Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 50
  1. #1

    Domyślnie Maksymalistycznie ;)

    Polskie morze. W nieco innej od obowiązującej tutaj konwencji

    Zapraszam.


  2. #2

    Domyślnie

    Trzeba wytężyć wzrok aby zobaczyć to morze.
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  3. #3

    Domyślnie

    jak dla mnie to szaro i buro.. wiecej polskiej plazy niz morza

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Trzeba wytężyć wzrok aby zobaczyć to morze.
    Nie wszystko musi byc podane na talerzu.

    Cytat Zamieszczone przez ac2a Zobacz posta
    jak dla mnie to szaro i buro.. wiecej polskiej plazy niz moza
    Nie żartuj - nie widzisz tego przebłyskującego błękitnego nieba?

  5. #5

    Domyślnie

    Buro i niewyraznie. Zdecydowanie na nie, kolorystyka, obrobka do poprawy.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  6. #6

    Domyślnie

    za ciezkie te fotografie , obróbka je przytłoczyła - odnosze wrazenie ze jakosciowo (ostrosc ) nie jest najlepiej a widze dobre szkła w podpisie

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez glenio Zobacz posta
    Polskie morze. W nieco innej od obowiązującej tutaj konwencji
    A to jest tu jakaś obowiązująca konwencja? - bo ja chyba w nieświadomości żyję...


    Co do zdjęć - widać, że miałeś konkretną wizję - do mnie ona w takim wykonaniu niestety nie trafia, choć widzę jakiś potencjał w 1 ale w tej wersji jest za ciemno i za ciężko.

  8. #8

    Domyślnie

    A do mnie trafi jedynka i to bardzo.
    Podła tylko ostrość trochę przy zmniejszeniu chyba i delikatnie bym wyrównał poziomy światła między niebem i ziemią. Ale ogólnie takie spojrzenie mroczne na morze bardzo mi się podoba.

  9. #9

    Domyślnie

    Owszem - obowiązuje konwencja minimalistyczna - jeden mostek, dwie minuty naświetlania, wszystko gładkie i spokojne. A morze nie zawsze bywa gładkie.

    Ostrość poszła w las przez jpg - nie mam własnego serwera, więc korzystam z różnych śmiesznych fotosików czy picas, które kompresują zdjęcie jak mogą. Dla Was jest szaro-buro, a dla mnie brązowo-złoto Obróbką był jedynie filtr polaryzacyjny i ledwie trącone poziomy, więc niestety to nie obróbka była przytłaczająca a zastane warunki Piszecie - obróbka i kolorystyka do poprawy - z chęcią obejrzę Wasze wersje mojego morza...

    Harb - co do szkieł w podpisie - jeszcze bardziej byś się zdziwił, gdybyś zobaczył EXIF.

  10. #10

    Domyślnie

    Hmmm ja się co prawda nie znam ale odbierając te fotki jako totalny amator to podoba mi się. Dla mnie mają specyficzny klimat, trącą trochę takimi starymi fotografiami. Faktycznie ostrość trochę nie ta i kolory ciężkie ale to właśnie mz buduje klimat tych zdjęć.

    Pozdrawiam,

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •