Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Problem z cieniami w d810

    Cytat Zamieszczone przez samsonik Zobacz posta
    Robiac zdjecia plenerowe bez dodatkowego oswietlenia aparat poglebia cienie.A podnoszac EV przepala miejsca dobrze doswietlone. Czy ktos spotkal sie z tym problemem?
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Wystawa makiet kolejowych

    W Krakowie w dniach 09-12 VII 2015 odbyła się impreza FREMO, zamknięte dla publiczności spotkanie modelarzy kolejowych.

    Udało mi się być i zrobić kilka fotek







    po więcej zapraszam tu: Wystawa makiet kolejowych



    Updated 21-11-2015 at 01:48 by zbyszekD7000

    Tagi: modelarstwo
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. D810

    Czesc.Jestem w posiadaniu wymarzonej pelnej klatki (D810) wczesniej mialem D7000 .Na jednym i drugim robilem komunie. D810 w pomieszczeniach jest swietny lecz w momecie dostania bazposrednio dziennego swiatla robia sie przepalenia ktorych nie moge zniwelowac w d7000 nie mam tego problemu.Nie mowie tu o ostrych promieniach ale o swietle np. z okna gdy slonce jest po drugiej stronie domu.
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. rejs Sardynia Korsyka 2015

    Sardynia Korsyka VI 2015.
    Jak co roku tak i w tym wybrałem się na kolejny rejs.
    Tym razem celem była północna i zachodnia Sardynia i południowy skrawek Korsyki.
    Rejs jak zawsze odbywał się wynajętym 9-cio osobowym jachtem, tym razem był to Sun Odyssey 45.
    Przylot do Olbia na Sardynii (z przesiadką w Berlinie), potem wynajęcie samochodu i transport bagaży, członków załogi i zakupów do mariny Portisco skąd bierzemy jacht, co nam w sumie zajęło cały ...

    Updated 22-11-2015 at 13:45 by zbyszekD7000

    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Ms 535

    Tym razem zdjęcia ze świeżo zakupionej komóry - Microsoft 535 (ja pier, jak to brzmi! Microsoft..!!!!!)







    ...
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 9 z 75 PierwszyPierwszy ... 78910111959 ... OstatniOstatni