Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Axalp 2008

    "Nadejszła wiekopomna chwila", planowany już od zeszłego roku wyjazd staje się rzeczywistością. Wyjeżdżamy już dzisiaj, powrót 12-go października. Poza pokazami lotniczymi mam nadzieję trochę odpocząć w tym pięknym miejscu.
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Jeszcze więcej czasu na Forum

    Już wkrótce przeciętny Polak będzie mógł spędzać jeszce więcej czasu na Forum. Dlaczego? A dlatego, że nasz cudny rząd planuje wydłużenie dnia pracy do 13 godzin , oczywiście tylko za zgodą pracownika ... No, ale kto by się nie zgodził, skoro szef taki miły... Normalne posunięcie: wzrośnie bezrobocie - musi wzrosnąć też czas pracy. Z pewnością wydajność Polaków w porównaniu z Europą wzrośnie.
    Wiem, że miało nie być polityki, dlatego konkluzja jest ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Giełda

    Ogłoszenia o sprzedaży stały się symbolicznie płatne, i dobrze. A ogłoszenia komercyjne- płatne, jeszcze lepiej. Że też wszystko musi się rodzić w bólach i tak długo, ale widocznie tak ma być... nie na moje nerwy, ale lepiej późno... itd.
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Tatry Epilog

    Jakoś długo zwlekałem z napisaniem kolejnego posta, ale co tam. Z Tatr wróciłem, zrobiłem sporo zdjęć. Można je obejrzeć na digarcie. W miarę możliwości będę dodawał tam nowe zdjęcia. Tak więc zapraszam i zawieszam na jakiś czas pisanie tu bloga :P Bo nawet nie wiem po co on mi Może kiedyś będę miał wenę do pisania to coś jeszcze naskrobię. Teraz czekam na październikowy plener. Bye
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Dylematy

    Tkwić w tym co znane? Niewygodne, uwiera jak ...jasna cholera... ale ponoć znajome licho lepsze od tego nieobeznanego... tak mówią. A może to uwieranie stało się nie do wytrzymania? Może zostawić to wszystko uwierające w tyle i pójść boso, bez uwieraczy, gdzieś gdzie lepiej? Tam jest lepiej - najlepsze hasło graffitti jakie widziałam...
    A co jeśli...tam NIE jest lepiej. Może zamiast uwierać... ciśnie? Albo gniecie? Uwierające buty można wywalić do kosza. A co ... z życiem? Wielkogabarytowy... ...
    Kategorie
    Bez kategorii