Zaloguj się

Zobacz pełną wersję : przechowywanie/przenoszenie sprzętu - koncepcje



Duszek
14-05-2009, 16:37
mając kilka-kilkanaście obiektywów, 2-3 body i akcesoria jakie stosujecie rozwiązania - wszystko targacie ze sobą w ogromnej torbie/plecaku ?, macie 2-3 torby/plecaki i w zależności od potrzeb zabieracie stosowny sprzęt. W czym w domu przechowujecie sprzęt ? jak sprawdzją się walizki/kufry ? chętnie poczytam jakie macie koncepcje w tym temacie.

Garnett
15-05-2009, 09:21
Walizka Peli na całosc sprzetu a w plecak/torbe/pokrowce do pasa pakuje to co akutalnie zabieram w plener/sesje po powrocie wszystko pakuje do walizy.

Duszek
15-05-2009, 22:31
no może ktoś jeszcze coś napisze :)

wilk325
15-05-2009, 23:30
Walizka Peli na całosc sprzetu a w plecak/torbe/pokrowce do pasa pakuje to co akutalnie zabieram w plener/sesje po powrocie wszystko pakuje do walizy.

Robię tak samo.

northrop
16-05-2009, 00:47
u mnie wszystko lezy w plecaku... wlasciwie, dzieje sie tak dlatego, ze nie mam skrzyni Peli, ani tez tyle sprzetu, ze sie w plecaku nie miesci :]

saper
17-05-2009, 11:04
ja też w plecaku wszystko mam, i miejsca jeszcze sporo na jakiś prowiant i wodę w góry czy inną wycieczkę :)
trochę wszystko to waży, ale co tam... :-D