Close

  1. Ogłoszenie:
    Regulamin forum
    fomag (Właściciel forum)
    07-01-2016
    Odsłon:
    82 572
Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni
Wyświetlane wątki od 361 do 380 z 569

Forum: Nikon - D1-D6

Wszystko co związane jest z lustrzankami cyfrowymi serii pro Nikona...

  1. Przyklejony wątek Przyklejony: Spekulacje i plotki o nowościach Nikona (D6, jednocyfrowce)

    Rozpoczęty przez Michał Jędrak, 19-08-2010 15:29
    157 Strony
    1 2 3 ... 157
    • Odpowiedzi: 1 561
    • Odsłon: 376 940
    01-01-2020, 18:45 Idź do ostatniego postu
  2. Przyklejony wątek Przyklejony: D5 w praktyce - testy, porady, ustawienia, TIPy

    Rozpoczęty przez Jacek_Z, 06-01-2016 16:33
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 25
    • Odsłon: 78 023
    09-11-2018, 13:27 Idź do ostatniego postu
  3. Przyklejony wątek Przyklejony: Nikon D4, D4s - testy, porady, ustawienia, TIPy

    Rozpoczęty przez Jacek_Z, 22-03-2012 00:44
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 14
    • Odsłon: 71 052
    12-10-2016, 08:45 Idź do ostatniego postu
  4. Przyklejony wątek Przyklejony: Zanim zadasz pytanie...- najpierw przeczytaj to!

    Rozpoczęty przez kronos28, 29-01-2009 21:33
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 50 142
    29-01-2009, 21:33 Idź do ostatniego postu
  1. Porównanie -bokeh D3 - D300 - D700 - D2H ? nie mogę znaleźć..

    Rozpoczęty przez tobiks, 07-10-2008 10:37
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 42
    • Odsłon: 8 448
    08-10-2008, 21:53 Idź do ostatniego postu
  2. WIELKI PROBLEM - czyżby migawka??

    Rozpoczęty przez photoprint, 14-09-2008 03:37
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 22
    • Odsłon: 5 423
    26-09-2008, 14:42 Idź do ostatniego postu
  3. Problem korekty ekspozycji

    Rozpoczęty przez dvkoc, 23-09-2008 13:18
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 11
    • Odsłon: 2 940
    25-09-2008, 11:13 Idź do ostatniego postu
  4. ostrosc JPG vs. NX2

    Rozpoczęty przez raider, 09-09-2008 13:00
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 23
    • Odsłon: 5 085
    23-09-2008, 16:52 Idź do ostatniego postu
  5. Czy do naprawy gwar wystarczy sam dowod zakupu?

    Rozpoczęty przez phantomek, 04-09-2008 09:33
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 12
    • Odsłon: 3 269
    14-09-2008, 20:30 Idź do ostatniego postu
  6. prośba do posiadacza D3 / a znajacego D300 ?

    Rozpoczęty przez krzysztof jot, 30-08-2008 23:23
    • Odpowiedzi: 6
    • Odsłon: 2 816
    05-09-2008, 10:59 Idź do ostatniego postu
  7. D3 i jego pseudowodoszczelność

    Rozpoczęty przez Niedzwiedz, 10-07-2008 10:19
    8 Strony
    1 2 3 ... 8
    • Odpowiedzi: 79
    • Odsłon: 21 236
    03-09-2008, 13:50 Idź do ostatniego postu
  8. D2x a automatyczny balans bieli.

    Rozpoczęty przez foveon, 24-08-2008 20:48
    • Odpowiedzi: 6
    • Odsłon: 1 878
    26-08-2008, 15:52 Idź do ostatniego postu
  9. D2X a SB-80DX

    Rozpoczęty przez ZooM, 25-08-2008 03:58
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 10
    • Odsłon: 2 575
    25-08-2008, 23:29 Idź do ostatniego postu
  10. D3 dostaje kopa ;)

    Rozpoczęty przez qooba, 30-07-2008 13:39
    5 Strony
    1 2 3 ... 5
    • Odpowiedzi: 49
    • Odsłon: 10 927
    19-08-2008, 13:21 Idź do ostatniego postu
  11. Nowy soft do D3

    Rozpoczęty przez JK, 01-07-2008 11:13
    22 Strony
    1 2 3 ... 22
    • Odpowiedzi: 219
    • Odsłon: 27 705
    10-08-2008, 22:55 Idź do ostatniego postu
  12. Czy ktoś z Warszawy posiadający D3...

    Rozpoczęty przez Gobi, 31-07-2008 09:53
    • Odpowiedzi: 3
    • Odsłon: 2 109
    07-08-2008, 15:52 Idź do ostatniego postu
  13. instrukcja do D2X

    Rozpoczęty przez gmoszkow, 06-06-2005 00:50
    2 Strony
    1 2
    • Odpowiedzi: 17
    • Odsłon: 5 163
    02-08-2008, 23:28 Idź do ostatniego postu
  14. Unhappy Dlaczego w D3 brak osłony monitora LCD?

    Rozpoczęty przez Janpiot, 09-02-2008 17:37
    9 Strony
    1 2 3 ... 9
    • Odpowiedzi: 81
    • Odsłon: 14 030
    25-07-2008, 21:40 Idź do ostatniego postu
  15. dk-2,dk-3, dk-19?

    Rozpoczęty przez krystek, 23-07-2008 17:41
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 1 866
    25-07-2008, 14:15 Idź do ostatniego postu
  16. D3 chyba do renimacji chyba?????

    Rozpoczęty przez KSIĘŻAK, 20-07-2008 11:33
    3 Strony
    1 2 3
    • Odpowiedzi: 22
    • Odsłon: 4 722
    21-07-2008, 12:49 Idź do ostatniego postu
  17. Co doda Nikon do D3X ?

    Rozpoczęty przez Pawel92, 16-07-2008 23:37
    4 Strony
    1 2 3 ... 4
    • Odpowiedzi: 34
    • Odsłon: 7 021
    18-07-2008, 19:42 Idź do ostatniego postu
  18. Nowe profile do Picture Control (Portrait i Landscape)

    Rozpoczęty przez fotofun, 16-07-2008 08:52
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 1 935
    16-07-2008, 09:01 Idź do ostatniego postu
  19. d3 a podrozowanie i fotoreporterka..

    Rozpoczęty przez schristopheres, 05-05-2008 13:58
    10 Strony
    1 2 3 ... 10
    • Odpowiedzi: 99
    • Odsłon: 17 669
    11-07-2008, 15:30 Idź do ostatniego postu
  20. D2X a zdjecia IR

    Rozpoczęty przez Januszboro, 09-07-2008 10:31
    • Odpowiedzi: 1
    • Odsłon: 1 684
    10-07-2008, 14:32 Idź do ostatniego postu

Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 91718192021 ... OstatniOstatni

Opcje forum

Moderatorzy forum

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj wątki

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 5000 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 5000 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty wątek
Wątek zamknięty
Wątki zawierające Twoje wypowiedzi
Udzielałeś się w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •