PDA

Zobacz pełną wersję : Jesienny Zlot NKP Miedzyzdroje 2009



Strony : [1] 2 3

hesja
12-05-2009, 21:33
Ważne


Z powodów formalnych, podczas zlotu w Międzyzdrojach nie może się odbyć planowane wcześniej
Walne Zebranie członków NKP
w Międzydrojach jest planowane tylko nieformalne zebranie członków NKP
będące niejako przygotowaniem i omówieniem problemów które na walnym muszą być poruszone
Dokładny termin i miejsce Walnego zostanie podany wkrótce
(na temat Walnego dyskutujemy TU (http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=115351))





Jesienny Zlot NKP Międzyzdroje 2009
Termin: 15-18.10.2009

Całą organizacją zlotu zajmuję się ja czyli MarS inaczej Mariusz Suwalski, a jak ktoś mnie nie lubi to może napaść naszą nieocenioną Joannę czyli Joa :)

No to lecim :)
Wszelkie nowości, komunikaty i inne info będą uaktualniane w tym poście więc wskazane jest od czasu do czasu go sobie poczytać. :)

To co najważniejsze: koszt to 80 złotych od osoby za dobę (tzw. dobę hotelową czyli nocleg).
W cenie: nocleg + śniadanie + obiad

Ponieważ pojawiły sie dodatkowe pytania to dla uścislenia i jasności pozwolę sobie wkleić je tutaj wraz z odpowiedziami:

Cytat:
"Pytanko mam.
Jeśli przyjadę w piątek przed południem, a wyjeżdzam w niedzielę to 80 x 3 (dobrze liczę)"
Nie - źle liczysz... liczymy z piątku na sobotę jedna doba i z soboty na niedzielę druga doba czyli 2x80=160 zł

Cytat:
"Pytanie może banalne ale...
Jeżeli dajmy na to przyjeżdżam 15.10 pod wieczór a co za tym idzie nie załapuję się na śniadanie i obiad to mimo to wpłacam za ten czwartek osiem dych?"
W przypadku "doby hotelowej" liczy to się ciut inaczej czyli owszem w czwartek śniadania nie jesz, ale jesz w niedzielę przed wyjazdem. Przyjeżdzając w czwartek wieczorem i zostając do niedzieli wpłacasz kasę za 3 doby... jednocześnie jesz trzy śniadania [w piątek, sobotę i niedzielę]. Co do obiadów to restauracja nie będzie tych obiadów serwować o jakiejś sztywnej godzinie, choćby z tego powodu że nas wszystkich razem nie zmieści na jeden rzut, dlatego obiady będą wydawane w godzinach od 14.00 do 18.00 aby troche rozproszyć grupę. Jednocześie jeśli ktoś bedzie z "drogi" to nie zostawimy go głodnego i czy to bedzie przyjazd wieczorem w czwartek czy w piątek to do godziny 22.00 też obiad dostanie. Tak więc rozbijania kosztów na bez śniadania, bez obiadu itd. nie ma w opcji bo przy tej ilości osób [obecnie 127 chętnych] nikt tego nie ogarnie.

Pytane:
"Czy jakbym chciał przyjechać na dłużej czy będzie możliwość wydłużenia rezerwacji?"
Jeżeli chodzi o bazę A to można przyjechać wcześniej, natomiast nie można zostać dłużej, czyli trzeba wyjechać w niedzielę. Od poniedziałku robią oni przerwę urlopową i zamykają obiekt. Jeśli bedzie konieczność uruchomienia bazy B to postaram się aby tam taka możliwość była, z tym że na chwilę obecną nie wiemy czy baza B będzie konieczna.


Noclegi mamy w pokojach jedno, dwu i trzy osobowych. Śniadanie to tzw. "talerzówka", obiad w składzie: zupa, II danie i napój.

Wpłacamy całość na pomocncze konto NKP, tzn 80 zł za osobę x ilość noclegów na które przyjeżdżamy, jak ktoś jest z "plusami" to niech o nich też pamięta ;)

Aby ułatwić organizację i sprawy rezerwacji to po dokonaniu przelewu bardzo proszę o krótkie info pod emilka:
mariusz.suwalski >małpiszon< nikonklub.pl w miejscu >małpiszon< wiadomo co wpisać :)
w treści proszę napisać:
- nick oraz imię i nazwisko - bo na forum na liście zgłoszeniowej jest sie zapisanym jako J23, a przelew przyjdzie od Hansa Klosa to jak to zgrać? ;)
- termin pobytu - bo zlot jest planowany od 15 do 18.10.09, ale można przyjechać wcześniej jak i później,
- dużo osób jedzie z "plusami" - wtedy proszę podać nick (lub imię) "plusa" - tradycyjnie będziemy robić dla wszystkich identyfikatory.

Wszelkie inne sprawy i pytania proszę również kierowac pod w/w emilka.

Wpłaty proszę przesyłac na konto:
Stowarzyszenie Nikon Klub Polska
ul Deotymy 54/9 01-409 Warszawa
Lukas Bank S.A
22 1940 1076 3059 0922 0002 0000

W tytule wpłaty wpisać:
Zlot Międzyzdroje, nick z forum, dla werfikacji można dopisać termin pobytu.

Po zaksięgowaniu wpłaty, osoba wpłacająca zostanie na liście chętnych wyróżniona ;) pogrubionym drukiem. Bedzie to jednak chwilę trwało, ponieważ info o wpłatach będę otrzymywał od skarbnika i dopiero wtedy to uwidocznie na forum, dlatego proszę się nie denerwować w stylu "wpłaciłem przedwczoraj i jeszcze nie jestem zaznaczony"!

Bardzo proszę aby przelewy zostały zrealizowane do 27.09.2009 - dzięki temu będę wiedział czy istnieje potrzeba rezerwowania bazy B. Jeśli ktoś z różnych przyczyn (w tym finansowych), nie jest w stanie dokonać wpłaty w ww. terminie, ale np. może to nastąpić dopiero po wypłacie (np. po 01.10.09) to proszę o info i deklarację na tego emilka co go podałem wyżej.


Noclegi:
Na nasze potrzeby został zarezerwowany ośrodek FWP „Posejdon” http://www.fwp.pl/5520.dhtml - nie jest zbyt piękny architektonicznie – jednak mimo nienajlepszej architektury, wnętrza prezentują się dużo lepiej. To co ważne, ma on infrastrukturę dla nas konieczną, tzn. udało się go wynająć w całości dla nas, posiada też salę, na której można się będzie spotykać i dyskutować o fotografii. Bardzo dobre jest też jego położenie, tzn. 50 metrów od zejścia na plażę i 20 metrów do centralnego miejsca Promenady Gwiazd, gdzie są pozostawiane słynne odciski rąk.

Wyżywienie:
Śniadania i obiady będą zorganizowane w restauracji oddalonej od „Posejdona” o około 70 metrów. Będzie to restauracja "Atlantis" mieszcząca się w Hotelu "Nautilus". Śniadania będą w formie bufetu. Na chwile obecną jest to najlepsze rozwiązanie wyżywienia dla zlotowiczów [planowane wczęsniej śniadania w "Posejdonie" niestety nie mogą być serwowane. Niedogodności wynikające z konieczności dojścia na śniadanie do innego budynku beda zrekompensowane tym iz w "Nautilusie" śniadania będą w formie bufetu a w "Posejdonie" miała byc talerzówka.
Informuje równiez iz sala jadalna w restauracji "Atlantis" nie jest w stanie pomieścic wszystkich zlotowiczów na raz, ale śniadania będą wydawane przez 2 godziny a obiad przez 2,5 co pozwoli wszytkim spkojnie zjeść, w najgorszym przypadku trzeba będzie chwile pczekać na wolny stolik.
Oprócz tego jak ktoś byłby w miedzyczasie spragniony lub głodny to w tej restauracji wszyscy zlotowicze bedą mieli 20% rabatu na jedzenie i napoje wybierane z karty.

info
po przyjeździe i zameldowaniu w recepcji gdzie dostanie się kluczyki od pokoju, wszyscy meldują się u Asi - Joa gdzie otrzymaja identyfikator i kartki na posiłki - wszystkie posiłki w hotelu "Nautilus" a dokładnie w restauracji "Atlantis"
Śniadania od 8,00 do 10,00 wejście przez hotel
Obiad 14,30 do 17,00 wejście normalnie przez restaurację
Ci co będą z drogi i przyjada później tzn po 17,00 tez niech sie na obiad meldują, z tym że po tej godzinie będą też inni "zywieni" i być moze trzeba bedzie dłużej poczekać na jedzonko lub na wolny stolik


Program:
Jak na razie wstępny, bo czasu jeszcze dużo i z różnych powodów coś może się pojawić nowego interesującego, a coś odpaść.


Czwartek (dzień przyjazdów):
Zakwaterowanie i obiadokolacja.
Oczywiście dla chętnych istnieje możliwość przybycia w środę lub jeszcze wcześniej. Dla tych osób niezapomniana atrakcja w postaci rozstawiania balonu NIKON.

Piątek:
Godziny przed- i południowe: zwiedzanie Latarni Morskiej w Świnoujściu oraz pobliskich Fortów Gepharda + spacer na najdłuższy falochron w Europie połączony z foceniem stateczków, bo pewnie coś tam pływać będzie.
Dla niezainteresowanych latarnią i falochronem może być np. wycieczka bezpośrednio do Świnoujścia lub rejs np. do Niemiec. Z mola w Międzyzdrojach pływają statki do pobliskich niemieckich miast Ahlbeck, Bansin.
Godziny wieczorne: Planowany rejs statkiem jest nierealny ... cos się wymyśli :)

Sobota:
Godziny południowe: o godzinie 11.00 nastąpi uroczyste otwarcie i zwiedzanie wystawy fotograficznej NKP pod tytułem „Ptaki Polskie”, która się odbędzie w Muzeum Przyrodniczym Wolińskiego Parku.
Zwracam uwagę tym którzy się na wystawę wybierają, a mam nadzieje że wybierają się wszyscy zlotowicze, aby jakoś na wernisażu "wyglądać" Ponieważ najczęściej stroje zlotowe są dość luźne i razcej "terenowe" to w tym przypadku zwracam się z prośbą o zabranie kompletu ubranka bardziej reprezentacyjnego. Oczywiście nie są wymagane stroje wieczorowe typu smoking, frak, a nawet garnitur z krawatem, lecz jednocześnie odpadają stroje typu dres, ortalion itd. Niepiszę tu o konkretnych wymaganiach co do stroju bo wybór pozostawiam Wam ale powinniśmy wyglądac dobrze i dobrze reprezentowac NKP tym bardziej że na otwarciu będą przedstawiciele paru gazet i portali netowych jak i ma być TVP3 wiec zdjęcia pójdą w świat.

