PDA

Zobacz pełną wersję : Ocena plecaka Case Logic PSL66



bazej
11-05-2009, 16:47
Miałem torbę SRLC3 stwierdziłem, że jest za mała i została sprzedana. Teraz szukam plecaka natknąłem się na ten, który podałem w tytule CaseLogic PSL66. Piszę ten post, aby prosić o porady i ocene ogólną tego plecaka. Ogółem mam na to 250zł plecak może być używany. Jeśli chcecie możecie coś doradzić(tzn inny model), ale przeglądając wszystko jakoś ten przypadł mi do gustu. Problem w tym, że w mojej okolicy nie mam możliwości przymierzenia i dokładnego przejrzenia. Ten post piszę po to żeby osoby, które miały ten plecak napisały swoją opinię na temat ceny, budowy, funkcjonalności, jakości wykonania i innych aspektów ważnych dla odpowiedniego przenoszenia i zabezpieczenia sprzętu, który jest dla nas wszystkich bardzo ważny.

bazej
11-05-2009, 17:03
Bardzo proszę o jak najszybszą pomoc

zakwas
12-05-2009, 20:41
Za tę cenę to lepiej kup Lowepro Minitrekkera AW

bazej
12-05-2009, 23:57
Fajny plecak, ale nie odpowiada mi to, że muszę otworzyć całą klapę żeby wyjąć aparat

zakwas
13-05-2009, 00:19
Fajny plecak, ale nie odpowiada mi to, że muszę otworzyć całą klapę żeby wyjąć aparat

Pewnie złodziejom też to nie leży. Może Kata 3N1-10?

bazej
13-05-2009, 09:12
troszkę za mały jednak przejrzałem jeszcze trochę ofert i chyba zdecyduję się na Slingshot 300AW

Almighty007
13-05-2009, 09:19
Skoro poszukujesz Slingshot 300AW to może zobacz na naszej giełdzie: http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=98668
Pozdrawiam

zakwas
13-05-2009, 09:47
troszkę za mały jednak przejrzałem jeszcze trochę ofert i chyba zdecyduję się na Slingshot 300AW

No to chyba największy model z tej serii. Ma tylko jedną szelkę, lepiej przymierz przed zanim kupisz.

Almighty007
13-05-2009, 10:00
No to chyba największy model z tej serii.

Z Slingshot` ow jest jeszcze model wyższy 350AW. Ma dodatkowo komorę na laptopa i zaporową cenę.

bazej
13-05-2009, 10:07
Pisząc troszkę za mały pisałem o tej Kacie bo fakt jest duży, ale na sprzęt jest trochę mało miejsca, a wie ktoś może czy ma uchwyt na statyw? Biorąc pod uwagę te dwa plecaki który lepiej wybrać?

Majek
13-05-2009, 14:06
Ja też jestem świeżo po przesiadce z SRLC3 i też troszkę się naoglądałem, naczytałem (właśnie, gdyby ktoś potrzebował, to torbę mam do sprzedania). Pisałem o tym w sąsiednim wątku. Kupiłem LowePro Faspack 250. Oglądałem też FastPacka 200. Generalnie w SRLC3 dawałem radę się upchać. Bez ładowarek, bez dodatkowych rzeczy. Aparat + szklarnia + lampa. To się mieściło. Co prawda na wcisk i ścisk, ale dawało rade pozasuwać wszystkie suwaki. W Fastpacka 200 przepakowałem się bez żadnego problemu, jeżeli chodzi o komorę na sprzęt + została cała górna komora na dodatkowe rupiecie, natomiast w Fastpacka 250 przerzuciłem cały sprzęt do dolnej komory i tam mi zostało odrobina luzu + oczywiście cała górna komora + kieszeń na lapka. Fastpack 200 w MM kosztował chyba 260 PLN, za 250-kę zapłaciłem nieco ponad 3 stówki. Generalnie plecak jest fajny, godny polecenia. Acha, 200-ka nie ma pasa biodrowego.

bazej
14-05-2009, 00:32
zamówiłem na tym forum Slingshot 300AW mam nadzieję, że będę z niego zadowolony

Draku
16-05-2009, 08:57
To ja mam pytanie chłopaki bo wymieniliście dwa plecaki o których myślę. Właśnie chcę sobie dokupić do Naneu Pro Adventure coś mniejszego - typowo do pracy w mieście (Naneu mam z myślą o dłuższych wyprawach, po górach jest ok, ale przy repo nie sprawdza się w najmniejszym stopniu).

Myślę i o SlingShot 300 AW ale też o Fastpack 250. Komora na netbooka (10') by się przydała, nawet bardzo, ale nie jest ona obowiązkowa. Ceny do ok 400 zł są ok.

Zeby bez problemu mieć podpięte pod D80 z gripem (docelowo D300 z gripem) coś dłuższego (70-300 VR 4,5-5,6) i zmieścić do plecaka drugi tele (70-200 2,8 ) oraz dwa lub trzy krótsze szkła i oczywiście lampę zewnętrzną i trochę klamotów. Każdy z tych plecaków da radę, czy w którymś to już będzie na styk i ciężko upchane?

Majek
16-05-2009, 10:27
No to tak... Do Fastpacka 250 D80+grip + N70-300 wchodzi tyle, że tulipan musi być zapięty do tyłu. Ze zmieszczeniem tam drugiego tele w tym samym czasie będzie problem. A np. taki Nikkor 70-200 to tam raczej nigdy nie wejdzie... D300 z podpiętym gripem też powinien wejść do bocznej kieszeni z jakimś niewielkim obiektywem. Ciągle mówimy o komorze foto. Bo oprócz tego mamy jeszcze kilka kieszonek na drobiazgi i górną komorę bagażową, do której trochę sprzętu foto też można zmieścić. A, no i kieszeń na lapka 15".