Close

Zobacz kanał RSS

jakubs

Z archiwum X

Oceń wpis
Właściwie dajszy ciąg znikania jm. Dzisiaj wraz z usunięciem wątku, w którym mieściły się ostatnie posty jm, zniknęła być może część powodu jej zniknięcia. Więc opiszę pokrótce: Wątek był o blabla czymś tam, nieistotne... wywiązała się hardcore'owa w sensie psychicznym rozmowa między Nią, a Vadimem. Rozmowa skończyła się bez jakiegoś pozytywnego finału, a szkoda, bo nie wiadomo, w jakim stopniu rzutowała na rozwój wypadków.
Przytaczam tę historię, bo zawsze warto wybaczyć i zawsze warto przeprosić i nigdy nie wiemy jak głębokie pozostają zranienia zadane słowami.
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar flyski
    Kurczę, nieznam wątku niestety a szkoda, ja też jestem zdania że warto czasem być ponad jakąś trudną nawet do przełknięcia sprawę, aby nie tracić kontaktu z innymi. Nie wiem niestety czy w tym wypadku było to możliwe szkoda że jm sie obraziła ale to Jej wybór, mam nadzieje że jeszcze zatęskni za nami i wróci.
    Inna sprawa że czasem pisząc coś niezastanawiamy się że nasze stwierdzenie może mieć dużo większą wagę dla innych niż dla nas i w efekcie rani głęboko...