Close

Zobacz kanał RSS

jakubs

Jeszcze więcej czasu na Forum

Oceń wpis
Już wkrótce przeciętny Polak będzie mógł spędzać jeszce więcej czasu na Forum. Dlaczego? A dlatego, że nasz cudny rząd planuje wydłużenie dnia pracy do 13 godzin , oczywiście tylko za zgodą pracownika ... No, ale kto by się nie zgodził, skoro szef taki miły... Normalne posunięcie: wzrośnie bezrobocie - musi wzrosnąć też czas pracy. Z pewnością wydajność Polaków w porównaniu z Europą wzrośnie.
Wiem, że miało nie być polityki, dlatego konkluzja jest jak najbardziej fotograficzna:
Po pierwsze wzrośnie popyt lamp błyskowych, ponieważ większość zdjęć amatorskich będzie wykonywana przy złych warunkach oświetleniowych.
Po drugie wzrośnie na Forum ilość wypowiedzi z zakresu teorii fotografii oraz technologii produkcyjnych.
Po trzecie. proporcjonalnie do wydłużenia dnia pracy- wydłuży się też czas spędzany przez przeciętnego usera na sledzeniu wątków naszego Forum.
ergo...
Konkluzja ostateczna:
Dobry rząd - dobrzy fotografowie.

za: http://firma.onet.pl/1835346,wiadomosci.html
Kategorie
Bez kategorii

Komentarzy

  1. Awatar pn
    Zawsze mozna zmienic prace albo samemu zostac pracodawca.
  2. Awatar jakubs
    Złota rada z gatunku tych, które szlachetni pracodawcy zawsze dają upominającym się o cokolwiek pracownikom . Żeby nie było, sam jestem pracodawcą.
  3. Awatar pn
    Kurcze, a ja mam do duszy prace, bo nie wolno mi pracowac wiecej niz 9 godzin dziennie, a i to w pilnym przypadku. Zakaz pracodawcy. Do tego nie wolno mi przyjsc do pracy w weekend - tez zakaz pracodawcy, nawet w recepcji mnie nie wpuszcza chocbym na kolanach blagal.

    Tak wiec musze z dziecmi sie bawic lub o zgrozo jakies zdjecia robic, zamiast sobie na forum milo czas spedzic - nie ma sprawiedliwosci na tym swiecie!
  4. Awatar Rycerz
    własnie mnie najbardziej rozbawiło to stwierdzenie, że wyłącznie na prośbe pracownika...kto normalny echce tyle pracowac? ale żal mi ludzi z supermarketów wszelakich, oni już podczas podpisywania umowy sami się zgodą na dłuższą dniówkę...kompletnie nie rozumiem o co w tym chodzi?