Close

Zobacz kanał RSS

b202

Pierwszy tysiąc...

Oceń wpis
... i nie mówię tu o wypłacie, czy pieniądzach uzyskanych z innego źródła. Mówię o pierwszym tysiącu postów na forum. Udało się przebić tą granicę, którą wielu z Was ma już nawet 10x za sobą . Jest okazja przedstawić swoją krótką historię na forum. Jestem "zarejestrowany" i czynnie działający na forum.org.pl od kwietnia 2007, ale już rok wcześniej w 2006 zacząłem odwiedzać forum i poszukiwać w nim informacji z jakimi miałem problem. Dlaczego to forum a nie inne? Prawdopodobnie dlatego, że od wielu już lat była pewna rzecz, która mnie intrygowała, ciekawiła, pociągała i zastanawiała. Był to napis Nikon na aparacie widzianym po raz pierwszy w amerykańskim filmie, potem wyszukane informacje w internecie na łączu modemowym (33,6kb - masakra to była), a po dłuuugiej przerwie własny Nikon. Nikon swoją budową, ergonomicznością aparatów bardziej mi się podobał niż Canon, dlatego wygrał nokautem na ringu wyboru aparatu.

Po udzielaniu się na forum zostałem zaproszony do Stowarzyszenia Nikon Klub Polska, do którego chciałem wstąpić rejestrując się na forum. Udało się, jestem w NKP, mogłem również zaznaczyć w nim swoją obecność rewitalizując logo, projektując karty członkowskie, legitymacje prasowe, znaczki metalowe dla członków oraz inne projekty wspierające działalność NKP. Dziś działam ile tylko mogę, w międzyczasie oczywiście natłoku swoich własnych przedsięwzięć i pracy zawodowej.

Forum i NKP dla mnie jest wyjątkowym elementem życia, kaftanem bezpieczeństwa uszytym na miarę mojego szaleństwa jakim jest fotografia.
Dzięki wszystkim znajomym, których tu poznałem i zapewne poznam. 3majcie się
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy