Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Trial CS4

    dzisiaj sciagnalem traiala CSa 4.
    powiem tylko, ze jestem pod bardzo silnym wrazeniem. Goli, ...doli, krawaty wiaze, usuwa ciaze. W zasadzie jest wszystkomajacy.....
    normalnie rewelacja
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Zdjęcie z pleneru w Bieszczadach

    Pewnie zastanawiacie się co to za avatar i skąd się wziął. No więc to zdjęcie zrobiono mi na plenerze NKP w Bieszczadach w październiku 2008. Nie było przyjemnie, ale niestety się stało. Trzy a może cztery doby wstecz po 3-4h snu to jednak mało, później nocka rozmów z ludzikami też więc musiałem mieć mroczki przed oczami, niestety głowa trochę przecięta, więc dzięki wilk325 i pomocy PaulinyB dostałem się do szpitala, gdzie zrobili mi zdjęcie, założyli trzy szwy i dali glukozy bym mógł dalej ...

    Updated 11-11-2009 at 14:24 by b202

    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Druga rocznica ;)

    mojej bytności na Forum... Zaliczam się do tych, co lubią szufladkować, więc choć mój związek z tym miejscem coraz luźniejszy, to z czułością i wdzięcznością myslę o minionych dwu latach. To nie tylko zdobyta wiedza, ale przede wszystkim ogromne wzbogacenie tkanki własnego człowieczeństwa, takie popłynięcie na fali naszego zbiorowego doświadczenia... Wiele tu było i radości i smutku i piękna i stresu... wszystko składa się na barwną i niezapomnianą przygodę. Szczególnie ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. mój blog

    smieszna sprawa miec wlasnego bloga. nie wiem po co mi on, ale jak jest, to OK - niech sobie bedzie. od czasu do czasu wpadne i cos napisze.
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Nowa strona

    Po już jakimś czasie i zmianach w życiu oraz uzbieraniu doświadczeń nadszedł czas na aktualizację prywatnej strony internetowej. Jest to już czwarta wersja mojej witryny. Tym razem nadszedł czas na coś co pozwoliłoby na w miarę szybką, łatwą i przyjemną administrację, a mianowicie WordPress. Wcześniej robiłem stronę znajomemu i zobaczyłem, że nie jest to takie złe. Wyszukałem template, przerobiłem, dodałem zdjęcia i jakoś to na razie wygląda. Do kolejnej zmiany posłuży. ...
    Kategorie
    Bez kategorii