Close

  1. Ogłoszenie:
    Regulamin forum
    fomag (Właściciel forum)
    07-01-2016
    Odsłon:
    82 572
Strona 16 z 29 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni
Wyświetlane wątki od 301 do 320 z 569

Forum: Nikon - D1-D6

Wszystko co związane jest z lustrzankami cyfrowymi serii pro Nikona...

  1. Przyklejony wątek Przyklejony: Spekulacje i plotki o nowościach Nikona (D6, jednocyfrowce)

    Rozpoczęty przez Michał Jędrak, 19-08-2010 15:29
    • Odpowiedzi: 1 561
    • Odsłon: 376 940
    01-01-2020, 18:45 Idź do ostatniego postu
  2. Przyklejony wątek Przyklejony: D5 w praktyce - testy, porady, ustawienia, TIPy

    Rozpoczęty przez Jacek_Z, 06-01-2016 16:33
    • Odpowiedzi: 25
    • Odsłon: 78 023
    09-11-2018, 13:27 Idź do ostatniego postu
  3. Przyklejony wątek Przyklejony: Nikon D4, D4s - testy, porady, ustawienia, TIPy

    Rozpoczęty przez Jacek_Z, 22-03-2012 00:44
    • Odpowiedzi: 14
    • Odsłon: 71 052
    12-10-2016, 08:45 Idź do ostatniego postu
  4. Przyklejony wątek Przyklejony: Zanim zadasz pytanie...- najpierw przeczytaj to!

    Rozpoczęty przez kronos28, 29-01-2009 21:33
    • Odpowiedzi: 0
    • Odsłon: 50 142
    29-01-2009, 21:33 Idź do ostatniego postu
  1. update firmware'u w D2x

    Rozpoczęty przez arseniq, 27-09-2009 11:13
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 2 036
    28-09-2009, 18:01 Idź do ostatniego postu
  2. D2x

    Rozpoczęty przez Cali, 21-09-2009 17:50
    • Odpowiedzi: 2
    • Odsłon: 1 702
    21-09-2009, 18:42 Idź do ostatniego postu
  3. problem z matrycą w D3

    Rozpoczęty przez jaymz, 01-09-2009 12:21
    • Odpowiedzi: 9
    • Odsłon: 3 005
    16-09-2009, 10:29 Idź do ostatniego postu
  4. Problem z sensownym wydaniem pieniędzy

    Rozpoczęty przez Paput, 28-08-2009 08:02
    • Odpowiedzi: 35
    • Odsłon: 6 432
    12-09-2009, 14:57 Idź do ostatniego postu
  5. Problem z D2x

    Rozpoczęty przez arseniq, 11-08-2009 19:43
    • Odpowiedzi: 38
    • Odsłon: 5 583
    01-09-2009, 13:00 Idź do ostatniego postu
  6. Pomysł

    Rozpoczęty przez KSIĘŻAK, 26-07-2009 13:17
    • Odpowiedzi: 23
    • Odsłon: 6 594
    27-08-2009, 22:06 Idź do ostatniego postu
  7. Przeniesiony: D3+fish-eye

    Rozpoczęty przez mikloss78, 23-07-2009 00:41
    •  
    •  
  8. stand by i dzwiekowe? potwierdzenie AF

    Rozpoczęty przez mike ferrero, 18-07-2009 09:41
    • Odpowiedzi: 10
    • Odsłon: 2 314
    18-07-2009, 18:51 Idź do ostatniego postu
  9. D2H a D70

    Rozpoczęty przez madmips, 05-06-2009 11:08
    • Odpowiedzi: 42
    • Odsłon: 8 377
    08-07-2009, 10:52 Idź do ostatniego postu
  10. D2xs vs D300

    Rozpoczęty przez Boguslaw, 30-06-2009 23:10
    • Odpowiedzi: 6
    • Odsłon: 3 172
    30-06-2009, 23:41 Idź do ostatniego postu
  11. D2x -kłopoty z górnym panelem kontrolnym

    Rozpoczęty przez Jacek Fi, 28-06-2009 20:33
    • Odpowiedzi: 7
    • Odsłon: 1 574
    29-06-2009, 21:44 Idź do ostatniego postu
  12. Nowy następca D3

    Rozpoczęty przez papajpo, 14-06-2009 21:59
    • Odpowiedzi: 58
    • Odsłon: 12 024
    25-06-2009, 18:52 Idź do ostatniego postu
  13. d3 + lampa + boczne pkt'y = kicha - ???

    Rozpoczęty przez Adam Trzcionka, 01-03-2009 14:19
    • Odpowiedzi: 76
    • Odsłon: 12 068
    16-06-2009, 15:27 Idź do ostatniego postu
  14. Nikon D1, czy warto

    Rozpoczęty przez Mitronos, 12-06-2009 19:59
    • Odpowiedzi: 42
    • Odsłon: 6 450
    14-06-2009, 10:51 Idź do ostatniego postu
  15. D2x a sigma 70-200 2.8 DG MACRO HSM

    Rozpoczęty przez Ozborn, 14-05-2009 22:47
    • Odpowiedzi: 18
    • Odsłon: 3 069
    13-06-2009, 13:19 Idź do ostatniego postu
  16. D2x - uszkodzony channel blue

    Rozpoczęty przez BrylantS, 07-06-2009 18:56
    • Odpowiedzi: 16
    • Odsłon: 3 214
    09-06-2009, 14:42 Idź do ostatniego postu
    • Odpowiedzi: 5
    • Odsłon: 2 980
    31-05-2009, 12:14 Idź do ostatniego postu
  17. Co lepsze fuji s5 czy D2x?

    Rozpoczęty przez ancew, 21-03-2008 16:38
    • Odpowiedzi: 60
    • Odsłon: 11 204
    30-05-2009, 18:58 Idź do ostatniego postu
  18. D3 - pokrętło trybu wyzwalania migawki

    Rozpoczęty przez olkuszanin, 23-05-2009 15:25
    • Odpowiedzi: 19
    • Odsłon: 3 063
    27-05-2009, 11:46 Idź do ostatniego postu
  19. Talking Nareszcie jest osłonka LCD do D3 !!!

    Rozpoczęty przez Janpiot, 18-03-2008 18:52
    • Odpowiedzi: 43
    • Odsłon: 9 673
    24-05-2009, 23:59 Idź do ostatniego postu

Strona 16 z 29 PierwszyPierwszy ... 6141516171826 ... OstatniOstatni

Opcje forum

Moderatorzy forum

Opcje wyświetlania wątków

Użyj tej opcji do ograniczenia wyświetlanych wątków tylko do tych, napisanych po określonej dacie.

Pozwala wybrać na podstawie jakich danych ma być sortowana lista wątków.

Uporządkuj wątki

Uwaga: sortując datami 'Malejąco', wyświetlone zostaną najnowsze wyniki jako pierwsze.

Legenda

Nieprzeczytane posty
Nieprzeczytane posty
Brak nowych postów
Brak nowych postów
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 5000 odsłon
Gorący temat z nowymi postami
Więcej niż 15 odpowiedzi lub 5000 odsłon
Gorący temat nie zawierający nowych postów
Zamknięty wątek
Wątek zamknięty
Wątki zawierające Twoje wypowiedzi
Udzielałeś się w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •