PDA

Zobacz pełną wersję : Wydruki z epson r285 boją się wody?



kornikbp
07-05-2009, 20:16
Cześć,
Napaliłem się na tę drukarkę lecz zastanawia mnie pewna sprawa... Jeśli na wydrukowane zdjęcie spadnie jakaś kropelka to czy fotkę szlag trafi?
Kto pytanie błądzi, szukajki używałem :)

Pozdrowionka
Michał.

tymin3
07-05-2009, 21:59
przy oryginalnych materialach (papier np. premium semi glossy + atrament) nic sie nie stanie

freezyear
13-05-2009, 11:18
Przy papierze Epson Glossy + chiński tusz którego używam również nic się nie dzieje. Utopiłem zdjęcie na kilka minut i następnie wysuszyłem i nic. Minimalnie wyblakły kolory ale trzeba naprawdę dobrze się wpatrzyć żeby zauważyć...

fIlek
13-05-2009, 11:19
Cześć,
Napaliłem się na tę drukarkę lecz zastanawia mnie pewna sprawa... Jeśli na wydrukowane zdjęcie spadnie jakaś kropelka to czy fotkę szlag trafi?
Kto pytanie błądzi, szukajki używałem :)

Pozdrowionka
Michał.

Koledzy dobrze piszą, widziałem naklejkę zrobioną na takim epsonie wiszącą na kiosku jako ogłoszenie - wytrzymała niespodziewanie długo.

kornikbp
14-05-2009, 17:51
Dziękuję za odpowiedzi, r285 stoi już obok mnie na biurku :) pozdrowionka

messer
22-06-2009, 12:05
Odkopię wątek -- zadowolony jesteś z tej drukarki?
W tej chwili wygląda na bardzo sensowny (tani w zakupie i eksploatacji) wybór dobrej jakości drukarki atramentowej do zdjęć.

osttel
22-06-2009, 13:31
Wprawdzie nie mnie pytałeś ale odpowiem Ci, że ja jestem zadowolony. Wszystkie opinie przeczytane na forum się potwierdziły-do zastosowań domowo/amatorskich biorąc pod uwagę cene - super. Pozdrawiam
ps.gdyby interesowaly Cie jakieś szczegóły to pisz na PW.

kornikbp
08-07-2009, 11:53
Jestem bardzo zadowolony, wydruki lepszej jakości niż z foto-labu. Drukowałem ostatnio kilka ujęć z sesji ślubnej w a4, Młodzi byli zachwyceni! Na alledrogo można wyhaczyć tusz oem za 140zł, a papier epsona był ostatnio w promocji, więc koszty nie są wcale duże.
Zastanawiam się nad CISS, koszty wydruku spadłyby do minimum.

robin102
11-07-2009, 13:10
Dziękuję za odpowiedzi, r285 stoi już obok mnie na biurku :) pozdrowionka
No u mnie też za 255 zł z kosztami przesyłki za pobraniem. Drukarka prezentuje się fajnie, ale uruchomię dopiero jutro bo dziś sobota więc lecę na kielicha i kotleta :)
kupiłem TU - szybka dostawa i świetny kontakt
http://www.atramentowe.centrumdruku.com.pl/epson/stylus_photo_r285.cd