Close

Zobacz kanał RSS

b202

  1. Może powrócić?

    Rany, ostatni wpis był 5 lat temu! Ile to czasu, ile to zmian, ile to nowych zdjęć i poznanych ludzi! A zaglądałem na to forum kiedyś setki razy dziennie. Może czas na powrót i zaglądanie na nowo? Może jakiś plener? Hmmmm.....
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. PSF Nikona z nowym zarządem nowe plany

    Stary zarząd, który zepsuł zdanie o stowarzyszeniu odszedł. Został powołany nowy, któremu chce się coś robić. Nie zwykłe "coś" tylko robotę, którą teraz trzeba wykonać, prowadzić to z sercem i odbudować zaufanie środowiska fotograficznego, a szczególnie osób z forum Nikoniarze.pl. Dlatego jeśli ktoś to czyta, zaufajcie nowemu zarządowi. Macie jakieś pomysły, zastrzeżenia piszcie do nas. Będziemy starali się robić to dla Nas żeby każdy mówił dobrze o stowarzyszeniu ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Czy ktoś w ogóle czyta blogi?

    Bo nie wiem po co piszę, na co piszę, ble ble ble Może przestać? A może będzie jakiś konkurs blogów hehehe
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Warsztaty?

    Na prośbę Wałeckiego Centrum Kultury prowadzę od dziś warsztaty dla młodzieży i dorosłych. poznają oni podstawy fotografii oraz może dzięki temu znajdą swój kierunek. Więcej będzie do znalezienia na http://www.bartekcmiel.com/ w zakładce warsztaty.

    Zobaczymy co z tego będzie
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Nowe zadanie

    Od niedawna jestem Rzecznikiem prasowym UM w Wałczu. Chwilowo na zlecenie, niedługo na etat. Aktualną pracę będę mógł zostawić i zająć się czymś fajniejszym :P
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni