Close

Zobacz kanał RSS

b202

Akademia Nikona z Leszkiem Szurkowskim w Londynie

Oceń wpis
No tak, wiem, że rzadko tu piszę. No dobra, praktycznie wcale, ale czasem coś tu skubnę. Tak wiec przechodząc do meritum, żeby nie rozwijać się czemu nie piszę to napiszę, że wkrótce zawijam żagle do Londynu na Akademię Nikona z Leszkiem Szurkowskim (były z Leszkiem warsztaty w Łodzi u Piotra 'admina' Mileckiego), a tematem jest Architektura.
Nie ukrywam, że temat jak dla mnie bardzo ciekawy, bo jest to element otaczający nas wszędzie, w mieście, na wsi, nawet poza miastem podczas drogi. Dodatkowym atutem tego tematu jest to, że w planach mam utworzenie portalu turystycznego www.urokipojezierza.pl w którym na pewno znajdą się też moje fotografie również architektury. Więc jak będę potrafił zrobić dobre zdjęcie dobrej architektury to będzie dobry odbiór zdjęcia .
No właśnie ale właściwie dlaczego jadę do Londynu?
Wyjazd otrzymałem jako wynagrodzenie, wyróżnienie, nagrodę za pracę w Nikon Klub Polska. Za wkład jakim jest rewitalizacja logo, projekty znaczków, bannerów, kart członkowskich, legitymacji prasowych, dyplomów, pieczątki, wizytówek, plakatów, zaproszeń i wszystkiego tego czego nie wymieniłem. Za to wyróżnienie bardzo dziękuję Zarządowi i obiecuję wynieść jak najwięcej z tych warsztatów.

info o Akademii Nikona: http://www.akademia-nikona.pl/akadem...d=course&id=22
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy