Close

Zobacz kanał RSS

Blog yabol'a

Witam serdecznie

Oceń wpis
W moim pierwszym poście pragnę serdecznie powitać użytkowników forum oraz wszystkich sympatyków sprzętu fotograficznego firmy NIKON. Sam od 3 lat fotografuję zestawem tej marki, i właśnie jestem w trakcie zakupu następnej puszki NIKONA...

Dotychczas fotografowałem nikonem d70s - dotychczas bo w zeszłym tygodniu niestety zajeździłem mój leciwy sprzęt co zmusiło mnie do zakupu nowego. W dokonaniu wyboru, jaki ma być nowy aparat posiłkowałem się opisami/specyfikacjami/recenzjami odnalezionymi w sieci. Pomocne też były dla mnie opinie znalezione na Waszym (a teraz już chyba naszym ) forum.

Mamy dziś 17 września, więc w moim konkretnie przypadku czas na zakup sprzętu raczej kiepski. Chciałem kupić d300 (aspekt finansowy) jednak w zastraszającym tempie zniknął on ze sklepowych półek robiąc miejsce swojemu następcy czyli d300s. Dla mnie to "ból głowy" ponieważ d300s jest znacznie droższe, a budżet mam bardzo ograniczony. Tak czy inaczej, w wyniku nałożenia się wielu aspektów którymi nie chcę Was zanudzać, dziś wybieram się po moją nową puszkę - NIKON D300s. Trochę z przymusu, trochę zaniepokojony, ale idę na zakupy...

Tyle o sprzęcie (chociaż pewnie jeszcze coś na ten temat powiem) i sytuacji, teraz wypadało by się chyba trochę przedstawić.

Urodziłem się w 1987r w Warszawie, wychowałem na Powiślu a w chwili obecnej mieszkam w Józefowie (serdecznie zapraszam).
Fotografia jest moją pasją od ładnych kilku lat. Ukończyłem Warszawską Szkołę Fotografii , czasem pstrykam małym obrazkiem czasem 6x6, ale mimo wszystko najczęściej cyfrą. Wiem co to ciemnia, wiem kto to Louis Mande Daguerr, na uczelni liznąłem odrobinkę wielkiego formatu (tak tak czarna szmata na głowie...). Z czasem fotografia przerodziła się u mnie w wykonywany zawód. Posiadam własną działalność gospodarczą, zajmuje się reklamą oraz właśnie fotografią. Stworzyłem sobie małe studio, mam lampki, mam coś do modelowania światła, mam szare ściany...

Ostatnimi czasy częściej fotografuję "w pracy" niż dla przyjemności. Mam nadzieję że kontakt z tym forum pomoże mi wrócić do właściwych proporcji.

Tyle jak na pierwszy wpis. Od czasu do czasu postaram się tu coś naskrobać i wrzucić jakąś fotkę.


Pozdrawiam serdecznie "yabol"

ps.
Dawno dawno temu prowadziłem fotobloga gdzie wstawiałem swoje foty jeszcze z jakiegoś kodac'a 1 megapixel hehehehe ale to było naprawdę dawno temu. Pierwszy raz piszę bloga z textem jest to dla mnie absolutnie nowe doświadczenie.
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy