Paweł Kania
21-05-2009, 12:22
Witam,
'przeleciałem' instruckje i albo nie ma, albo nie mogę znaleźć ;/
Czy jest opcja zablokowania 'rolek' od czasu i przysłony w trybie manualnym (tak jak zablokowanie pola ostrości pokrętłem 'L' , czy jakoś tak? ) - czasem w ferworze focenia, szybkiego sięgania o aparat, głownie przyslonę sobie zwiększam, zaczynam robić na f5,6 a po kilku chwilach mam f11 - efekty nie są za fajne :P
Pzdr
'przeleciałem' instruckje i albo nie ma, albo nie mogę znaleźć ;/
Czy jest opcja zablokowania 'rolek' od czasu i przysłony w trybie manualnym (tak jak zablokowanie pola ostrości pokrętłem 'L' , czy jakoś tak? ) - czasem w ferworze focenia, szybkiego sięgania o aparat, głownie przyslonę sobie zwiększam, zaczynam robić na f5,6 a po kilku chwilach mam f11 - efekty nie są za fajne :P
Pzdr