PDA

Zobacz pełną wersję : Warsztaty 19-20 lutego - podziekowania!



admin
21-02-2005, 19:57
Serdecznie dziekuje wszystkim uczestnikom pierwszych, niekoniecznie idealnie zorganizowanych warsztatow fotograficznych SUN. Dziekuje Wam przede wszystkim za to ze wybaczyliscie drobne bledy organizacyjne nad ktorymi na pierwszej tego typu imprezie trudno zapanowac. Jestescie wspanialymi ludzmi i dla Was bede organizowal wszystko co tylko w zakresie fotografii uda mi sie zorganizowac.

Ta droga pragne rowniez podziekowac firmie Marko Flash oraz jej wlascicielowi - wielkiemu czlowiekowi i pasjonatowi P. Markowi Tomczakowi. Dziekuje z calego serca Panie Marku! Studio spelnilo, a nawet dalece przekroczylo nasze oczekiwania...

Uklony dla Lodzkiego Towarzystwa Fotograficznego za uzyczenie krzesel i stolikow do naszych prezentacji i dla potrzeb warsztatow...

Pierwsze warsztaty SUN uwazam za udane i zamkniete. Kolejny etap stowarzyszenia mamy za soba. Juz wkrotce kolejne... Nie moge sie doczekac!

szymony
21-02-2005, 20:23
Serdecznie dziekuje wszystkim uczestnikom pierwszych, niekoniecznie idealnie zorganizowanych warsztatow fotograficznych SUN. Dziekuje Wam przede wszystkim za to ze wybaczyliscie drobne bledy organizacyjne nad ktorymi na pierwszej tego typu imprezie trudno zapanowac. Jestescie wspanialymi ludzmi i dla Was bede organizowal wszystko co tylko w zakresie fotografii uda mi sie zorganizowac.

E było całkiem spoko, a towarzysko jeszcze lepiej. :mrgreen:


Ta droga pragne rowniez podziekowac firmie Marko Flash oraz jej wlascicielowi - wielkiemu czlowiekowi i pasjonatowi P. Markowi Tomczakowi. Dziekuje z calego serca Panie Marku! Studio spelnilo, a nawet dalece przekroczylo nasze oczekiwania...


Oj tak. Lampki są wyczesane że hej. Jeno umiejętności takie że wykożystać je to o matko. Ale damy radę :wink:


Pierwsze warsztaty SUN uwazam za udane i zamkniete. Kolejny etap stowarzyszenia mamy za soba. Juz wkrotce kolejne... Nie moge sie doczekac!

Amen.

Lolas
21-02-2005, 23:18
Chcialbym podziekowac adminowi i wszystkim zaangazowanym w organizacje warsztatow, za rewelacyjne dwa dni, ktore dlugo bede wspominal :)
Mnostwo nowych doswiadczen i rewelacyjna atmosfera - takich warsztatow chcemy jak najwiecej ;-)

Pozdrawiam
Lolas

Tomx
22-02-2005, 00:39
Modelki - super
Studio - super
Towarzystwo - super
Hotel - [glow=red:a5a430477a]SUPER[/glow:a5a430477a]

Zdjęcia - hmm

Było super, nie mogę się doczekać kiedy następne.

Thx.

Pozdrawiam
Tomx

vuki
22-02-2005, 12:43
Modelki - super

no a gdzie ich zdjecia?
i modle sie aby (warsztaty II) to nie byla druga polowa marca (mam zajete)

@nia
22-02-2005, 12:48
Modelki - super

no a gdzie ich zdjecia?
i modle sie aby (warsztaty II) to nie byla druga polowa marca (mam zajete)

zdjęcia - w większości tu (http://forum.nikon.org.pl/viewtopic.php?t=4809)

a następne warsztaty z tego co się zorientowałam są w terminie targów czyli jakoś 17-19 marca

goldie
22-02-2005, 13:18
targi to są chyba od 11ego do 15ego, ale może się mylę...

admin
22-02-2005, 13:52
Goldie, mylisz sie ;)

Ponury_Kosiarz
22-02-2005, 14:03
Piotrze, ja również dziękuję, Tobie i wszystkim pozostałym !
Było super !

mziel
22-02-2005, 16:20
Tak na serio, to wcale nie było super... Powiem szczerze: było baaaardzo super! :-)

Organizacja? Było nas dużo i na tą ilość osób nie mam nic do zarzucenia! Modelki? @nia jest moją faworytką jeżeli chodzi o pozowanie - miała przemiłe minki na zdjęciach, na prawdę słodziutkie :-) Olga oczywiście też świetnie pozowała, ale było widać po pewnym czasie mocne zmęczenie (takie było moje odczucie) - wytrzymałość błyskową uważam i tak za wysoką ;-)
Adminowi dziękuję również za potraktowanie pewnego defektu za normalny oraz za pierwsze piwko sobotniego poranka :-)
antonjowi dziękuję za backfocusa który dla większości był wesoły (czywiście łączymy się w bólu) :twisted: ponumermu za bycie wielce nie ponurym i ten-kto-był wie za co jeszcze hehehehe :twisted: @ni za słodkie pozowanie, sailorowi za obronę modelki przed rozjuszonym tłumem, kaleidowi za przeprowadzenie przez pół miasta na inny dworzec niż chciałem aaaarrrghhh - nie udało mi się zdążyć na 17:45 i czekałem do 19 (a Ty zdążyłeś?)
Hesji za możliwość poznania forumowego dostawcy, który tak jak klientele, tak ma wielki humor ;-) Natomiast nie dziękuję mu za zbyt szybkie zebranie się...

