Close

Zobacz kanał RSS

Sendilkelm

To wciąga ...

Oceń wpis
Nie tak dawno pomyślałem sobie, że kupię lustrzankę, jakiś obiektyw, lampę błyskową i od tej pory będę już zawsze zadowolonym użytkownikiem dobrego aparatu.
To było około 2 lat temu, a ja śmigałem wtedy z Olympusem SP-500 UZ czy coś w tym stylu. Jakiś czas później udało się ... w pełni zadowolony z zakupu D90+18-105 testowałem gdzie się dało. Później przyszedł czas stagnacji i aparat używany był tylko przy urodzinowo/imprezowych okazjach. Przełom nastąpił na początku tego roku Ponownie wziąłem aparat do ręki, żeby w pełni zacząć wykorzystywać jego możliwości. Im więcej próbowałem, tym więcej mi się chciało. Zapisałem się na to forum i pomimo małej ilości postów jestem teraz bogatszy o wiedzę co najmniej kilkukrotnie. Zanim w pełni zacznę się udzielać minie pewnie jeszcze sporo czasu, ale ślęczę godzinami na forum przecierając nowe i stare tematy. Staram się ukierunkować i jak w mordę strzelił nie wychodzi mi to w ogóle. Chciałoby się mieć wszystko i do wszystkiego. Tym sposobem do szperania po forum doszło szperanie po allegro, skąpcu, sklepach, giełdzie foto ... szukam, szukam swego ...
No i wiem, ostatecznie zamierzam skompletować amatorską szklarnie na pro obiektywach w ciągu najbliższych 2-3 lat. Czy mi się to uda to nie wiem, plany są, będę się starał je realizować. Niedługo zamierzam dokupić lampę SB-600 a później jakiś obiektyw.

A moje zdjęcia, prawdzie zdjęcia, ujrzą światło zastane za jakiś czas ( pewnie dłuższy niż krótszy, bo długa droga przede mną ).
Kategorie
,

Komentarzy

  1. Awatar Sabvel
    Wszystko robisz od drugiej strony, ale to Twoja sprawa
    Pozdrawiam!
  2. Awatar Sendilkelm
    Czyli co?