Close

Zobacz kanał RSS

b202

PSF Nikona z nowym zarządem nowe plany

Oceń wpis
Stary zarząd, który zepsuł zdanie o stowarzyszeniu odszedł. Został powołany nowy, któremu chce się coś robić. Nie zwykłe "coś" tylko robotę, którą teraz trzeba wykonać, prowadzić to z sercem i odbudować zaufanie środowiska fotograficznego, a szczególnie osób z forum Nikoniarze.pl. Dlatego jeśli ktoś to czyta, zaufajcie nowemu zarządowi. Macie jakieś pomysły, zastrzeżenia piszcie do nas. Będziemy starali się robić to dla Nas żeby każdy mówił dobrze o stowarzyszeniu jak za czasów Nikon Klub Polska. Pozdrawiam
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar eraser
    Trzymam kciuki - nowy zarzad nie moze nie zachwycac a wiec zachwyca
  2. Awatar UBoot
    jako główny cel powinno się przyjąć wytyczenie dróg rozwoju fotografii w XXI wieku ...
  3. Awatar Skibek
    "Nie zwykłe "coś" tylko robotę, którą teraz trzeba wykonać, prowadzić to z sercem i odbudować zaufanie środowiska fotograficznego"
    Czyli jednak "zwykłe coś". Jak nie ma konkretów to jest "coś" niestety.
    Trzymam kciuki, żeby to "coś" konkretnego się udało.
  4. Awatar b202
    A kto mówi, że nie ma konkretów. Są konkrety, lecz na razie omawiane w części zamkniętej. Gdybyś miał tą możliwość to zobaczyłbyś, że to faktycznie ludzie pełni energii do tego projektu Może sam z czasem skorzystasz z tej możliwości i przystąpisz do nas
  5. Awatar UBoot
    a gdzie się można zapisać do tego zarządu ?
  6. Awatar b202
    do zarządu to na walnym mogą Cię wybrać, nie chodziło mi o wstąpienie do zarządu tylko do stowarzyszenia hehe
  7. Awatar UBoot
    no ja rozumiem, ale wydawało mi się, że w zarządzie byłbym bardziej przydatny, bo to bardziej wymagająca zaangażowania funkcja.