Close

Zobacz kanał RSS

jm

Dylematy

Oceń wpis
Tkwić w tym co znane? Niewygodne, uwiera jak ...jasna cholera... ale ponoć znajome licho lepsze od tego nieobeznanego... tak mówią. A może to uwieranie stało się nie do wytrzymania? Może zostawić to wszystko uwierające w tyle i pójść boso, bez uwieraczy, gdzieś gdzie lepiej? Tam jest lepiej - najlepsze hasło graffitti jakie widziałam...
A co jeśli...tam NIE jest lepiej. Może zamiast uwierać... ciśnie? Albo gniecie? Uwierające buty można wywalić do kosza. A co ... z życiem? Wielkogabarytowy... towar...
Ktoś wie jak tam jest?
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar jakubs
    Każde 'lepiej' staje się w końcu 'gorzej'... Natomiast jest pewne, że iluzja stawała się już nie raz motorem postępu... technologicznego.

    Aha, 'tam' jest później.
  2. Awatar jm
    Jednak... zanim się pogorszy, to choć przez chwilę jest ...lepiej? Kręcę się w kółko.
  3. Awatar jakubs
    Kręcisz się w kółko? No ale wiesz przynajmniej, że z wszystkimi... z całym światem... z całą historią...
    A co do tego 'lepiej', to jasne, że istnieje... faza inicjacji zawsze wydaje się najciekawsza, a przyśpieszenie największe... Zresztą co tu dużo gadać, większość z nas nie potrafi sobie radzić z constansem, który spotykamy co dnia; i każda ucieczka (urozmaicenie ) jest dobra.
  4. Awatar Rycerz
    czasami warto zaryzykowac i iśc tam gdzie nam sie wydaje że jest lepiej...bo pózniej ałe życie można żałowac i wypominac sobie: przecież mmogłem zaryzykowac, przecież mogłem byc tam, to chyba gorsze niż coś zrobic i zrobic zle...
  5. Awatar mrbox
    hmm fakt, sam mam dużo niewykorzystanych szans... czy się maszczą?... nie wiem... pocieszam się że ich miejsce zajęły inne - te na które się zdecydowałęm... w sumie życie to wybór... każdego dnia...