Close

Zobacz kanał RSS

TOP67

 1. Wyszukiwanie lotów

  Żeby gdzieś tanio polecieć, trzeba upolować bilety. Na początek warto zapisać się na newsletter kilku stron podróżniczych, jak http://mlecznepodroze.onet.pl/ czy http://www.tanie-loty.com.pl/ lub śledzić ich profile na facebooku. Trzeba się tylko spieszyć, bo czytających jest wielu, a bilety szybko drożeją.
  Dlatego warto samemu poszukać biletów. Dla ogólnej orientacji o cenach i kierunkach przydatna jest strona http://airixo.com, Po wpisaniu lotniska startowego i czasu trwania wycieczki, pokaże ...
  Kategorie
  Bez kategorii
 2. Naprawy Nikon

  Od dłuższego czasu naprawiam obiektywy i aparaty Nikona członkom forum. Ponieważ jest coraz więcej zapytań, przedstawiam ogólne zasady.


  1. Prowadzę DG i mam naprawy w zakresie działalności. Nie prowadzę jednak serwisu dla każdego z ulicy. Jest to działalność uboczna, bo na co dzień pracuję na etacie. Z założenia, to co zarobię ma wystarczyć na moje hobby, czyli fotografię i podróże.
  2. Nie naprawiam wszystkiego. Przede wszystkim obiektywy, zwłaszcza AF-S. Do
  ...

  Updated 28-09-2021 at 21:52 by TOP67

  Tagi: naprawa, serwis
  Kategorie
  Bez kategorii
 3. Latanie tanimi liniami

  Tanie linie lotnicze rozwijają się błyskawicznie. Wiele osób ma jednak obawy i boi się ukrytych opłat. Czy faktycznie można polecieć gdzieś za 20 zł?

  Odpowiedź brzmi: tak. Od kilku lat linia lotnicza musi umożliwiać zakup biletu za cenę podaną na pierwszej stronie oferty. Nie ma obowiązkowych dopłat, ale dobrze wiedzieć, jak należy kupić bilet i czego się spodziewać. Poniżej przedstawię to na przykładzie dwóch najpopularniejszych linii, czyli Ryanair i Wizzair.
  ...
  Kategorie
  Bez kategorii
 4. Wypożyczanie samochodu

  Wypożyczenie samochodu za granicą wydaje się wielu osobom drogie i skomplikowane. Wcale tak nie jest, zwłaszcza w południowej Europie. Za wypożyczenie w Hiszpanii samochodu na 8 dni zapłaciliśmy 28 Euro. Dostaliśmy Hyundai i30 prosto z fabryki. Poniżej kilka informacji, jak to zrobić.

  Szukam samochodu na wszelkich możliwych stronach. Do tej pory najtańsze były http://www.arguscarhire.com/ i http://rentalcars.com/. Ostatnio najtaniej jest na ryanair (tak naprawdę rezerwacja i tak jest ...

  Updated 01-04-2019 at 22:17 by TOP67

  Kategorie
  Bez kategorii
 5. Turystyka fotograficzna

  Od kilku lat bardzo dużo podróżuję i robię zdjęcia. Wiele osób pyta się jak to zrobić, ile to kosztuje, czy można się dołączyć? Postaram się na to odpowiedzieć na tym blogu. Nie jestem wygadany, więc nie będą to kwieciste opisy wypraw, a raczej garść porad i linki do zdjęć.

  Co trzeba mieć do takich podróży? Ochotę i trochę czasu. Średni koszt wyprawy to 700-800 zł za 4 dni. Przy tygodniu około 1000 zł. W tej cenie jest samolot, noclegi, samochód i podstawowe ...
  Kategorie
  Bez kategorii