.0; N 50/1.8; N 85/1.8; N 300/4.5

  2. #12
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    2,4 i 5 bardzo ładne. Choć na 2 podbiłbym trochę kolor.

  3. #13

    Domyślnie

    2,3,5 to moje faworyty. Śliczne kolory.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  4. #14

    Domyślnie

    Bardzo fajna seria

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #15

    Domyślnie

    Całość bardzo dobra w odbiorze. Zwycięzcą dla mnie nr 5.

  6. #16

    Domyślnie

    Dla mnie 3, 4 i 5. Bardzo ładnie pokazałeś jesień.

  7. #17

    Domyślnie

    a ja tym razem z niezbyt duzym entuzjazmem do tych zdjec, klimat potrafisz stworzyc znakomity i jak sam podkreslasz swietnie sie w tym czujesz, technicznioe tez jest ok - ale w tych zdjeciach brakuje mi jednak przekazu, tresci - czyli bardziej krajobrazowych motywów



    pozdrawiam serdecznie Janusz

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    a ja tym razem z niezbyt duzym entuzjazmem do tych zdjec, klimat potrafisz stworzyc znakomity i jak sam podkreslasz swietnie sie w tym czujesz, technicznioe tez jest ok - ale w tych zdjeciach brakuje mi jednak przekazu, tresci - czyli bardziej krajobrazowych motywów
    pozdrawiam serdecznie Janusz

    Dzięki za komenty.

    Harb, poruszyłeś dość ciekawe zagadnienie.

    Tworząc zdjęcia krajobrazowe widzę, że coraz bardziej staram się aby to kolory (ich barwa, nasycenie, jasność, także relacje jakie tworzą) odgrywały w tworzeniu istoty fotografii coraz większą rolę albo wręcz były jej elementem kluczowym.

    Chcę by nie były one jedynie pasywnym elementem wspierającym przekaz, niemym towarzyszem istoty zdjęcia budowanej wyłącznie na bazie układu (rytmu) bądź znaczenia bardziej materialnych składowych kompozycji.

    Jest to o tyle wyzwaniem, że przekaz jaki niesie w sobie kolor odwołuje się bezpośrednio bardziej do wrażeń nie wynikających z rozumienia, a przede wszystkim doświadczanych jako emocje.

    Tego typu zdjęcia są wiec w znakomitej wiekszości przypadków odbierane raczej jedynie jako obrazy dostarczające czystej radości związanej z ich oglądaniem. Wiele osób niczego innego nawet nie próbuje w nich szukać.

    7.


    Pozdro,
    Pyzik
    http://www.dreamygallery.com

  9. #19

    Domyślnie

    napisał Pyzik
    ....Tworząc zdjęcia krajobrazowe widzę, że coraz bardziej staram się aby to kolory (ich barwa, nasycenie, jasność, także relacje jakie tworzą) odgrywały w tworzeniu istoty fotografii coraz większą rolę albo wręcz były jej elementem kluczowym......
    ja to wiem i o tym napisałem - ale tez "zwiedziłem" kilkakrotnie Twoja galerie i wiem ze potrafisz połaczyć w/w elementy z pieknym kadrem i motywem
    w tym watku fotografie które do mnie osobiscie trafiaja to nr 4 i 7 tam znajduje naprawde ciekawy kolor i swiatło



    pozdrawiam

  10. #20

    Domyślnie

    Wszystkie są dobre, ale flaga (2) najlepsza.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •