PDA

Zobacz pełną wersję : Zadziwiająco interesująca (mnie) kolorystyka



Macienty
21-05-2009, 15:05
Witam ponownie Szanownych Forumowiczów. Natrafiłem na takie o to zdjęcie:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img199.imageshack.us/my.php?image=gros.jpg)

urzekło mnie specyficzną kolorystyką i klimatem. Nie mam pojęcia czym i jak było robione i tu pojawia się moje pytanie do bardziej doświadczonych (czyli do wszystkich :D) koleżanek i kolegów na tym forum - jak , we w miarę prosty sposób, mogę uzyskać taki efekt (na myśli mam specyficzną kolorystykę, odwzorowanie kolorów)?



a, zapomniałem o źródle: http://www.kbx.blog.pl/

maroo_s
22-05-2009, 08:48
np w LR. Temperaturę trochę w dół i suwaczkami od saturacji pomieszać, plus światła i cienie dla uzyskania klimatu. Nie wiem jak wyglądał oryginał ale ja bym tak kombinował, ale ja tam się nie znam na obróbce... ;)