Close

Zobacz kanał RSS

Wszystkie wpisy na blogu

  1. 1kadr - seria na mojej stronie


    Czasem zdarza mi się zrobić jeden ciekawy kadr, a reszta nie jest godna pokazania i wtedy to jedno zdjęcie nie zostaje opublikowane. W związku z tym uruchamiam na swojej stronie www serię zwaną “1kadr” gdzie będę pokazywał jedno zdjęcie właśnie to, które chciałbym Wam pokazać bo uważam, że warto na nie popatrzeć choćby chwilkę. Seria ta będzie oznaczona również osobnym ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  2. Po Londynie praca nad zdjęciami

    Dziś powróciłem z warsztatów Akademii Nikona w Londynie no i niedługo pojawią się u mnie nowe zdjęcia z tego miasta, które jest niezwykle kolorowe, ciekawe, pulsujące życiem oraz zachęcające do kolejnych odwiedzin zapraszam wkrótce
    Kategorie
    Bez kategorii
  3. Kalendarz 2010 dziewczyny z trumnami

  4. Akademia Nikona z Leszkiem Szurkowskim w Londynie

    No tak, wiem, że rzadko tu piszę. No dobra, praktycznie wcale, ale czasem coś tu skubnę. Tak wiec przechodząc do meritum, żeby nie rozwijać się czemu nie piszę to napiszę, że wkrótce zawijam żagle do Londynu na Akademię Nikona z Leszkiem Szurkowskim (były z Leszkiem warsztaty w Łodzi u Piotra 'admina' Mileckiego), a tematem jest Architektura.
    Nie ukrywam, że temat jak dla mnie bardzo ciekawy, bo jest to element otaczający nas wszędzie, w mieście, na wsi, nawet poza miastem ...
    Kategorie
    Bez kategorii
  5. Witam serdecznie

    W moim pierwszym poście pragnę serdecznie powitać użytkowników forum oraz wszystkich sympatyków sprzętu fotograficznego firmy NIKON. Sam od 3 lat fotografuję zestawem tej marki, i właśnie jestem w trakcie zakupu następnej puszki NIKONA...

    Dotychczas fotografowałem nikonem d70s - dotychczas bo w zeszłym tygodniu niestety zajeździłem mój leciwy sprzęt co zmusiło mnie do zakupu nowego. W dokonaniu wyboru, jaki ma być nowy aparat posiłkowałem się opisami/specyfikacjami/recenzjami ...
    Kategorie
    Bez kategorii
Strona 51 z 75 PierwszyPierwszy ... 41495051525361 ... OstatniOstatni