Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. Pierwsze skojarzenie [fot. wpkx & ART69]



    Dzisiaj na forum dwie fotografie zwróciły moją uwagę. Co gorsze... popchnęły do rozmyślań. I już przepadło. A miałem plan na wieczór forumowego relaksu, odpoczynku, bezmyślnego klikania w pięknie kolorowe obrazki. Przepadło.

    Autorem pierwszego jest wpkx drugiego ART69.

    Pozwoliłem sobie połączyć te zdjęcia, skojarzyć ze sobą, bo i w Poziomy krajobraz z pionami i w Minimal w BW zaklęto jakąś
    ...

    Updated 16-05-2011 at 17:08 by jchyra

    Kategorie
    Skojarzenia
  2. problem z NEF-ami

    Poprzednio miałem Olympusa. Korzystałem i korzystam dosyć często z RAWów. Do otwierania Olympusowskich RAW-ów (ORF) mialem program który sprzężony był z Photoshopem CS2. Kiedy klikałem na ORF otwierał się najpierw Photoshop, potem "na nim" program otwierający RAW. Kiedy wprowadziłem korekcję na RAWie kliknięciem na "Otwórz" przenosiłem taki skorygowany obraz na Photoshopa, nakładka RAWowa znikała.
    Dalsze więc operacje mogłem prowadzić na Photoshopie. ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Księga gości na mojej stronie fotograficznej

    Dzisiaj wzbogaciłem swoją stronę o księge gości. Już dawno się do tego zabierałem, ale nie było albo chęci, albo motywacji, albo po prostu czasu. Dzisiaj pada deszcz za oknem, więc postanowiłem nadrobić zaległości i księgę zainstalować. Link do księgi -http://www.foto-karbulot.com/ksiega_sd.php . Z góry proszę o kulturalne wpisy bez wulgaryzmów. Jeśli ktoś chce mi "pojechać", bo mnie nie "lubi", niech nie robi tego w księdze. Wpis i tak usunę, a tylko ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  4. Ja i moje fotografowanie.

    Jestem fotografem amatorem i fotografuję wyłącznie dla przyjemności. Pasja fotografowania rozwijała się u mnie od najmłodszych lat. Najpierw z pomocą Smieny a później Zenita, i to nie tylko w plenerach, ale i podczas wielu godzin spędzonych w ciemni fotograficznej razem z Ojcem.

    W odbiorze fotografii na pierwszym miejscu stoją dla mnie emocje, potem warsztat.

    Najpóźniej przy drugim spojrzeniu na moje zdjęcia widać, że są one amatorskie, i... zapewne ...

    Updated 06-02-2022 at 19:42 by Wizymir

    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Herbaciara

    Zima powoli odpuszcza i wybiera się na swój topielczy urlop, dlatego w imieniu całej ludzkości, życzę jej długiego wypoczynku na drugiej półkuli. Osobiście mam jej już trochę dosyć, bo okazała się być gościem pokroju niechcianej ciotki, która nieco się zasiedziała… Ale, aby nie poświęcać jej już zbyt wiele uwagi, by zreflektowała się, że czas spakować walizki i wyjechać bez pożegnania, przejdę do sedna swojej wypowiedzi.

    W zimowe wieczory, gdy ...
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 43 z 75 PierwszyPierwszy ... 33414243444553 ... OstatniOstatni