Około godziny 12.30 -13.00 (jak będzie taka potrzeba w narodzie) nieformalne zebranie członków NKP. Zebranie będzie miało miejsce w sali konferencyjnej Muzeum Przyrodniczego, czyli zaraz po wernisażu nie opuszczając budynku muzeum - zmieniamy tylko pomieszczenie.

Dla osób w NKP niezrzeszonych i zebraniem niezainteresowanych - czas wolny i zwiedzanie atrakcji Międzyzdrojów, które opiszę dalej ;)

Około godziny 17.00 integracja i świętowanie otwarcia wystawy w „leśniczówce” Wolińskiego Parku zwanej „Wiatrakiem”. Jest to coś w stylu stodoły z ławami, olbrzymim paleniskiem po środku, gdzie można piec kiełbaski lub mięcho z grilla, jest nawet nalewak do piwa z chłodziarką, więc można podpiąć beczkę i świętować ;)

W sobotę jak na razie podane godziny traktujemy orientacyjnie, gdyż mogą ulec zmianie, jeśli muzeum z jakiś przyczyn musiałoby wernisaż przesunąć.

Niedziela:
Wyjazd po śniadaniu.

Inne atrakcje:
W przypadku braku możliwości popłynięcia statkiem, jak i dla osób nieuczestniczących w Walnym Zebraniu, parę propozycji na spędzenie czasu.:
- Góra Gosań (93 m n.p.m) jest najwyższym wzniesieniem polskiego wybrzeża. Z klifu roztacza się uroczy widok. Około 4 km od miasta.
- Niepowtarzalne Jezioro Turkusowe we wsi Wapnica. Jezioro jest zatopioną kopalnią kredy i stąd jego niesamowity kolor. W pobliżu jeziora znajduje się punkt widokowy zwany Górą Piaskową - rośnie tam dąb “Prastary” liczący ponad 400 lat.
- Wzgórze Zielonka, na które dostaniemy się z miejscowości Lubin położonej 6 km od Międzyzdrojów - niesamowity punkt widokowy na wsteczną deltę Świny, Świnoujście, a nawet niemieckie miasteczko Ahlbeck.
- Rezerwat żubrów - jedna z nielicznych na świecie enklaw tych zwierząt. Można oglądać je ze specjalnych stanowisk. Spacer około 1,5 km przez las wyznaczonymi szlakami.
- Wyrzutnia Rakiet V-3: zachowane stanowiska artyleryjskie V-3 pochodzące z czasów II wojny światowej. W bunkrze, gdzie składowane były pociski rakiet V-3 znajduje się obecnie ekspozycja „tajnej” broni niemieckiej.
- Oprócz tego samo miasteczko, czyli plaża, klify z punktem widokowym „Kawcza Góra” itp.

BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA KLUBOWICZÓW
Podczas gdy planowaliśmy Zlot i mielismy już załatwione konkretne terminy, postanowiliśmy w tym samym czasie zorganizować Walne Zebranie członków NKP. Wydawało nam się, że to dobry plan - połączyć jedno z drugim. Niestety wczoraj podczas tworzenia programu Zebrania, Kancelaria uświadomiła nas, że niestety wymóg prawny jest konkretny i nie do "przeskoczenia". Zebranie Walne, to ustawowe, musi odbyć się po roku działalności Stowarzyszenia. Tak by można było zrobić roczne sprawozdania i za rok udzielać Absolutoria. Niestety termin planowanego przez nas Walnego jest o kilkanaście dni za wczesny.
W związku z powyższym w Międzyzdrojach odbędzie się normalnie jesienny Zlot NKP, połączony z Wystawą i innymi atrakcjami a w połowie listopada zwołamy zupełnie osobno (może z warsztatami) Walne Zebranie.
Najprawdopodobniej w miejscu łatwo dostępnym dla większości jeżeli chodzi o dojazd czyli w naszej kochanej Łodzi w studio digital u Piotra :)
Podczas Zlotu możemy urządzić sobie takie nieformalne spotkanie i porozmawiać o sprawach Klubu. No i będzie sporo czasu na zajęcie się... Ptakami :) Będzie już wydany nasz Magazyn oraz inne niespodzianki :)

Jeżeli na liście są osoby, które zapisały się na Zlot i zapłaciły głownie (tylko?) z racji Walnego to oczywiście jest możliwość wycofania pieniędzy. Nie ma z tym żadnego problemu. Za zamieszanie przepraszam...
Teraz, gdy ta wiadomość do mnie dotarła i zdążyłem się z nią "przespać" - uważam, że to też dobra opcja spotkać się niezależnie właśnie tylko na Zebranie. No i przez to w tym roku zobaczymy się raz więcej :) /hesja

CHĘTNI:

NKP:

1. PaulinaB
2. kichu1979
4. deoc + Kasia
8. wilk325 + Ewa + 2 ( Ania + Karol) + Antoś;)
10. Ryszard Gałgan + Vesia
11. Gr33nY
12. Joa
13. shaolin
14. mswilk
16. glisek +1
17. b202
18. siedemczwartych
19. Artur
20. harb
22. Kundzior +1
24. goldie +1
26. antrez + 1
27. PrzeMoon
28. gajowy
30. vitter +1+1
32. Psychotrop +1
33. MarcinT
34. cloned
36. robren +1
38. Przemek 1974 + 1
40. wasia + 1
41. Przemek Stanek
43. Slawcio + 1
44. david
45. hesja

Qna
tomajk +1 .... będzie śpi gdzie indziej
jurgen
FMS
Dyziek

POZOSTALI:

2. fotofun +1
4. Zen +1
5. Userro
6. wukaem
7. andrzejp
8. dwl
10. Mariorz +1
11. wld
13. NikoBellic +1
14. tramp
16. Seb@stian +1
17. thorcik
19. stapa +1
21. piko + 1
22. elix
23. Gos
24. MałaMi
25. xolox

kichu
12-05-2009, 21:42
pierwszy :)

kubalmar
12-05-2009, 21:42
Ja plus jeden :) prosze o pkoj 2 osobowy z czynnym ogrzewaniem :p

slowik-k-g
12-05-2009, 21:53
To ja również( jeśli można) - poproszę o rezerwację dla dwóch osób - pokój dwu osobowy:-D
Jeżeli można to koniecznie obok "kubalmar":-)Pozdrawiam!

david
12-05-2009, 22:04
Marzenka+ja-dwójka oczywiście

deoc
12-05-2009, 22:06
no to i ja prosze o rezerwacje wstepna dwojki :)

wilk325
12-05-2009, 22:06
wilk325 + 3 ( Ewa + Ania +1 )
proszę na listę - pokój dwuosobowy + jedynka, może być obok deoc'a.
Przyjazd w środę - 14.10.2009 po południu.

deoc
12-05-2009, 22:11
hmm.... znowu braknie napojów jak bedziemy obok siebie ;), a bardzo miło z Waszej strony :)

Kasandra
12-05-2009, 22:15
Ja + 1 dwójkę poproszę;-)

Zen
12-05-2009, 22:28
Ja także dla mnie i mojej połówki pokój dwuosobowy poproszę.
Czyli Zen +1

kronos28
12-05-2009, 22:42
odległy termin ale wstępnie ja+1

Ryszard Gałgan
12-05-2009, 22:49
dalej się nie dało?........trudno pisz Pan 2 sztuki......
800 km by zobaczyć Wasze .......... bezcenne

MarS
12-05-2009, 22:52
kroni,

ja wiem ze termin odległy, i program sie dopina dopiero itd itp, dlatego jeszcze np zbiórki kasy ani nic nie prowadzimy
ale chodzi o to aby ludzie mogli sobie urlopy czy inne wolne dni poplanować, aby uniknąc sytuacji ze ktoś np by chetnie przyjechał ale urlop w lato cały wybrał i nie może byc od czwartku np, albo jak to w niektórych większych zakładach pracy bywa że jakis tam plan urlopów trzeba z większym wyprzedzeniem zakładać

Co do "wczesności" zakładania plenerowego wątku to i tak Alfa nie przeskoczę :)

wilk325
12-05-2009, 22:56
Co do "wczesności" zakładania plenerowego wątku to i tak Alfa nie przeskoczę :)

To może od razu dubel i rezerwacje na przyszły rok.:-D

Gr33nY
12-05-2009, 23:00
Ja poproszę jedno miejsce a rozmiar pokoju nie ma znaczenia :)

MarS
12-05-2009, 23:02
dalej się nie dało?........trudno pisz Pan 2 sztuki......
800 km by zobaczyć Wasze .......... bezcenne

Eee tam dasz radę w końcy my na Nadzwyczajne Walne do Zakopca tez te 800 z kawałkiem śmigaliśmy :)
a jak zauważyłeś pewne sprawy sa ... bezcenne

tak więc dla Ciebie oczywiście pokój dwuosobowy dla nie palących :mrgreen:

Maciek R
12-05-2009, 23:05
Wstępnie ja bym się z chęcią zapisał, z tym, że nie znam z was nikogo i nie wiem co i jak.
Ktoś by mnie musiał poinformować jak się na to zorganizować i w ogóle zakręcić.
Ale wstępnie ja (czyli 1 osoba) - obojętnie jaki pokój.

No i ja oczywiście pozaklubowy. ;)

MarS
12-05-2009, 23:16
Wstępnie ja bym się z chęcią zapisał, z tym, że nie znam z was nikogo i nie wiem co i jak.
Ktoś by mnie musiał poinformować jak się na to zorganizować i w ogóle zakręcić.
Ale wstępnie ja (czyli 1 osoba) - obojętnie jaki pokój.

No i ja oczywiście pozaklubowy. ;)

No to będziesz miał okazje poznać :)
daleko nie masz , godzinka samochodem albo niecałe dwie PKSem
co do zorganizoeania to po prostu od czasu do czasu zagladaj do tego wątku bo za jakiś czas jak sie wyklaruje to i owo i jak bedzie bliżej terminu, to padnie hasło "wpłacamy kase"
wtedy przelewik na rachuneczek NKP i po bólu.

Maciek R
12-05-2009, 23:19
No, właśnie z racji tego, że mam blisko, to z chęcią bym ten zlot 'zaliczył'.
No, zobaczymy jak to będzie. Najwyżej poszukam jakiegoś znajomego z Nikonem, żeby wpadł ze mną, jak będą jeszcze miejsca. :D

Joa
12-05-2009, 23:20
Dla mnie separatka :)

Paweł M
13-05-2009, 00:00
dalej to już się chyba nie dało :(

Ja też się wstępnie piszę...

bazej
13-05-2009, 00:19
wpisuję się wstępnie, ale niepewnie na pewno dam dokładną odp w odpowiednim czasie

wukaem
13-05-2009, 01:24
Proszę o zaklepanie jednoosobowej celi dla mnie. :)

andrzejp
13-05-2009, 01:50
Wstępnie piszę się + 1, pokoik dla dwojga oczywista.

pankowski
13-05-2009, 07:53
Proszę o rezerwacje jednego dwuosobowego pokoju

Ksiazkiewicz
13-05-2009, 10:03
wstępnie się wpisuje, chociaż czas bliżej zweryfikuje...

jedna osoba..

kurczak
13-05-2009, 13:05
Międzyzdroje oczywiście :). Poproszę o rezerwację ja + Ewa, pokój dwuosobowy.

mswilk
13-05-2009, 15:41
Melduję się, (+ 2 rezerwowo - ustalę)

xMAREKx
13-05-2009, 18:17
Proszę o dopisanie do listy.

Pokój jednoosobowy, przyjazd w środę 14.10.2009

Gr33nY
13-05-2009, 19:30
Wiedźmin jedzie :D

glisek
13-05-2009, 21:38
siem zapisujem :)
wygląda, że pojadę z obstawą żony i może syna.
szczegóły jak już będzie bliżej :)

b202
14-05-2009, 07:55
No tak, nie było mnie w Rewalu, nie będzie w Karkonoszach, a to już za długo żeby się z Wami nie zobaczyć, więc Mroczek się pisze!! biorąc pod uwagę Walne Zebranie to z yaqbem będziemy robić zdjęcia więc być trzeba ;).

siedemczwartych
14-05-2009, 13:35
jako nowy też się piszę być obecny :)
Pokoj dowolny.. byle z oknem i ogrzewaniem :)

goly5154
14-05-2009, 23:10
Po tym co słyszałem z opowieści chętnie wezmę udział w tym przedsięwzięciu :)
Ja + 1os. Pokój 2os

gdasteve
15-05-2009, 10:39
Poprosze o wstepna rezerwacje ja+1

pozdr

jarek.b
16-05-2009, 22:05
Starczy tej absencji na zlotach. Pokoik dla dwojga poproszę.

hesja
16-05-2009, 23:12
Starczy tej absencji na zlotach. Pokoik dla dwojga poproszę.

no wreeeszcie :D superzascie :)

jarek.b
17-05-2009, 01:47
...no ileż można niebywać? Jodu przed zimą trza się nawdychać, wody ognistej w doborowym towarzystwie skosztować, do Szwecji można by skoczyć;). Ze Wdzydzów do Łeby natarcie się zrobiło to i kto wie dokąd tym razem fantazja zaprowadzi...:roll:

robertG7
17-05-2009, 03:37
I ja poproszę 1-osobowe gniazdko. Pozdrawiam i do zobaczenia

motylanoga
17-05-2009, 11:46
Oczywiście, że jadę :)


Ja poproszę jedno miejsce a rozmiar pokoju nie ma znaczenia :)

Dla Ciebie może i nie ma znaczenia, ale dla osób śpiących z Tobą... (i zdaję sobie sprawę, że użycie słowa "śpiących" jest nieco na wyrost ;-))

yaqb
17-05-2009, 12:03
Jade:)
Goniu też pojedzie choć jeszcze o tym nie wie :D

b202
17-05-2009, 12:04
Jade:)
Goniu też pojedzie choć jeszcze o tym nie wie :D

nooo to zajeiscie :D fajnie będzie Was znów zobaczyć :D

hesja
17-05-2009, 12:09
Jade:)

no wreszcie ruszysz swoją szanowną!
/i nie myślę tu o Goniu :mrgreen:

yaqb
17-05-2009, 12:10
nooo to zajeiscie :D fajnie będzie Was znów zobaczyć :D

Sie będzie działo :D

FunBoy
17-05-2009, 12:34
no to chyba trzeba sie wstepnie zapisac ;)

hesja
17-05-2009, 14:04
no to chyba trzeba sie wstepnie zapisac ;)
nie tylko wstepnie ale obowiazkowo :)

MarS
17-05-2009, 14:17
nie tylko wstepnie ale obowiazkowo :)
a jakoś nie widzę abyś Ty się już zapisał choć prześledziłem wszystkie strony tego topicu :mrgreen:
więc prosze naprawić niedociągniecie ;) w końcu kto jak kto ale prezes musi świecić przykładem :mrgreen:

hesja
17-05-2009, 14:27
Mariano, nie piszmy o oczywistych oczywistosciach :)
bo zaraz Ci napisze ze i Ty sie nie wpisales :P

na liscie jestem drugi, zaraz po Tobie tak dla jasnosci juz od... stycznia? :)

MarS
17-05-2009, 15:00
bo zaraz Ci napisze ze i Ty sie nie wpisales :P

Ano bo ja się nie wpisałem bo na ten zlot nie jadę ...... ja tu jestem na "zlocie" cały czas :mrgreen:



Mariano, nie piszmy o oczywistych oczywistosciach :smile:

wiesz wolałem się upewnić ... bo może mnie nie lubisz ;) i na zlot na "moje" włości nie bedziesz chciał przybyć. :mrgreen:

hesja
17-05-2009, 15:03
bo może mnie nie lubisz ;)
nie bierz juz tego swiństwa chłopie :twisted:
napij się czegoś albo... przestań pić hihi :mrgreen:

oki przepraszamy za OT
watek pewnie i tak niejednokrotnie bedzie sprzątany wiec luuuz :)

Gr33nY
17-05-2009, 15:08
Oczywiście, że jadę :)



Dla Ciebie może i nie ma znaczenia, ale dla osób śpiących z Tobą... (i zdaję sobie sprawę, że użycie słowa "śpiących" jest nieco na wyrost ;-))

Jakoś kichu ostatnio dał radę i nawet nie narzekał :P

kichu
17-05-2009, 15:27
Jakoś kichu ostatnio dał radę i nawet nie narzekał :P

Boli tylko pierwsza noc... jak sie przyjezdza wypoczetym... po pierwszej nieprzespanej w pozostale juz nic nie jest w stanie obudzic :) Nawet Ty hihi

FunBoy
17-05-2009, 17:20
nie tylko wstepnie ale obowiazkowo :)
w takim razie jak nakazuje obowiazek - obowiazkowo sie zapisuje :mrgreen:

serwus
17-05-2009, 21:03
Ja z chęcią wielką, można jeszcze? +1 :))) (czyli dwójkę poproszę)

hesja
17-05-2009, 21:05
trzeba :)
a czemu taaaka dzialaczka i organizatorka plenerow i fotografistka nie ma jeszcze loga NKP pod avatarem? :)

serwus
17-05-2009, 21:11
trzeba :)
a czemu taaaka dzialaczka i organizatorka plenerow i fotografistka nie ma jeszcze loga NKP pod avatarem? :)

hehe, właściwie nie potrafie odpowiedzieć :)

wilk325
17-05-2009, 22:39
To przez skromność, ja to tak odbieram.

tecron
17-05-2009, 23:22
ja też poproszę o wpisanie:)

wasia
19-05-2009, 07:58
To ja też poproszę o wpisanie na listę - wstępnie dwójkę poproszę :)

yaqb
19-05-2009, 21:07
Jade:)
Goniu też pojedzie choć jeszcze o tym nie wie :D

Goniu już wie :D i jedzie. Mało tego zabiera ze sobą jeszcze jedną osobę płci pięknej :)
Więc ogólnie Yaqb, Goniu +1 :)

Angarel
19-05-2009, 21:32
Jeśli można to ja też poproszę o wpisanie mnie na listę. Pozdrawiam

hesja
19-05-2009, 21:35
To ja też poproszę o wpisanie na listę - wstępnie dwójkę poproszę :)

to Goldie nie bedzie spal z nami?? :(

Lukier
19-05-2009, 21:40
Oczywiście, jestem kolejny na liście. Chętny na 1-kę (pokój). Może moge w czymś pomóc przy organizacji?

b202
19-05-2009, 21:42
to Goldie nie bedzie spal z nami?? :(

hehe, coś się szykuje? ;)

wld
20-05-2009, 09:44
to i ja się piszę, jeśli można oczywiście :) Spać mogę byle gdzie ;)

Uysy.
20-05-2009, 11:20
Goniu Więc ogólnie Yaqb, Goniu +1 :)

Szykuje się godna reprezentacja naszej grupy :)
Poproszę miejsce dla mnie i mojej Glizdki. Dwie sztuki czyli.

Gr33nY
20-05-2009, 12:10
OOO wygląda na to że poznam kolegę z firmy :)

Uysy.
20-05-2009, 12:16
Hehe, każdy sposób jest dobry :)

Artur
20-05-2009, 16:24
Jade, poprosze o jedynke :)

harb
21-05-2009, 17:23
ja również się wybieram - jeżeli to mozliwe równiez proszę o jedynkę :-D

Marta Baranowska
22-05-2009, 00:08
Doobra Marta jedzie! i no way zeby coś wyskoczyło wtedy :D jak narazie wygląda na to że ja... ale czy plus jeden to teraz nie jestem w stanie powiedziec;]

Kundzior
24-05-2009, 13:46
Do kiedy jest ostateczny termin zgłaszania się. Muszę zorientować się co i jak w pracy, i pewnie też jadę :) Tylko się upewnię.

b202
24-05-2009, 13:49
Już chyba lista powinna być robiona na początku żeby było wiadomo kto się wybiera ;) halo organizatorzy! :-P

MarS
24-05-2009, 16:06
Do kiedy jest ostateczny termin zgłaszania się. Muszę zorientować się co i jak w pracy, i pewnie też jadę :) Tylko się upewnię.

Dla członków NKP nie ma czegoś takiego jak ostateczny termin zgłaszania się. Ponieważ podczas jesiennego zlotu w Międzyzdrojach będzie miało miejsce Walne Zebranie Członków NKP, każdy NKPowiec ma na nie prawo przybyć nawet w ostatniej chwili, jesli bedzie chciał w zebraniu uczestniczyć. Ja ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby taka osoba też miała gdzie się przespać itd. Oczywiscie jak ktoś się zgłosi w ostatniej chwili, to nie mogę zagwarantować, że nocleg będzie w bazie głównej, ale na pewno będzie, oczywiście najlepiej w identycznych warunkach i cenie jak reszta grupy.
Pomimo tego bardzo proszę o możliwie wczesne anonsowanie swojego przybycia lub późniejszej np. rezygnacji, aby trochę tę pracę organizacyjną ułatwić. Najbardziej dotyczy tp osób w NKP nie zrzeszonych, bo jeśli miejsca noclegowe w jakiś sposób by uległy wyczerpaniu [choć nie jest to przewidziane ;) :) ] to wtedy może być problemik.
Natomiast, co jeszcze raz podkreślam: zdanie zarządu jest jednomyślne, iż wszyscy członkowie NKP chcący uczestniczyć w zlocie i zebraniu muszą mieć zagwarantowaną możliwość uczestnictwa w w/w zebraniu, a ponieważ wiąże się to często z dość daleką podróżą, to jednym z tych czynników "gwarancyjnych" jest nocleg.


