Close

Zobacz kanał RSS

Valdek_Tychy

Tamron vs zdrowie psychiczne :) - wyjaśnienie

Oceń wpis
Oczywiście po wcześniejszym przeczytaniu wszystkich postów na temat wad i zalet tego szkła przychodzi czas na zakup.Przychodzi paczucha i zaczyna się:
test nr 1. - ostry jak cholera już od 2,8
test nr 2. - hm.. chyba jednak nie jest taki ostry jak mi się początkowo wydawało
test nr 3. - nie no jest totalnie nieostry,zdjęcia pokazywane przez innych udowadniają,że ich zdjęcia są ostrzejsze niż te z mojego tamiego
test nr 4,5 i 6 - tak właściwie po oglądaniu przez cały dzień zdjęć innych i porownania z moimi - chyba jest jednak ostrzejszy niż ostatnio mi się wydawało
test nr 7,8,9 i 10 - od dzisiaj jakby ostrzejszy się zrobił niż wczoraj ale pod koniec dnia jak zobaczyłem zdjęcia z innego egz. jakby trochę mnie ostry był.
test nr 11 - dzisiaj to nawet zupa wydaje mi się za ostra.
test nr 12 - na 100 z f/2,8 zdjęć 50 jest ostrych 40 nieostrych i 10 mydło.
Ostre,nieostre,ostre,nieostre - jeszcze tydzień testów i świra dostanę.
Z przeprowadzonych testów wyszedł mi wynik jak podałem wcześniej z jedną konkluzją - nigdy więcej testów

Updated 09-09-2008 at 15:04 by Valdek_Tychy

Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar brs
    dokładnie mam to samo, dostaję powoli białej gorączki... :/
  2. Awatar ket24
    Od wczoraj testuje nowego Tamrona... Ratunku!
  3. Awatar mazon
    Wyłącz AF i spróbuj na MF - napewno pomoże - teraz już tak będzie - do NIKONA optyka NIKONA
  4. Awatar nazgul
    Bo zasada jest prosta - jak będziesz testował zawsze Ci wyjdzie nieostro. Nawet z AF-S 24-70/2,8 Więc nie testuj tylko rób zdjęcia