Close

Zobacz kanał RSS

jakubs

Płaca dla fotografa

Oceń wpis
Przeczytałem w jakimś wątku zdanie profesjonalnego fotografa, że fotograf za dzień pracy powinien zarabiać (pewnie brutto) minimum 2500zł... a uczciwie oznacza 4000- uważam, że właściciele firm również .

Kto się dopisze do tej zacnej listy?

Updated 06-05-2008 at 13:38 by jakubs

Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar jm
    Ja uważam, że ... ja też bym powinna tyle zarabiać.
  2. Awatar mikkay
    Nisko się cenicie Ja zarabiam więcej
  3. Awatar
    Jak pomyślę że koleżanka na rozmowie kwalifikacyjnej do nowej pracy usłyszała że jeśli jest zainteresowana za 550 złotych do ręki (8h co dzień od 6 rano) to może zaczynać od poniedziałku to się zastanawiam dlaczego nie zauważyłem że świat zwariował. Najlepsze jest to że dziewczyna rozważa czy się nie zgodzić bo ma dziecko na utrzymaniu a mąż jest kierowcą i zarabia w kratkę.
  4. Awatar jakubs
    Niestety ludzka nikczemność i brak wyobraźni są szokujace. Sam mam firemkę i dwa razy oferując swoje usługi usłyszałem: a to za darmo, tak? Niestety uwrażliwianie ludzi jest niepopularne, ale wyobraźnia jest coraz trudniej dostepna .
  5. Awatar Tok'Ra
    Szklanka może być do połowy pełna... albo pusta. Jak fotograf dziennie:
    a/ nie rozbije auta, to przecież "zarobił" dużo więcej
    b/ nie wpadł w ciążę - to przecież "zarobił" dużo więcej
    c/ nie kupił nowego szkła dzisiaj, na które miał akurat ochotę - to przecież "zarobił" dużo więcej
    d/ nie utopił aparatu...
    itd...

    Ja każdego dnia krocie takie zarabiam No i może ten Nikon D300 będzie kiedyś mój, jak tak codziennie sobie odkładam mój cały majątek...
  6. Awatar Rycerz
    ciekawe myślenie Tok'Ra
  7. Awatar pn
    Kazdy zarabia, ile da rade. Kazdy odpowiada za swoj los. Sam. Nie ma czegos takiego jak godziwa lub niegodziwa placa.
  8. Awatar jakubs
    Nie wkurzaj mnie, nawet Pan Bóg jest sprawiedliwszy od Ciebie, bo informuje, że bedziemy sądzeni z uczynków dokonanych wg naszej wolnej woli, a nie wg praw rynku...
  9. Awatar krokus66
    Ja nikomu nie zazdroszczę. Jeśli ktoś jest dobry to niech zarabia, dobrze zarabia, tak jak w każdym innym zawodzie. Bardzo mi się podoba perfekcjonizm niektórych forumowiczów, usługobiorców zleceń. Niech oni zarabiają a inni niech idą ich śladem. Życzyłbym sobie takich fachowców w innych usługach, marzenie ......