rafal0325
16-05-2009, 14:16
Witam,zostałem poproszony przez znajomego o zrobienie kilku zdjęc wnetrza koscioła,zdjecia bedą wykorzystane przy tworzeniu strony internetowej parafii.
Ale do rzeczy,mam kilka pytań:
1.Jaki wybrac pomiar swiatła :a)3D Color...,b)Skoncentrowany z uwypukleniem srodka kadru,c)Punktowy
2.Robić zdjecia na balansie bieli A,czy moze dokonać pomiary do białej kartki,a jezeli pomiar to jak go dobrze wykonac,czy w najlepiej oswietlonym miejscu czy tez moze nie
3.Czy przyda sie lampa?
4.Czy aby zrobic HDR braketingu?
Ps.Statyw mam,bede focił dzis o 19.00
Dziekuje i pozdrawiam.
Ale do rzeczy,mam kilka pytań:
1.Jaki wybrac pomiar swiatła :a)3D Color...,b)Skoncentrowany z uwypukleniem srodka kadru,c)Punktowy
2.Robić zdjecia na balansie bieli A,czy moze dokonać pomiary do białej kartki,a jezeli pomiar to jak go dobrze wykonac,czy w najlepiej oswietlonym miejscu czy tez moze nie
3.Czy przyda sie lampa?
4.Czy aby zrobic HDR braketingu?
Ps.Statyw mam,bede focił dzis o 19.00
Dziekuje i pozdrawiam.