PDA

Zobacz pełną wersję : akredytacja - pomocy



lacha
15-09-2006, 11:58
czy nie chcialby mnie ktos akredytowac na mecz Polska - Portugalia?
serio mowie :) jesli ktos z Was zna jakas agencje/gazete ktora za zdjecia bylaby gotowa mnie akredytowac dajcie znac prosze :) bo cholerny PZPN nie chce akredytowac zbyt wielu foto z jedenj agencji i zostalem na wylocie :/

Profesjonalista
16-09-2006, 23:31
A co chcialeś zdziałać D50? myslisz, że w PZPN nie wiedzą co to sprzet foto, i jaki powinien być?

szoton
17-09-2006, 01:48
Też mi pytanie ;) Zdjęcia chciałby zdziałać. Cóż można więcej zdziałać aparatem fotograficznym na meczu piłkarskim?

lacha
17-09-2006, 10:42
widze ze nie bez przyczyny wolaja na Ciebie "Profesjonalista"

phantomek
17-09-2006, 11:51
A co chcialeś zdziałać D50? myslisz, że w PZPN nie wiedzą co to sprzet foto, i jaki powinien być?

BUAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHHAAH AHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAAHAHAHA

wez czlowieku, mega profesjonalisto zastanów sie co piszesz... jakieś kompleksy ??

mati_wrc
20-09-2006, 12:48
Phantomek prawidłowa reakcja :-)

Myśle, że Profesjonalista to jakiś prowokator. Hmmm no a może rzeczywiście ma jakieś ekstra Nikosia D5hxS Mega Pro Di i z góry patrzy na takich amatorszczaków z D50.

krzysztof jot
20-09-2006, 13:45
Hmmm no a może rzeczywiście ma jakieś ekstra

juz dawno powinno się zablokowac to "profesjonalne" konto...
sugeruje zupełną ignorancje jego postów - jakby ich nie było - moze mu sie znudzi

Breku
22-09-2006, 22:21
A co chcialeś zdziałać D50? myslisz, że w PZPN nie wiedzą co to sprzet foto, i jaki powinien być?
A oto kilka wybranych "rodzynków" pana Profesjonalisty:

"Profesjonalisci uzywaja jedynie Kingstona"
"To są bardzo dobre lampy, ale jedynie dla fotoamatorów."
"Kup D80 bedziesz profesjonalista tak jak ja."
"No jak masz D70 to chyba jesteś amator. "
"A co za amator uzywa D200 z Gripem?"
"Zainwestuj w dobre szkło i kup D80 zamiast D200, będziesz profi."
"Prawdziwi profesjonalni fotografowie uzywaja tylko markowych produktów Manfroto"

To chyba przez jakieś kompleksy ...

aries.mehehe
23-09-2006, 00:00
Już jakiś czas temu zauważyłem posty tego człowieka -przychylam się do postulatu zbanowania go. Zero pomocy dla innych użytkowników, same szyderstwa, prowokacje i chyba tylko kryptoreklamowanie -tylko miejsce w bazie danych marnuje... niestety, ale to jest zasłużona opinia.

PS. Mam kartę Kingstona, ale tylko zwykłą HS, więc jestem tylko amatorem -mogę się nie znać ;) ale myślę, że z D50 można spokojnie iść na mecz -byle by przypiąć szkło jakieś sensowne. Nie jest to może demon szybkości, ale...

kwasik
24-09-2006, 22:40
typowy troll

Markysz
08-10-2006, 13:27
PROFESJONALISTA:) ty lepiej zobacz jakie lacha robi foty i z kim współpracował( FIVB o ile sie nie myle). Niestety PZPN sie totalnie nie zna i z akredytacjami jest wielki problem, sam wiem bo chciałęm tez isc ale redakcja ma 2 bądz 3...:-?

futrzak
09-10-2006, 11:17
Profesjonalny prowokator i sabotażysta z Canon Board - i to wcale nie prawda że mam szpiegomanię ... :twisted:

ray_knox
10-10-2006, 00:16
typowy troll
lub tez dziecko neostrady:razz::mrgreen:

Profesjonalista
04-11-2006, 16:48
PROFESJONALISTA:) ty lepiej zobacz jakie lacha robi foty i z kim współpracował( FIVB o ile sie nie myle). Niestety PZPN sie totalnie nie zna i z akredytacjami jest wielki problem, sam wiem bo chciałęm tez isc ale redakcja ma 2 bądz 3...:-?

No piekne robi, tylko że jakoś stać go na tylko na D50. Widocznie nie są warte dobrej kasy.

Niedzwiedz
04-11-2006, 16:57
przeciez to proste , Profesjonalisto pokaz swoje zdjecia ? i bedzie po krzyku. przecierz zawodowiec jest raczej zadowolony i z duma pokazuje swoje prace :) .

co do sprzetu hmm sadze ze sprzet nie swiadczy o tym czy jestes zawodowcem czy nie ? widzisz jak byl d70 to wszyscy uzywali go i profi i nie profi bo d2x mial kosmiczna cene :) a nie kazdy za narzedzie pracy da 20000 pln bo jego np zarobki netto tyle moga wyniesc mimo ze zyje z fotografii .