Już chyba lista powinna być robiona na początku żeby było wiadomo kto się wybiera ;) halo organizatorzy! :-P
Mroczku drogi, spokojnie, listę tworzymy, powoli bo powoli, ale czasu jeszcze mamy że ho ho.
Obecnie rozpoczynając ten temat, bardziej mi chodziło o jego zasygnalizowanie i podanie terminu zlotu, aby ludzie sobie urlopy poplanowali itd...
Znając życie to ta lista bedzie jeszcze ewoluowała ze trzy razy, na plener w Karkonoszach też najpierw było ponad 120 chetnych, potem spadło o połowę potem podskoczyło w górę itd., przecież i tak ostateczną werfikacją będzie dzień kiedy pojawi się komunikat "prosimy wpłacać tyle i tyle" :)

Oczywiscie rękę na pulskie trzymam, aby wiedzieć czy już bazę B organizować czy jeszcze nie.
Wracając do tematu to lista już za chwileczkę już za momencik... dzieki naszej nieocenionej Asi, która też ręke na pulskie trzyma.
Joa wielkie dzieki :)

b202
24-05-2009, 16:24
Ja w Was nie wątpię, bo organizacja jak zawsze na wyższym niż najwyższym poziomie ;) Ahhh Joa, co byśmy bez Ciebie zrobili ;)

Kundzior
24-05-2009, 23:32
OK już wszystko wiem, jade na 100%. Więc potrzebuje 2 miejsca Kundzior+Magda. Pokój co i jak się wyjaśni w trakcie organizacji.

Qna
25-05-2009, 23:08
Nie udało się do Rewala, Karkonosze też odpadają :(. prosty wniosek :) na zebraniu trzeba być :D

Joa
25-05-2009, 23:51
Nie udało się do Rewala, Karkonosze też odpadają :(. prosty wniosek :) na zebraniu trzeba być :D
A Qunicka gdzie...?? :mrgreen:

Tok'Ra
29-05-2009, 21:34
dalej to już się chyba nie dało :(


Nie, no... Jeszcze można było to zrobić w Świnoujściu. To niby tylko kawałeczek od Międzyzdrojów... i miałbym wtedy bliżęj. Hmm... Międzyzdroje deszczową jesienią. I stateczek. Będzie się działo. ;-)

DonMaliniacco
29-05-2009, 23:17
Raz w roku wypadaloby sie wybrac na jakiś zlot. Pisz Pan Panie Hesja. Marcin Malinowski vel DonMaliniacco de la Muerte + 0 :)

hesja
29-05-2009, 23:19
;) oki doki :)

b202
30-05-2009, 00:06
Raz w roku wypadaloby sie wybrac na jakiś zlot. Pisz Pan Panie Hesja. Marcin Malinowski vel DonMaliniacco de la Muerte + 0 :)

Ale nie wiem czy tym razem dam Ci swoje śniadanie :mrgreen: oczywiście zależeć to będzie od tego ile wypiję i czy rano będę w stanie jeść :-P

DonMaliniacco
30-05-2009, 01:24
Spoko Mroczku :) damy rade. Ja musze jakas diete zastosowac, bo mi wskoczylo to co stracilem :)

JK
30-05-2009, 11:45
I tylko pamiętajcie, że wpisowym na ten zlot są zdjęcia Ptaków Polskich. :wink:
W końcu wystawa ma być jednym z głównych punktów programu.

b202
30-05-2009, 11:46
I tylko pamiętajcie, że wpisowym na ten zlot są zdjęcia Ptaków Polskich. :wink:
W końcu wystawa ma być jednym z głównych punktów programu.

ale ja nie mam zdjęć ptaków kwalifikujących się na wystawę :(

wilk325
30-05-2009, 11:47
I tylko pamiętajcie, że wpisowym na ten zlot są zdjęcia Ptaków Polskich. :wink:

Jacku, na banknotach jakiego kraju są ptaki:-D, ostatni ptak na nominale jakiego widziałem to złota 20-to dolarówka była:mrgreen: oj nie będzie tak tanio jak myślałem.

JK
30-05-2009, 11:57
No już sobie nie żartuj. Tych 20-to dolarówek chyba nie będziesz focił. A na dodatek to nie jest Ptak Polski i na wystawę się nie nada. :wink:

MarS
30-05-2009, 11:57
Jacku, na banknotach jakiego kraju są ptaki:-D, ostatni ptak na nominale jakiego widziałem to złota 20-to dolarówka była:mrgreen: oj nie będzie tak tanio jak myślałem.
Tadziu ... 1 grosz ... orzeł jest .... :mrgreen: .... hmmm niepotrzebnie podpowiadam ....

JK
30-05-2009, 11:59
Tadziu ... 1 grosz ... orzeł jest .... :mrgreen: ....
... i jak ten grosz jeszcze leży w lesie, to można nawet uznać, że żyje na wolności. :mrgreen:

wilk325
30-05-2009, 12:00
Tadziu ... 1 grosz ... orzeł jest .... :mrgreen: .... hmmm niepotrzebnie podpowiadam ....

Dzięki, idę makro robić:)

b202
30-05-2009, 12:09
To ja i nawet całe gniazdo orzełków zrobię :D małych i dużych ;)

kronos28
30-05-2009, 12:14
Ale nie wiem czy tym razem dam Ci swoje śniadanie :mrgreen:

yyyy... chwilunia... to wy razem jecie śniadania?! :mrgreen: ;)

DonMaliniacco
30-05-2009, 19:45
yyyy... chwilunia... to wy razem jecie śniadania?! :mrgreen: ;)

Wiesz jak to jest Kroni :) Raz ja Mroczkowi przyniosę do łóżka, raz On mi ;)
Tak na na śmiertelnie poważnie, to po ostrej popijawie w Bieszczadach odstąpił mi swoje śniadanie, bo przesadził z C2H5OH, a ja wprost przeciwnie na syndrom reaguje :) jeść mi się chce nieziemsko :)

b202
30-05-2009, 19:51
Przyjaciół poznaje się w biedzie, Marcin mi pomógł z moją porcją, a ja Marcinowi pomogłem jego porcję nieco zwiększyć :)

DonMaliniacco
30-05-2009, 20:00
Przyjaciół poznaje się w biedzie, Marcin mi pomógł z moją porcją, a ja Marcinowi pomogłem jego porcję nieco zwiększyć :)

Poza tym, do niczego więcej nie doszło :)

JK
30-05-2009, 20:02
... czy tylko nie pamiętacie? :wink:
Z tego co pamiętam, to Mroczek miał kłopoty z głową. :)

wilk325
30-05-2009, 20:06
... czy tylko nie pamiętacie? :wink:
Z tego co pamiętam, to Mroczek miał kłopoty z głową. :)

To przez Marcina:), zjadł mu śniadanie i Mroczek nam zasłabł.:mrgreen:

DonMaliniacco
30-05-2009, 20:13
Gadanie :) Ta głowa Mroczka, to była wymówka :) nie wiem tylko dla kogo :)

JK
30-05-2009, 20:14
A pewien jesteś, że to się zaczęło dopiero podczas śniadania. :mrgreen:

DonMaliniacco
30-05-2009, 20:16
Tak mi opowiadali :)

b202
30-05-2009, 20:56
Co tu się dzieje? Jakieś dziwne scenariusze :P za dużo alkko dlatego głowa zaliczyła beton

Lukier
02-06-2009, 22:23
Wstępnie ja bym się z chęcią zapisał, z tym, że nie znam z was nikogo i nie wiem co i jak.
Ktoś by mnie musiał poinformować jak się na to zorganizować i w ogóle zakręcić.
Ale wstępnie ja (czyli 1 osoba) - obojętnie jaki pokój.

No i ja oczywiście pozaklubowy. ;)

Jak to jesteś z Kołobrzegu i ja o tym nic nie wiem. Czyli teraz to już wiem! Odezwij się.


No, właśnie z racji tego, że mam blisko, to z chęcią bym ten zlot 'zaliczył'.
No, zobaczymy jak to będzie. Najwyżej poszukam jakiegoś znajomego z Nikonem, żeby wpadł ze mną, jak będą jeszcze miejsca. :D

Zerknij na listę członków. Daleko nie musisz szukać!

kronos28
02-06-2009, 23:26
Zerknij na listę członków. Daleko nie musisz szukać!

nooo fakt coraz wiecej nas tu... :twisted:

yaqb
06-06-2009, 06:52
Szykuje się godna reprezentacja naszej grupy :)
Poproszę miejsce dla mnie i mojej Glizdki. Dwie sztuki czyli.

O kruca bomba nasz grupowy Woźny jedzie to się będzie w takim razie działo :D

kicy
10-06-2009, 11:13
czy są jeszcze wolne miejsca?

Piter
10-06-2009, 12:14
czy są jeszcze wolne miejsca?

Zapisuj sie, a o miejsce bedziesz sie pozniej martwil:) Chyba nigdy jeszcze nie zabrakło miejsca;)

kicy
10-06-2009, 13:35
to prosze o wpisanie mnie na listę

antrez
10-06-2009, 20:37
Proszę o dopisanie do listy.

pankowski
10-06-2009, 21:38
Również proszę o dopisanie mnie do listy +1 (proszę o pokój 2 osobowy).

Bartek - NinoVeron
10-06-2009, 22:10
i mnie proszę dopisać do listy
Bartos + 1 :)

Joa
10-06-2009, 22:16
Również proszę o dopisanie mnie do listy +1 (proszę o pokój 2 osobowy).
Kolego jesteś na liście, zgłosiłeś się już dość dawno temu :) Nie róbmy bałaganu...

pankowski
11-06-2009, 10:55
Wiem, że jestem na liście, lecz jest to druga lista (Pozostali) - wydawało mi się, że muszę potwierdzić swój udział, ponieważ ci którzy się później zapisali są na pierwszej liście (Chętni).

b202
11-06-2009, 12:09
Wiem, że jestem na liście, lecz jest to druga lista (Pozostali) - wydawało mi się, że muszę potwierdzić swój udział, ponieważ ci którzy się później zapisali są na pierwszej liście (Chętni).

Lista jest jedna CHĘTNI i jest nieobowiązująca. Ta lista dzieli się na dwie grupy czyli NKP i POZOSTALI czyt. forumowicze. NKP będzie miało niestety-stety pierwszeństwo z tego względu iż podczas pleneru będzie odbywało się Walne Zebranie Stowarzyszenia (bez obecności właśnie pozostałych uczestników pleneru). Dlatego też bez obaw z potwierdzaniem, bo to będzie dopiero za jakiś czas, prawdopodobnie wrzesień. Potwierdzeniem będzie wpłata zaliczki lub opłacenie już pobytu na plenerze. ;)

PrzeMoon
12-06-2009, 14:39
To ja spoznialski :) Prosze o dopisanie jesli to mozliwe ? Pozatym czy ja jeszcze musze pisac ze chce byc skoro zawsze jestem ;)

pankowski
12-06-2009, 15:58
Dzięki za wyjaśnienie.

nysander
12-06-2009, 21:06
+ nysander - na razie jedno miejsce ... jak coś będę pisał.

Przemek 1974
13-06-2009, 07:15
Witam czy można się jeszcze dopisać ?
jak tak to ja + 1

MałaMi
14-06-2009, 22:59
witam na świeżo po Karkonoszach i proszę o jeszcze....czyli dopiszcie mnie na listę szczęśliwców. Pewnie jak zwykle będziemy tworzyć tandem z Pinokio, ale może niech on się wypowie.

2Cresky
14-06-2009, 23:06
Jeśli można to ja też się zapiszę, klitka jednoosobowa będzie w sam raz :)

b202
14-06-2009, 23:17
Pozatym czy ja jeszcze musze pisac ze chce byc skoro zawsze jestem ;)

no ja nie wiem właśnie, z góry co plener to powinieneś być zapisany od razu z automatu przecież :P fajnie, że będziesz

wilk325
14-06-2009, 23:22
Wstępnie ja bym się z chęcią zapisał, z tym, że nie znam z was nikogo i nie wiem co i jak.

Teraz, po Karkonoszach, już parę osób znasz i wiesz więcej co i jak.

Maciek R
14-06-2009, 23:25
Teraz to już na pewno chcę jechać. ;)

Pozdrawiam.

pinokio
15-06-2009, 00:10
Proszę o wpisanie mnie na listę :) i MałąMi też :)

elix
15-06-2009, 09:40
Ja również, oczywiście, naturalnie i bez cienia wątpliwości proszę o umieszczenie mnie na liście.

cloned
15-06-2009, 11:39
Też poproszę.

Robert_P
15-06-2009, 15:21
Proszę o wpisanie na listę 1+1

S_Works
16-06-2009, 19:03
Czy jest jakas mozliwosc zapisania sie warunkowo? Nie wiem jak bede mial zajecia w szkole i nie wiem czy wynegocjuje urlop bo pracuje w sezonowej branzy.

MarS
16-06-2009, 20:51
Czy jest jakas mozliwosc zapisania sie warunkowo? Nie wiem jak bede mial zajecia w szkole i nie wiem czy wynegocjuje urlop bo pracuje w sezonowej branzy.
nie ma narazie takiej potrzeby, skoro nie wiesz co i jak ... ten topik to bardziej taka deklaracja kto przyjedzie, aby zobaczyć ile miejsc trzeba np dorezerwowac itd :) dopiero jak za jakis czas padnie hasło wpłacajcie pieniąchy i potwierdzajcie konkretnie przyjazd to wtedy wszystko będzie wiążące bo z tej grupy to jak to bywa zapewne część się wykruszy a inna część sie dopisze, potem Ci co się wypisali zapiszą sie znowu .... itd .... itp ..

arsiser
18-06-2009, 00:05
To ja też poprosze o dopisanie do listy.
Na razie mnie ale może żonę dam radę wyciągnąć ze sobą :)

cialat
18-06-2009, 00:19
wstępnie się piszę +1 :mrgreen: prawdopodobnie w październiku będę bronił magazyniera więc tak na 99%, bo nie wiem który dzień

pozdrawiam

Psychotrop
21-06-2009, 21:28
jeżeli jest taka możliwość, to proszę mnie dopisać do listy - jadę na 100%.
póki co sam :)

Me
22-06-2009, 16:20
Prosze i mnie dopisac. :-)

Pozdrawiam,
Meg

Psychotrop
23-06-2009, 00:39
przepraszam za zamieszanie :)
ma być:

Psychotrop + 1 :)

Jacek S
24-06-2009, 12:39
Dopiszcie i mnie!!! Chyba jednak trzeba tam być!!!:mrgreen:

jurgen
26-06-2009, 18:19
oczywiście, że będę

Luźna gumka
29-06-2009, 18:28
To ja też się dopiszę do listy. Poza tym chyba inaczej niż wszyscy, poproszę w pokoju wielosobowym :mrgreen:

Pawel Pawlak
30-06-2009, 13:54
jak to sięstało że mnie jeszcze nie ma ? będę :) +1 albo +2 za "chwilę" będzie wiadomo

0L0
06-07-2009, 10:39
mozna jeszcze ? ja +1 :)

Dyziek
06-07-2009, 10:41
Lecę:)

Marcin T
11-07-2009, 12:07
Poproszę o dopisanie mnie do listy :)

Łoj, zapomniołech dodać, że jakby jeszcze jedynki byli to jo chyntnie do jedynki ;)

darko
15-07-2009, 12:53
Wstępnie się wpisuje jak jeszcze mozna: 1+1 najlepiej na pokoik 2-osobowy

Grzesiek_G
27-07-2009, 21:01
Jagienka i grzesiak_g kcemy bardzo :)

leela
28-07-2009, 21:39
Poprosze o dopisanie do listy :)

MarS
29-07-2009, 20:35
A coś wiadomo o zaliczkach, wpłatach, dokładnych rezerwacjach?

hasło zaliczki i wpłaty padnie pewnie pod koniec sierpnia i dokładne rezerwację kto z kim bedzie spał ;) to się zrobi po potwierdzonych wpłatami pobytach

Przemek 1974
30-07-2009, 11:06
Witam proszę odopisanie do NKP ja +1 i skreślić z listy pozostali.

Sory pomyłka chodzi o dopisanie do NKP Przemek 1974 + 1

seb@stian
02-08-2009, 22:47
Poproszę o dopisanie Ja +1 najlepiej pokój 2-osobowy.

Kundzior
03-08-2009, 00:33
Bardzo proszę o wykreślenie Magdy...niestety życie bywa różne....

ASAHI
04-08-2009, 15:26
Jeśli można to proszę o dopisanie ASAHI +JJ +1, i 2 pokoje 2 osobowe ;-)

MarS
04-08-2009, 20:40
ASAHI +JJ +1,
przy takim wpisie to jak bym nie liczył to mi wychodzi 3 osoby a chcesz 2 pok dwuosobowe ... prosze o doprecyzowanie

ASAHI
04-08-2009, 22:28
Pomyłka przy pisaniu będzie jeszcze jedna osoba.

vitter
05-08-2009, 02:57
proszę o dopisanie do listy
vitter+1+1 pokój 2 osobowy


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://forum.nikon.org.pl/Thanks%20to%20ImageShack%20for%20%5BURL=http://imageshack.us%5DFree%20Image%20Hosting%5B/URL%5D)

enigmaart
06-08-2009, 22:07
poproszę dopisać również mnie, czyli enigmaart+1 :)

pozdrawiam

BOSS
20-08-2009, 18:41
Poproszę o dopisanie również mnie :-)
Pokój 1 - jeśli można i jest wolny?

Bedę jechał samochodem, także mogę kogoś po drodze zabrać. 3 miejsca wolne. Jakby coś :-)

MarS
21-08-2009, 00:48
tak informacyjnie jak by ktoś się szukał na liście obecności to Ci co się zapisywali ostatni niekoniecznie maja ostatnie numerki. ponieważ numeracjia i tak nie ma znaczenia to po prostu wpisuje pod numerek osoby która np zrezygnowała abym nie musiał edytować całego tekstu.

w okolicy 31.08-01.09 podane już bedzie pełne i dokładne a nie szacunkowe info co jak kiedy i za ile i zara zpotem będziemy prosić o potwierdenia obecności ... potwierdzenie będzie sie odbywało poprzez wpłatę

wukaem
21-08-2009, 14:40
w okolicy 31.08-01.09 podane już bedzie pełne i dokładne a nie szacunkowe info co jak kiedy i za ile i zara zpotem będziemy prosić o potwierdenia obecności ... potwierdzenie będzie sie odbywało poprzez wpłatę

Czy przeprowadzicie symulację, kto załapałby się na 1-osobowe pokoje (przy założeniu, że nikt się nie rozmyśli), zanim zarządzicie wpłaty?
Głupio po raz kolejny wysłuchiwać, jak to chrapię w nocy, więc gdyby się okazało, że nie mam szans na jedynkę, to wolałbym wiedzieć o tym wcześniej.
w.

conik
22-08-2009, 18:54
chcialbym sie podlaczyc z tym ze wplata najwczesniej po 20 wrzesnia jesli oczywiscie jeszcze jakies miejsce jest prosze o dopisanie conik+1

MarS
22-08-2009, 19:52
Czy przeprowadzicie symulację, kto załapałby się na 1-osobowe pokoje (przy założeniu, że nikt się nie rozmyśli), zanim zarządzicie wpłaty?
Głupio po raz kolejny wysłuchiwać, jak to chrapię w nocy, więc gdyby się okazało, że nie mam szans na jedynkę, to wolałbym wiedzieć o tym wcześniej.
w.
Obecnie to jedynki praktycznie są rozdysponowane. Jak wyrazisz chęć przyjazdu to przy dokladnym planowaniu pokoi będę to miał na uwadze ale nie moge dać gwarancji takiej na 100% że jedynka bedzie zawsze mozemy Ciebie położyć z innym chrapaczem np Gr33nY i wtedy bedzie stereo na 102 ;) :)

NikoBellic
22-08-2009, 22:04
Mnie także proszę wpisać Krzysiek+1 :)

wukaem
23-08-2009, 19:56
Obecnie to jedynki praktycznie są rozdysponowane. Jak wyrazisz chęć przyjazdu to przy dokladnym planowaniu pokoi będę to miał na uwadze ale nie moge dać gwarancji takiej na 100% że jedynka bedzie zawsze mozemy Ciebie położyć z innym chrapaczem np Gr33nY i wtedy bedzie stereo na 102 ;) :)

No dobrze, tylko co znaczy "praktycznie są rozdysponowane"? Policzyłeś, że NKPowcy zajmą wszystkie, czy może zostanie kilka dla nie-członków? Jak zostanie to, jeśli dobrze widzę, jako jeden z pierwszych nieczłonków próbowałem sobie jedną zaklepać. Czy to jest uwzględnione w tym rozdysponowaniu?

MarS
24-08-2009, 14:55
Jak zostanie to, jeśli dobrze widzę, jako jeden z pierwszych nieczłonków próbowałem sobie jedną zaklepać. Czy to jest uwzględnione w tym rozdysponowaniu?

Toc mogłeś od razu napisać że już się zapisywałe na 1 dawno temu ... ja nie mam szans spamietać ponad 100 osoób i myslałem ze chcesz się zapisać teraz, i dlatego przy poprzedniej odpowiedzi popatrzyłem tylko na zestawienie ilość pokoi ogółem vs. ilość zajetych zgodnie z życzeniami
Natomiast jako zapisany na poczatku to jesteś wśród grupy w której te pokoje rozdysponowano zgodnie z koncertem życzeń :)

Xathloc
25-08-2009, 16:41
Wychodzi mi, że uda się dopasować plany do terminu zlotu. Poproszę o dopisanie na listę,

shaolin
25-08-2009, 20:17
Prosze o dopisanie. Lepiej pozno niz wcale ;) ;) ;)

stapa11
27-08-2009, 09:08
Wpisuję się na listę + osoba towarzysząca

Cosnek
27-08-2009, 23:02
Bardzo chetnie sie pojawie na takiej imprezie! Znam dobrze okolice szczegolnie Dziwnowek (wspomnienia). Moze ktos jedzie z UK autem i nie ma kompletu na pokladzie? Jezeli mozliwy jest taki transport tez sie pisze:) podaje swoj nr. tel: 07828025157

sebaok
30-08-2009, 14:08
A jedzie ktoś przez Gorzów Wlkp. i chciałby mnie zabrać?:)

fIlek
30-08-2009, 14:53
A jedzie ktoś przez Gorzów Wlkp. i chciałby mnie zabrać?:)

No pociesz się, że przez obwodnicę to pewnie większość Warszawiaków będzie jechała :)

leela
30-08-2009, 15:31
A Łódź moze? :> nadal uważam ze moje Tico nie da rady i wole tego nie sprawdzac akurat w drodze na plener :> za duzo fajnych rzeczy by mnie mineło :)

BOSS
30-08-2009, 20:33
A Łódź moze? :> nadal uważam ze moje Tico nie da rady i wole tego nie sprawdzac akurat w drodze na plener :> za duzo fajnych rzeczy by mnie mineło :)

Jakby coś to ja będę leciał przez Łódź...

dwl
31-08-2009, 19:22
Proszę na listę. Pokój ... byle pod dachem. Pojedzie może ktoś przez Chojnice i mnie przygarnie?

Mariorz
02-09-2009, 08:36
Na biegu sprawdziłem rozkład zajęć w tym terminie i wszystko wskazuje ze mogę jechać

Więc bardzo proszę o dopisanie do listy ,
mile widziany pokoik 2 osobowy (mariorz + 1 )

FMS
02-09-2009, 12:22
Udało mi się jakoś oszczędzić dzień urlopu, więc proszę o dopisanie do listy :)

MarS
03-09-2009, 00:34
W pierwszym poście garść info
w tym najważniejsza nr konta i wysokość wpłaty ;) :)
wszelkie nowe info będą tam dopisywane, więc proszę sprawdzać :)

Gr33nY
03-09-2009, 09:05
Przelew się dokonał ;) Czy jakbym chciał przyjechać na dłużej ale dopiero za jakiś czas się zorientuję czy to wogóle możliwe to będzie możliwość wydłużenia rezerwacji ?

b202
03-09-2009, 09:46
Ja również wpłaciłem, Lukas powiedział, że za często biorę kredyty, ale na zlot NKP dostanę bo Sławek załatwił pakiet dla plenerowiczów, z tym, że procent jest wyższy :/

MarS
03-09-2009, 10:56
dodatkowe info - jest też w pierwszym poście.
Ponieważ pojawiły sie dodatkowe pytania to dla uścislenia i jasności pozwole sobie te pytania tu wkleić wraz z odpowiedziami:

Cytat:
"Pytanko mam.
Jeśli przyjadę w piątek przed południem, a wyjeżdżam w niedzielę to 80zł x 3 (dobrze liczę :wink:)"
Nie - źle liczysz .... liczymy z piątk na sobotę jedna doba i z soboty na niedzielę druga doba czyli 2x80=160 zł

Cytat:
"Pytanie może banalne ale...
Jeżeli dajmy na to przyjeżdżam 15.10 pod wieczór a co za tym idzie nie załapuję się na śniadanie i obiad to mimo to wpłacam za ten czwartek osiem dych?"
W przypadku "doby hotelowej" liczy to się ciut inaczej czyli owszem w czwartek śniadania nie jesz, ale jesz w niedziele przed wyjazdem. Przyjeżdzająć w czwartek wieczorem i zostająć do niedzieli wpłacasz kase za 3 doby .... jednoczesnie jesz trzy sniadania [w piatek, sobote i niedziele] co do obiadów to restauracja nie bedzie tych obiadów serwowac o jakiejś sztywnej godzinie, choćby z tego powodu że nas wszystkich razem nie zmieści na jeden rzut, dlatego obiady będa wydawane w godzinach od14,00 do 18,00 aby troche rozproszyć grupę. Jednocześie jeśli ktoś bedzie z "drogi" to nie zostawimy go głodnego i czy to bedzie przyjazd wieczorem w czwartek czy w piątek to do godziny 22,00 tez obiad dostanie, tak więc rozbijania kosztów na bez śniadania , bez obiadu itd nie ma w opcji bo przy tej ilości osób [obecnie 127 chetnych] nikt tego nie ogarnie

seb@stian
03-09-2009, 11:03
Cytat:
"Pytanko mam.
Jeśli przyjadę w piątek przed południem, a wyjeżdżam w niedzielę to 80zł x 3 (dobrze liczę :wink:)"
Nie - źle liczysz .... liczymy z piątk na sobotę jedna doba i z soboty na niedzielę druga doba czyli 2x80=160 zł


No to po ptokach - przelew poszedł a chyba źle wpłaciłem. A więc - skoro ja chcę przyjechać 14 do 18 razem z parą to płacę za 5 dni?? bo tak wpłaciłem 800zł za całość :?

b202
03-09-2009, 11:08
No to po ptokach - przelew poszedł a chyba źle wpłaciłem. A więc - skoro ja chcę przyjechać 14 do 18 razem z parą to płacę za 5 dni?? bo tak wpłaciłem 800zł za całość :?

płacisz za 4dni nie za 5, więc wpłaciłeś za dużo :/

MarS
03-09-2009, 11:28
No to po ptokach - przelew poszedł a chyba źle wpłaciłem. A więc - skoro ja chcę przyjechać 14 do 18 razem z parą to płacę za 5 dni?? bo tak wpłaciłem 800zł za całość :?

Powinieneś wpłacić 640,- pogadam ze skarbnikiem jak to zrobić aby Ci wyrównać

seb@stian
03-09-2009, 11:41
Powinieneś wpłacić 640,- pogadam ze skarbnikiem jak to zrobić aby Ci wyrównać

Byłbym wdzięczny. Po prostu liczyłem dni kalendarzowe, ale chyba lepiej więcej niż za mało :) Dzięki za pomoc

MarS
03-09-2009, 12:05
Przelew się dokonał ;) Czy jakbym chciał przyjechać na dłużej ale dopiero za jakiś czas się zorientuję czy to wogóle możliwe to będzie możliwość wydłużenia rezerwacji ?

Jeżeli chodzi o bazę A to można przyjechać wcześniej, natomiast nie mozna zostać dłużej, czyli trzeba wyjechać w Niedzielę. Od Poniedziałku robią oni przerwę urlopowa i zamykają obiekt. Jeśli bedzie konieczność uruchomienia bazy B to postaram się aby tam taka możliwość była, z tym ze na chwile obecna to nie wiemy czy baza B będzie konieczna

Psychotrop
03-09-2009, 15:31
Psychotrop + Miss_Anika - przelew poszedł na 6 noclegów ;)

pinokio
04-09-2009, 10:12
Leci ktos moze z Wawy autem i moze/chce zabrac 2 osoby? A moze ktos smiga pociagiem?
W kupie zawsze razniej ;)

darko
04-09-2009, 10:19
Z żalem i smutkiem chciałem poinformować iż sprawdziłem swój plan zjazdów na uczelni no i muszę zrezygnować z uczestnictwa.
Życzę udanego zlotu

pinokio
05-09-2009, 01:05
Kasa poszła za mnie i za MałaMi :)

Maciek R
05-09-2009, 12:23
Przyjadę w czwartek po południu jakoś, czyli płacę za 3 doby hotelowe, tak? 80złx3=240zł?

Joa
05-09-2009, 12:50
Przyjadę w czwartek po południu jakoś, czyli płacę za 3 doby hotelowe, tak? 80złx3=240zł?
Tak.

vitter
06-09-2009, 18:48
kaska poszła:-D
seb@stian (http://forum.nikon.org.pl/member.php?u=25393) przyjeżdżaj 13.10.09
my będziemy od wtorku

jm
07-09-2009, 08:45
Ja mam pytanio takie:
na liście na pierwszej stronie jest chyba sporo więcej ludków wpisanych niż wynosi maksymalna pojemnośc obiektu/obiektów! - czy zatem jest sens, aby jeszcze teraz się dopisywac (plus kilka - fotograficznych ogonków;) ze mną)??
Wiadomo, że dokonywane wpłaty lekko weryfikują skład i liczebność listy - jednak czy jest jakiś termin kiedy może się okazać, że są wolne miejsca i taka spóźniona deklaracja przyjazdu ma w ogóle sens....

JK
07-09-2009, 08:54
Należysz do NKP i dla Ciebie musi znaleźć się miejsce, nawet jeśli zgłosisz się w ostatniej chwili. Każdy członek NKP ma prawo być na Walnym Zebraniu i musimy mu to umożliwić. Walne odbywa się w Międzyzdrojach, niektórzy z nas mają tam bardzo daleko i dlatego nocleg dla członków NKP musi się znaleźć.

jm
07-09-2009, 08:56
Należysz do NKP i dla Ciebie musi znaleźć się miejsce, nawet jeśli zgłosisz się w ostatniej chwili. .


To wiem, jednak bardziej pytam w kwestii tych pozostałych zapaleńców foto, którzy ewentualnie mieliby ze mną jechać... - będę śledzić wątek i zobaczę jak się sytuacja wpłatowo-rezerwacyjna rozwinie.

MarS
07-09-2009, 20:37
To wiem, jednak bardziej pytam w kwestii tych pozostałych zapaleńców foto, którzy ewentualnie mieliby ze mną jechać... - będę śledzić wątek i zobaczę jak się sytuacja wpłatowo-rezerwacyjna rozwinie.

Jak narazie nie wprowadziliśmy limitów na przyjazdy dotyczace nie NKPowców
tak jak napisałem w piewrwszym poście:
Bardzo proszę aby przelewy zostały zrealizowane do 27.09.2009 - dzięki temu będę wiedział czy istnieje potrzeba rezerwowania bazy B. Oczywiście dla członków NKP, którzy będą chcieli uczestniczyć w walnym, nocleg znajdę tak czy inaczej, nawet na ostatnią chwilę, ale zawsze powoduje to jakieś perturbacje jak i ogranicza możliwość co do wyboru ceny i jakości noclegu.

natomiast po w/w terminie dla nie zrzeszonych w NKP może nastapić zamknięcie listy.

hesja
07-09-2009, 20:42
Jolu wierz mi, jak MarS miałby nie załatwić noclegu to kto by miał to zrobic?? :-D

pinokio
08-09-2009, 00:19
Jolu wierz mi, jak MarS miałby nie załatwić noclegu to kto by miał to zrobic?? :-D

Joa :)

DonMaliniacco
08-09-2009, 00:30
Prosiłbym o skreślenie mnie z listy.

enigmaart
10-09-2009, 13:44
Poz. 38 z listy "pozostali" uprzejmie acz ze smutkiem prosi o wykreślenie. (enigmaart+1)

Kundzior
11-09-2009, 08:04
Kundzior jednak jedzie z + 1, czyli z Magdą. Jutro dopłacę za Magdę.

Za Magdę kaska poszła.

deoc
12-09-2009, 07:42
deoc + Kasia wplacili za 3 noclegi :)

Artur
12-09-2009, 13:31
Ja rowniez wydalilem juz pieniazki.

stapa11
12-09-2009, 14:06
38. stapa +1
zaplacone tydzien temu.

andrzejp
14-09-2009, 13:56
No i ja tydzień temu wpłaciłem:-D

MarS
14-09-2009, 14:58
Tak jak pisałęm wczęsniej to lista wpłat bedzie aktualizowana co pare dni - następna aktualizacja pewnie dopiero w nastepny poniedziałek bo mnie nie bedzie na miejscu
Tak więc po pierwsze proszę nie siać paniki ;) :)


38. stapa +1
zaplacone tydzien temu.


No i ja tydzień temu wpłaciłem:-D

a po drugie proszę nie przesadzać bo andrzejp wpąłciłeś 09.09 a stapa Ty wpłaciłeś 10.09 a skoro dziś mamy 14.09 to ten Wasz "tydzień" jest troche na wyrost ....

pinokio
14-09-2009, 15:05
MarS'ie pogodę też można zamówić?
To poproszę słoneczną i ciepłą :D

2Cresky
14-09-2009, 15:07
Ja niestety nie pojadę, mam w pracy urwanie głowy :(

JK
14-09-2009, 15:08
MarS'ie pogodę też można zamówić?
To poproszę słoneczną i ciepłą :D

Marzyciel. Do focenia tym razem będzie sztorm.:wink: A, że woda słona, to i serwis NP coś na tym zarobi. :-D

pinokio
14-09-2009, 15:10
Sztorm to ja poproszę gdy będziemy wszyscy na morzu! :)

Tok'Ra
17-09-2009, 09:25
MarS'ie pogodę też można zamówić?
To poproszę słoneczną i ciepłą :D

Zamówić to raczej trudno, ale taki serwis internetowy podaje o dziwo w miarę trafnie dla całej okolicy na najbliższe 5 dni ;-) Można więc przed samym przyjazdem sprawdzić, czy brać parasol i walizkę trunków;-)
http://tinyurl.com/mzqw7p

Co do zamawianego sztormu, to jak ktoś nie jest wprawiony, niech odpuści. Praktyka jest taka, że nawet bez sztormu na wycieczkowej łajbie wygląda to tak:
- Łajba odbija od kei - wszyscy robią zdjęcia.
- Łajba wychodzi w morze - duża większość trzyma się na zielono i wychyla za burtę - a bardziej szczęśliwi okupują nieliczny kibelek.
- Łajba wraca do portu - wszyscy robią zdjęcia szczęśliwi, że udało się wrócić i że to już koniec... ;-)
Ogólnie, dominujące ujęcia to takie, gdy stateczek odbija i jak cumuje ;-)))

Za to można się śmiało nastawiać na robienie fot morza, zachodzącego słońca, międzyzdrojskich klifów, okolic Wolińskiego Parku Narodowego, czy malowniczego jeziorka Turkusowego.

Można też odwiedzić w Świnoujściu Latarnię Morską - jak ktoś ma zdrowe nogi, warto udać się na sam szczyt - spory spacer schodami. Ale jak już jest się na szczycie, i jest pogoda - mamy do zrobienia rewelacyjną wręcz panoramę na okolice Świnoujścia, na ujście Świny, statki na redzie i wyspę Uznam, oraz Zalew Szczeciński.
Jeżeli mówimy nie dla wysiłku - to pozostaje do zwiedzania zagospodarowany typowo pod turystę Fort Gerharda
http://tinyurl.com/qc6hzx

W tematykę fortu powinien wszystkich wprowadzić ten artykuł: http://tinyurl.com/qmnna7

A najbliższe okolice oferują następujące atrakcje: http://tinyurl.com/pao8qz

Zatwardziały wycieczkowicz powinien przeprawić się promem miejskim do centrum i odbyć wycieczkę w kierunku falochronu. Po drodze ma możliwość obfotografowania portu, po drodze minie Fort Anioła, przebrnie przez port jachtowy i stary park - aż dojdzie do falochronu, z ikoną Świnoujścia - stawą Młyny.
Falochron jest doskonałym miejscem na zdjęcia wychodzących i wchodzących statków czy jachtów.

Gdyby natomiast ktoś chciał rozszerzyć zakres zwiedzania czy też pozostać dłużej w Międzyzdrojach, a był zmotoryzowany - warto zrobić sobie jednodniową wycieczkę po wyspie Uznam. Autkiem trzeba się przeprawić przez przeprawę "centrum" Karsibór ;-) - dotrzeć do Świnoujścia.

Jeżeli skręcimy w lewo - dojedziemy szybko na wzgórze Golm - ogromny cmentarz wojenny po bombardowaniu Świnoujścia. Jeżeli skecimy w prawo - można dojechać do skrzyżowania i kierować się na niemiecki Ahlbeck - i rozpocząć zwiedzanie nadmorskich niemieckich miasteczek... a jak ktoś lubi - supermarketów;-)

Mają one swój specyficzny, typowo niemiecki turystyczny klimat ;-)
Można się też "rozpędzić" i pojechać na koniec wyspy do Peenemünde - gdzie stoi sobie w muzeum rosyjska łódź podwodna:
http://www.eswinoujscie.pl/galeria/1801-radziecka-od-podwodna-u461.html

Gdyby było zainteresowanie tematem zwiedzania wyspy Uznam i jej ciekawostek - mogę podzielić się mapą wyspy z opisem wartych miejsc do zobaczenia.

andrzejp
17-09-2009, 11:09
Tak jak pisałęm wczęsniej to lista wpłat bedzie aktualizowana co pare dni - następna aktualizacja pewnie dopiero w nastepny poniedziałek bo mnie nie bedzie na miejscu
Tak więc po pierwsze proszę nie siać paniki ;) :)





a po drugie proszę nie przesadzać bo andrzejp wpąłciłeś 09.09 a stapa Ty wpłaciłeś 10.09 a skoro dziś mamy 14.09 to ten Wasz "tydzień" jest troche na wyrost ....
Nie sieję paniki Mariusz,
ot tak napisałem jak widzisz z uśmiechem na ustach :-D, że wpłaciłem,
jakby na potwierdzenie wcześniejszej deklaracji.
Na marginesie, dla mnie zrozumiałe jest to, że dokona się wpłaty a nie to czy jest jakaś
kreska pod moim nazwiskiem - na to nawet nie patrzyłem:mrgreen:
Doskonale zrozumiałem co pisałeś w pierwszym poście i jestem cierpliwy.

pinokio
17-09-2009, 14:55
A jest przewidziana jakaś wycieczka, czy wspólne zwiedzanie wyspy? Autokar?

MarS
17-09-2009, 15:46
A jest przewidziana jakaś wycieczka, czy wspólne zwiedzanie wyspy? Autokar?
Tak jak pisałem w pierwszym poście, czyli piatek w okolicach południa wycieczka w kierunku Świnoujścia i zwiedzanie latarni falochronu i fortów Gebharda, będziemy tez myśleć o transporcie ale tu zanim zamówię cos to niech sie ustali końcowa liczba uczestników zlotu i wtedy zrobię szybkie badanie "rynku" kto byłby zainteresowany i poda sie kosztorys.

glisek
17-09-2009, 19:41
Mariusz, przerób mój wpis na +1, bo się okazuje, że jadę bez dziecka.

Maciek R
17-09-2009, 20:28
Pieniądze właśnie poszły.
Meila wysyłam.

thorcik
18-09-2009, 16:54
Rzutem na taśmę widzę, że dam radę być wypłacalny i chętnie się też wybiorę :o)

fotofun
21-09-2009, 12:50
I ja proszę o dopisanie do listy (fotofun + 1)

Paweł M
21-09-2009, 18:29
Ja niestety muszę zrezygnować więc odstąpię swoje miejsce innej osobie ;)

Piter
21-09-2009, 21:46
Ja z bólem serca też muszę zrezygnować z wyjazdu, więc proszę o wykasowanie mnie z listy.

piko
22-09-2009, 22:52
ja sie dopisuje+1 i doggy
przelew robie

0L0
22-09-2009, 23:31
mnie proszę wykreślić + 1 :( niemam szczęścia do plenerów i takich imprez,kurde

pinokio
24-09-2009, 15:21
Jeszcze dzisiaj pójdzie przelew na piatek-niedziela.
Co do czwartku, to jeszcze zbyt odległy termin, żebym mógł coś powiedzieć konkretnego :)

Maciek R
24-09-2009, 15:40
3 tygodnie do zlotu, może ktoś już zaplanował podróż.

Leci ktoś przez Kołobrzeg i ma jedno miejsce wolne? Z chęcią bym się zabrał.

Psychotrop
24-09-2009, 15:41
mam już wszystko zaplanowane, ale ja wyjeżdżam w poniedziałek z rańca ....

