Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Optymistycznie

    Raz niechaj będzie optymistycznie

    A może akurat się przyjmie...?

    Urlop, wakacje, wyjazd, odpoczynek, relaks, nowe doświadczenia, nowe miejsca, nowi ludzie, piękno jakiego nie znałam do tej pory, uroki miejsca, w który nigdy wcześniej nie byłam, błogie nicnierobienie, żadnego pośpiechu, żadnego "muszę", ekscytacja przed wyjazdem, reisefieber jak...dzwon!
    Sterta rzeczy do zabrania rośnie i rośnie, bagaż puchnie z dnia na dzień.
    Walizki i ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Przygoda z Canonem

    Kilka tygodni temu, w czasie sążnistej burzy mój biedny d200 zamókł i zgasł... RIP
    Kiedy okazało się, że jedynym wyjściem jest serwis, zacząłem zastanawiać się nad jakimś innym rozwiązaniem... Przewrotność losu chciała, żeby mój kolega sprzedawał właśnie 30d z 24-105L i lampą Sigmy. Robił tym zestawem śluby, więc pomyślałem, że i mi wystarczy... Jakże się myliłem! Pominę tutaj niuanse menu, tak zwaną ergonomię i uchwyt, bo to są kwestie subiektywnego ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Słowa

    Słowa, słowa, słowa, słowa. Pracuję słowem i chyba trochę owo słowo rozumiem. Szkoda, że poszanowanie dla słowa jest tak niewielkie wśród forumowiczów. Szkoda, że zanim przychodzi zrozumienie, powstaje agresja, rodzą się podziały. Nikt nikogo nie słucha.
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Tatry Prolog

    Już za dwa tygodnie wyjazd na urlop do Zakopanego do moich znajomych górali i oczywiście wypady w Tatry, gdzie mam zamiar zrobić sporo zdjęć w moich ulubionych miejscach. Nie zdradzę na razie jakich, ale mam nadzieję, że Wam się też spodobają . W pracy zmiany i niedługo zostanę pewnie sam i będzie sajgon, ale mam nadzieję, że uda mi się wyskoczyć odpocząć po ponad roku od ostatniego urlopu. Już się nie mogę doczekać zobaczyć wschodu słońca w Tatrach. Ahhh... Na początku ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. www.pozytyw.org

    Już wisi w sieci nasza strona grupy P!OZYTYW. Nieco było z nią kłopotów, ale jakoś ją skończyłem wstępnie. Jeszcze nad nią posiedzę jak chłopaki coś wymyślą, ale już jest w miarę ok. Dzięki pomocy VaxBuster i wsapun udało się to ukończyć. Teraz trzeba jeszcze jakąś galerię do tego zrobić, ale nie wiem jak. Jeśli ktoś czytający to ma pomysł, zna jakieś dodatki do Joomli albo jakąś fajną inną stronę co by można podkleić do strony to podpowiedzcie. Na razie chwila odpoczynku
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 66 z 75 PierwszyPierwszy ... 16566465666768 ... OstatniOstatni