Aaa! I jeszcze dziękuję za fajne, żółte kubki z McDonaldsa oraz czerwonego i czarnego kolege!
A sobie? Sobie za to, że moje lenistwo nie wzięło nade mną górę i że tam byłem :-)
Wiem, że nie wszystkim podziękowałem, ale części ników nie pamiętam - wierzcie mi - mam słabą pamięć do imion i nicków, więc pamiętam te, które najczęsciej pojawiają się na forum. Wszyscy okazali się naprawdę fajnymi ludźmi - ciekaw jestem, czy znalazłaby się tak fajowa grupa canoniarzy ;-) Na pewno nie! :twisted:
Jeszcze raz pozdrawiam a tych, którzy nie byli namawiam na następne warsztaty!

[ Dodano: Wto Lut 22, 2005 15:21 ]
Się wziąłem i zestoważyszyłem :-)

MaciejKa
23-02-2005, 10:39
Ja też dołączam się do podziękowań.
Adminowi - za organizację przedsięwzięcia i za opanowanie chaosu, Wam wszystkim za to, że byliście i za atmosferę jaką wspólnie tworzyliśmy, @ni, Oldze i Ponuremu Kosiarzowi :twisted: za bycie naszymi modelami
Następne warsztaty już w marcu - nie mogę się doczekać!

tynia
23-02-2005, 17:32
Ja również dziękuję za zorganizowanie warsztatów!
Było naprawdę baaardzo sympatycznie i wiele się nauczyłam.

Mam nadzieję, że za miesiąc też będę z Wami :)

groseb
23-02-2005, 19:34
I ja zdiękuje adminowi i całej ekipie,było super :D

mziel
23-02-2005, 21:24
tynia, nie no, to powinno byc zapewnienie a nie może tak/może nie! Popraw się Tynia!

Olga
23-02-2005, 21:32
A ja dziękuję przede wszystkim za zaproszenie... Wszyscy jesteście przesympatyczni... Dawno nie wspłółpracowałam z tak wesołą ekipką...Atmosfera świetna...Trzymajcie tak dalej!!!!
Olga

Bogdan
23-02-2005, 21:37
:D

hesja
24-02-2005, 00:29
łącząc się w Wami towarzysze w podziekowaniach bo bylo naprrrawde EXTRA!
chciałbym i...
(MAM NADZIEJE ZE BEDE DOBRZE ZROZUMIANY!)

rzucic jedną małą, nawet nie wiem jak to nazwać, prośbę???

prosze wszystkie osoby, które były na Zlocie, a które z takich czy innych powodów nie zalatwily jeszcze [shadow=red:0cca9e270c]kwesti finansowej[/shadow:0cca9e270c] bo... Zlot niestety nie był gratis :)
o uregulowanie tej sprawy z naszym kochanym Prezesem...
co tu duzo mowic, Piotrek to swiety czlowiek!
zaloze sie ze nikomu w oczy nie powie: poprosze o pieniazki?! :)

a potem... niestety sam za wszystko placi :(

i jest tak: my sie swietnie bawimy, wychwalamy wszystko i wszystkich i wracamy do siebie
a Pietia zostaje z zaplatami za serwer, siedzibe, tła na zlocie, prad...
eh zycie...
a ja ze idealem nie jestem to postanowilem sie narazic i napisac to, co wyżej
majac na wzgledzie dobre imie SUN!!

[glow=red:0cca9e270c]wybaczcie ludziska!!![/glow:0cca9e270c] ale wiem jakie to wazne i uciazliwe dla naszego Prezesa...

ps. SUNnici 50zł jeszcze nie SUNnici 75zł o ile się nic nie zmienilo...

Kaleid
24-02-2005, 00:33
Oj placic dluznicy placic ....bo Hesja jest duży silny i czasami bywa zły...ja rowniez :) Toteż przylaczam sie do apelu

hesja
24-02-2005, 00:39
a wlasnie! tym ktorym sie wydaje wg fotek (jak mi sie wydawalo) ze Kaleid jest ot takim sobie nie za duzym chlopaczkiem moga sie baaardzo zdziwic!! toc to teli kawal chlopa!!! :))

Tomx
24-02-2005, 01:16
toc to teli kawal chlopa!!! )

Oj kawał :wink:

Tomx

groseb
24-02-2005, 08:22
Fakt , kawał faceta.
Tylko czy admin się połapie bo część płaciło na zlocie. :?:

Lolas
24-02-2005, 11:43
Fakt , kawał faceta.
Tylko czy admin się połapie bo część płaciło na zlocie. :?:

Wiec ci, ktorzy nie placili juz na pwno szykuja przelewy :) Bo hesja juz szykuje zestaw windykacyjny ;)

mziel
24-02-2005, 15:09
No jak jeszcze Dark Master (czyt. Kaleid :twisted: ) zrówna się poziomem włosów z Hesją, obaj założą łańcuchy na szyje, brandzlolety na ręce, pierścienie na palce i jakieś sreberka z czekoladki na niektóre ząbki... Nie radzę zadzierać....

MaciejKa
21-03-2005, 13:06
Skoro mowa o zamierzchłej już przeszłości - odklejam temat i zamykam go.