Maciek R
24-09-2009, 15:46
A, no właśnie, zapomniałem dodać, że ja w czwartek jadę. ;)

hesja
24-09-2009, 16:30
BARDZO WAŻNA INFORMACJA DLA KLUBOWICZÓW
Podczas gdy planowaliśmy Zlot i mielismy już załatwione konkretne terminy, postanowiliśmy w tym samym czasie zorganizować Walne Zebranie członków NKP. Wydawało nam się, że to dobry plan - połączyć jedno z drugim. Niestety wczoraj podczas tworzenia programu Zebrania, Kancelaria uświadomiła nas, że niestety wymóg prawny jest konkretny i nie do "przeskoczenia". Zebranie Walne, to ustawowe, musi odbyć się po roku działalności Stowarzyszenia. Tak by można było zrobić roczne sprawozdania i za rok udzielać Absolutoria. Niestety termin planowanego przez nas Walnego jest o kilkanaście dni za wczesny.
W związku z powyższym w Międzyzdrojach odbędzie się normalnie jesienny Zlot NKP, połączony z Wystawą i innymi atrakcjami a w połowie listopada zwołamy zupełnie osobno (może z warsztatami) Walne Zebranie.
Najprawdopodobniej w miejscu łatwo dostępnym dla większości jeżeli chodzi o dojazd czyli w naszej kochanej Łodzi w studio digital u Piotra :)
Podczas Zlotu możemy urządzić sobie takie nieformalne spotkanie i porozmawiać o sprawach Klubu. No i będzie sporo czasu na zajęcie się... Ptakami :) Będzie już wydany nasz Magazyn oraz inne niespodzianki :)

Jeżeli na liście są osoby, które zapisały się na Zlot i zapłaciły głownie (tylko?) z racji Walnego to oczywiście jest możliwość wycofania pieniędzy. Nie ma z tym żadnego problemu. Za zamieszanie przepraszam...
Teraz, gdy ta wiadomość do mnie dotarła i zdążyłem się z nią "przespać" - uważam, że to też dobra opcja spotkać się niezależnie właśnie tylko na Zebranie. No i przez to w tym roku zobaczymy się raz więcej :)

b202
24-09-2009, 16:35
ano szkoda, że nie będzie to w Międzyzdrojach, bo do Łodzi nie wiem czy przyjadę, a chciałem być na Walnym :/ trudno

shaolin
24-09-2009, 18:52
Do kiedy mozna podjac decyzje o wycofaniu sie? Bo myslalem o Walnym, a tu klops ;) tak tylko pytam poki co...

MarS
24-09-2009, 19:00
Do kiedy mozna podjac decyzje o wycofaniu sie? Bo myslalem o Walnym, a tu klops ;) tak tylko pytam poki co...
Chciałbym miec liste zamknietą do 27.09.2009 bo sami rozumiecie ze później to już są problemy ze zmianami rezerwacji, zwłaszcza jak się odwołuje, bo na dokoptowanie ludzi o ile są miejsca to kazdy jest chetny ale na odejmowanie to już nie

MarS
24-09-2009, 19:03
ano szkoda, że nie będzie to w Międzyzdrojach, bo do Łodzi nie wiem czy przyjadę, a chciałem być na Walnym :/ trudno

Ano szkoda, bo wszytko było na tą datę planowane, ale przepisy sa nieubłagane a nikt tego nie przewidział, że nie liczy sie data powołania/założenia NKP ale najwązniejsza jest data kiedy NKP zostało wpisane do KRS, a zgodnie z przepisami Walne nie może sie odbyć wczesniej niż w rok po tej dcie a wpis KRS zrobiło 30.10.2008 co nawet nie jest datą zależna od nas tylko od urzędników w sądzie

shaolin
24-09-2009, 19:07
Nastepnym razem trzeba tego przypilnowac i tyle. I tak pewnie pojade bo dawno Mroczka nie widzialem, ale jak bedziecie mi marudzic po nocach to... :twisted::mrgreen:

wilk325
24-09-2009, 20:04
Ja już jestem poinformowany i nie zamierzam rezygnować, wręcz przeciwnie:)

goldie
24-09-2009, 20:07
Tadziu, takimi słowami lejesz miód na moje serce :)

Psychotrop
24-09-2009, 20:17
zapłaciłem i wcale nie dlatego nie rezygnuję ;)
ot chcę poznać ludzi, bo znam tylko niewielką część z Was !
a znać tylko kilkanaście osób z NKP, toż to godzi w honor :)
zatem do zobaczenia na miejscu (a ty Mroczek szykuj się na poznanie pana wędrowniczka) :)

edit:
wędrowniczek nie będzie wędrowniczkiem - przeca nie chcemy się potruć :D

goldie
24-09-2009, 20:21
zapłaciłem i ja
będę
nareszcie znowu Was wyściskam bo się za Wami stęskniłem :)

wld
24-09-2009, 20:22
dziś potwierdzam swoją obecność - kasa poszła :) Przyjadę w piątek wieczorkiem :) Zatem do zobaczenia na zlocie ;)

Marcin T
24-09-2009, 21:27
Ja już jestem poinformowany i nie zamierzam rezygnować, wręcz przeciwnie:)
Ja również :)

kichu
24-09-2009, 21:53
ja rowniez bede - kasa poszla dzis

a walne nie zajac... nie ucieknie :)

pinokio
24-09-2009, 22:17
Jedzie może ktoś z Warszawy pociągiem ze środy na czwartek?

Zen
24-09-2009, 22:40
Jeżeli ktoś chętny to mam dwa miejsca w aucie wolne. Wyjazd z Tucholi w czwartek po południu.

Psychotrop
24-09-2009, 23:36
wątpię (ze względu na termin), ale jakby kto chciał się zabrać, to jadę z krakowa w poniedziałek 12 października, 2 miejsca są wolne (niby 3, ale bagaże jeszcze muszą się zmieścić, a skodzinka ma mała jest)
trasa to:
kraków ->katowice, wrocław, legnica, potem niemcy przez obwodnice berlina i na szczecin -> międzyzdroje
oczywiście zboczenie z trasy jak najbardziej wchodzi w grę (nawet modyfikacja całej trasy, jeśli tylko to może komuś pomóc w dostaniu się na zlot).

powrót tą samą trasą (chyba że będzie trzeba kogoś podrzucić do domku, to jedziem inaczej) w niedzielę popołudniu

chętnych proszę o PW

MarS
25-09-2009, 00:38
Zmiany dotyczące wyżywienia na zlocie

W ostatnich dniach zamknięto stołówkę w "Posejdonie" który jest naszą noclegową Bazą A i gdzie miały byc śniadania. Uznano iż nie ma możliwości i mija się z celem otwarcie stołówki tylko na nasz zlot - po zlocie zamykją cały obiekt i będzie tam przerwa urlopowa.
W zwizku z powyższym śniadania i obiady będą zorganizowane w restauracji oddalonej od „Posejdona” o około 70 metrów. Będzie to restauracja "Atlantis" mieszcząca się w Hotelu "Nautilus". Śniadania będą w formie bufetu. Na chwile obecną jest to najlepsze rozwiązanie wyżywienia dla zlotowiczów. Niedogodności wynikające z konieczności dojścia na śniadanie do innego budynku będą zrekompensowane tym iz w "Nautilusie" śniadania będą w formie bufetu a w "Posejdonie" miała byc talerzówka.
Informuje równiez iz sala jadalna w restauracji "Atlantis" nie jest w stanie pomieścic wszystkich zlotowiczów na raz, ale śniadania będą wydawane przez 2,5 godziny a obiad przez 3 co pozwoli wszytkim spkojnie zjeść, w najgorszym przypadku trzeba będzie chwile pczekać na wolny stolik.
Oprócz tego jak ktoś byłby w miedzyczasie spragniony lub głodny to w tej restauracji wszyscy zlotowicze bedą mieli 20% rabatu na jedzenie i napoje wybierane z karty.

fIlek
25-09-2009, 00:41
Zmiany dotyczące wyżywienia na zlocie

W ostatnich dniach zamknięto stołówkę w "Posejdonie" który jest naszą noclegową Bazą A i gdzie miały byc śniadania. Uznano iż nie ma możliwości i mija się z celem otwarcie stołówki tylko na nasz zlot - po zlocie zamykją cały obiekt i będzie tam przerwa urlopowa.
W zwizku z powyższym śniadania i obiady będą zorganizowane w restauracji oddalonej od „Posejdona” o około 70 metrów. Będzie to restauracja "Atlantis" mieszcząca się w Hotelu "Nautilus". Śniadania będą w formie bufetu. Na chwile obecną jest to najlepsze rozwiązanie wyżywienia dla zlotowiczów. Niedogodności wynikające z konieczności dojścia na śniadanie do innego budynku będą zrekompensowane tym iz w "Nautilusie" śniadania będą w formie bufetu a w "Posejdonie" miała byc talerzówka.
Informuje równiez iz sala jadalna w restauracji "Atlantis" nie jest w stanie pomieścic wszystkich zlotowiczów na raz, ale śniadania będą wydawane przez 2,5 godziny a obiad przez 3 co pozwoli wszytkim spkojnie zjeść, w najgorszym przypadku trzeba będzie chwile pczekać na wolny stolik.
Oprócz tego jak ktoś byłby w miedzyczasie spragniony lub głodny to w tej restauracji wszyscy zlotowicze bedą mieli 20% rabatu na jedzenie i napoje wybierane z karty.

Dodatkową rekompensatą jest poziom jedzenia serwowany w Nautilusie :D

Jacek S
25-09-2009, 09:46
Ja niestety z przykrością muszę zrezygnować w wyjazdu! Wiem, że dużo stracę, ale po prostu nie dam rady wszystkiego u siebie pogodzić. Zależy mi na tym, żeby być na walnym, więc nie długo szykuje mi się kolejny wyjazd, a niestety z czasem bardzo krucho ostatnio. Bardzo przepraszam organizatorów, że tak wyszło.

BOSS
25-09-2009, 13:31
Niestety jestem zmuszony zrezygnować. W tym terminie mam być w Warszawie. Sprawy zawodowe :-(
Poproszę w takim razie o wykreślenie mnie z listy.

ASAHI
26-09-2009, 21:39
Niestety z przyczyn niezależnych nas też nie będzie. Może następnym razem się uda.

Uysy.
27-09-2009, 18:39
Niestety z różnych przyczyn, także niezależnych, ja z małżonką się na zlocie pojawię :mrgreen:
Niemniej jednak za nocleg nie będę płacił, będę dzielił zlot z odwiedzinami u rodziców niedaleko.

serwus
28-09-2009, 09:39
Czesc,
ja niestety muszę zrezygnować.
Pzdr, M

FunBoy
28-09-2009, 11:34
z bolem serca musze prosic o wykreslenie z listy uczestnikow

Marcin T
28-09-2009, 17:14
Tylko 23 osoby z NKP zapłaciły za lot?
Cienizna...:?

wilk325
28-09-2009, 17:45
Tylko 23 osoby z NKP zapłaciły za lot?
Cienizna...:?

Marcin, nie ilość;) a jakość:) będzie naszym mottem na Międzyzdroje;):)

Grzesiek_G
30-09-2009, 21:48
Niestety z przyczyn niezależnych nie możemy pojechac na Zlot, bardzo żałujemy. :(
Proszę o wykreślenie grzesiak_g i jagienka.
pozdrawiamy wszystkim i życzymy dobrej , jak zwykle zabawy.

conik
01-10-2009, 22:38
niestety prosze o wykreslenie z listy...przepraszam za zawracanie glowy:(

elix
02-10-2009, 08:34
A ja jednak powróciłem na listę - choć już praktycznie zrezygnowałem. Udało się jednak wygospodarować czas na wyjazd.