Close

Zobacz kanał RSS

Najpopularniejsze blogi

  1. Giełda

    Ogłoszenia o sprzedaży stały się symbolicznie płatne, i dobrze. A ogłoszenia komercyjne- płatne, jeszcze lepiej. Że też wszystko musi się rodzić w bólach i tak długo, ale widocznie tak ma być... nie na moje nerwy, ale lepiej późno... itd.
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Życie fotografa amatora to jednak sielanka

    Witam

    "Życie fotografa amatora to jednak sielanka"... ta myśl naszła mnie zupełnie niespodziewanie jako wynik kolejnej godziny spędzonej na oglądaniu zdjęć na pbase.

    Kiedyś miałem zwykłą torbę a w niej leciutkiego D50 z nikkorem 18-55 i 55-200. Po prostu chodziłem i pstrykałem zdjęcia oniemiały z zachwytu samym faktem zatrzymanego obrazu. Że zatrzymałem chwilę, że ją zakonserwowałem.
    Byłem szczęśliwy. Brałem aparat i o niczym ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. nikon 135mm f2 dc

    Co sadzicie o tym obiektywie ? Jakies doswiadczenia, uwagi ? Jak go mozna porownac do 70-200 vr2 ? Chodzi mi o jakość zdjęć, nie parametry techniczne, które znam. Mam 70-200 i mysle o kupieniu 135mm. W sklepie jest na specjalne zamówienie i nie można go oddac.
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Kupiłem Tamrona 17-50 - wnioski

    Kupiłem tak zachwalane na forum szkiełko czyli Tamrona 17-50 itd....

    Po tygodniu testowania doszedłem do jednego końcowego wniosku - obiektywy Tamron 17-50 mają negatywny wpływ na zdrowie psychiczne użytkownika.
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Koteł z rana jak śmietana :)