Profesjonalista
04-11-2006, 20:15
Komu ma pokazać, amtorom, którzy sie nie znają? Mnie weryfikuje rynek. Dumny to ja byłem jak zaczynałem. Teraz publikacje to chleb powszedni.

Jacek_Z
04-11-2006, 21:07
niekoniecznie amatorom. Wszystkim. Tym którzy przeglądają to forum. Tu są różne osoby, od amatorów po profesjonalistów.

krzysztof jot
04-11-2006, 21:25
Mnie weryfikuje rynek. Dumny to ja byłem jak zaczynałem. Teraz publikacje to chleb powszedni.

Jak na 20 lat - co wynika z Twojego profilu- liczne sukcesy publikacyjne
wprowadzają Cie w zupełnie inny wymiar. Będziesz kiedyś legendą... :)

jarek76
04-11-2006, 21:46
Fajny wątek
Nieźle się uśmiałem
Gratuluje profesjonalizmu:)

sjm
05-11-2006, 01:24
No piekne robi, tylko że jakoś stać go na tylko na D50. Widocznie nie są warte dobrej kasy.

Po przeczytaniu tego wątku http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=12883 (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=12883) jakoś nie wierzę żebyś miał aż tyle kasy na sprzęt lepszy niż d50 :)

Profesjonalista
05-11-2006, 02:45
Myśl, myśl myslenie nie boli. Nie zgadniesz jaki sprzęt wniosę w formie aportu do wspólnego studia.

jarek76
05-11-2006, 11:56
Myśl, myśl myslenie nie boli. Nie zgadniesz jaki sprzęt wniosę w formie aportu do wspólnego studia.
No bo ty profesjonalista jesteś to musisz mieć profesjonalny aparat a nie jakiś tam badziew typu D50:)
Stary pomyśl najpierw przed napisanem czegokolwiek bo się słabo robi czytając twoje posty
Pozdrawiam Amator

adamowawa
05-11-2006, 12:14
Śmiech i płacz z głupoty. Profesjonalisto, zdziwiłbyś się jakbym ci pokazał zdjęcia wykonane aparatem AMI i zdziwiłbyś się jakbyś zobaczył jakie zdjęcie zrobiłem D70 w polączeniu z rosyjskim heliosem (obiektyw kosztował 20pln), które zdobi teraz samochód pewnej firmy w formie foli naklejanej na auta.
Mój stary znajomy, którego zaraziłem kiedyś wędkarstwem uważał, że tylko drogie wędki pozwolą mu na łowienie dużych ryb. Moja wędka z bazaru w mrągowie za 100 pln przeciw jego sprzętu za kilka tysięcy, przegrał niestety(dla niego) z kretesem.

mkwiek
05-11-2006, 12:35
Komu ma pokazać, amtorom, którzy sie nie znają? Mnie weryfikuje rynek. Dumny to ja byłem jak zaczynałem. Teraz publikacje to chleb powszedni.

spadłem z krzesła. Profesjonalista pełną gębą, szkoda tylko, że mocny TYLKO w słowach :)

Michal Puchacz
05-11-2006, 13:27
A oto kilka wybranych "rodzynków" pana Profesjonalisty:

"Profesjonalisci uzywaja jedynie Kingstona"
"To są bardzo dobre lampy, ale jedynie dla fotoamatorów."
"Kup D80 bedziesz profesjonalista tak jak ja."
"No jak masz D70 to chyba jesteś amator. "
"A co za amator uzywa D200 z Gripem?"
"Zainwestuj w dobre szkło i kup D80 zamiast D200, będziesz profi."
"Prawdziwi profesjonalni fotografowie uzywaja tylko markowych produktów Manfroto"

...


:) :) :) Dobre ! Dawno się tak nie uśmiałem.

Erie
05-11-2006, 13:48
Myśl, myśl myslenie nie boli. Nie zgadniesz jaki sprzęt wniosę w formie aportu do wspólnego studia.

hmmm niech zgadnę - 2 arkusze brystolu A0, jedną zaślepkę do obiektywu i 4 wylane baterie AA,
co wygrałem ??


pozdrawiam profesjonalistów, amatorów i Profesjonalistę (on jest klasą sam w sobie)
amator fotografii Erie

PS Jakies kompleksy? Niektórzy wypasionym sprzętem/ samochodami, super wymyślnymi nickami chcą sobie wynagrodzić pewne braki... :(

Niedzwiedz
06-11-2006, 09:42
ot i juz wiemy wszystko o Profesjonaliscie ! ja koncze temat chyba ze zobacze zdjecia ;)